Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Kakva smo boranija, jurimo Brazilce ko muve bez glave po terenu, ostavljaju prazan prostor, ne mogu loptu da zadrze, daju tacan pas... a oni mogi da urade sta hoce i taman koliko im treba. Jedino neki kiks moze da ih kosta nekog gola recimo, sve ostalo je u domenu teorije.
    Me vredi ljudi, ne moze na silu ni sa ovakvim timom.

    tt
    Pre mislim da je i trener kriv. Videli smo kako anonimusi iz Irana igraju kao ratnici kada su vodjeni od dobrog stratega.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      E tu se slažem do kraja. Nema se šta dodati. Tamo ima i ko da radi za njega u Laciju, i Luisa Alberta Imobilea... Tu si pogodio 100%


      Italijanska liga je sala, Lacio sala, najveci luzeri na svijetu, potpuno nebitna ekipa koja je sposobna u minutu da izgubi sve sto je radila godinu dana, kad ode u veliki klub ili u bolju ligu vidjecemo dje je tacno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Pre mislim da je i trener kriv. Videli smo kako anonimusi iz Irana igraju kao ratnici kada su vodjeni od dobrog stratega.
        Ama covece naravno da je trener... pa ti pojedinci igraju u sasvim pristojnim klubovima...a mislim nije da nismo rekli posle smene [emoji849]

        Ovo je toliko puta vidjeno sa reprezentacijom... da je vec masno degutantno. Besmisleno jbt

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Dajte nam svetsko u basketu, da se kurčimo malo
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post


            Italijanska liga je sala, Lacio sala, najveci luzeri na svijetu.
            Pa dobro odakle je Fred došao iz galaktičke lige. Italijanska liga jeste znatno slabija, ali kontam da može da se probere neki igrač kao Sergej. Jedina istina je da je Sergej 60-70 miliona maks. Ne vredi više.

            Kako ga branim kao da smo u krvnom srdostvu.

            Comment


            • 30-40 u vrh glave ali je trziste u kurcu pa je sve moguce
              sigpic

              Comment


              • Ma treba odjebat jednom za svagda ovu reprezentaciju, nek im dolaze djevojke i prijatelji da ih gledaju.

                Izivljavaju se po reprezentaciji, svaki kurts i murta moze da zaigra i trenira reprezentaciju.

                Ma j... te se


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Tuzno je sto su nam neki igraci nonsalantniji od brazilaca. Trebalo bi valjda obrnuto da bude.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Ma treba odjebat jednom za svagda ovu reprezentaciju, nek im dolaze djevojke i prijatelji da ih gledaju.

                    Izivljavaju se po reprezentaciji, svaki kurts i murta moze da zaigra i trenira reprezentaciju.

                    Ma j... te se


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    A i to si u pravu. Rajko se malo malo sa Anom Cakić slika i to. Druže ti treba da budeš fokusiran 300% makar bio i treći golman. Neki karantin nešto. Ne, bitno je da svi vide da je devojci kupio gucci i da ona ima propusnicu za tekmu.

                    Polusvet.

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Ja ne znam na koji drugi nacin mi i mozemo igrati protiv Brazila sem na kontru i klasicno bunarenje. Te price evropski Brazilci, lako i poletno nije izvodljivo kada se sagleda objektivno trenutna situacija. Imamo selektora koji je odrzao dva i po treninga.

                      Jebiga sad samo preostaje na snagu, na prekide i da nas pogleda sreca malo.
                      Ovo je istina, samo nikako da pokupimo neku ničiju loptu, ako bi to uspeli napravili bi im probleme sigurno.

                      Meni je katastrofa da mi tako loše dodajemo, svaki pas je nesiguran, lopta nekako skakuće, spora je. Elementarni fudbalski elemenat nam je najgori. Kad bi to samo popravili uz smisao za igru koji imamo bili bi mnogo opasni.

                      Situacija u kojoj Matić u kontri promaši Ljajića na 10 m za čitava 2 m sve objašnjava.

                      Ne pomaže ni što na najosetljivijem mestu imamo dva štopera 20 i 22 g. sa 4 meča ukupno.

                      Comment


                      • Nekako kad krene onaj Iran u kontru, Nigerija, deluju svi preopasno, svi motivisani do kraja. Ovo sada otaljavanje posla i jedni i drugi. Samo što Brazilu odgovara, a mi ne znamo gde smo došli.

                        Comment


                        • Strast, zar, grizes, onaj osecaj da ces pojesti loptu...sta to bese i ko da ti prenese... sc

                          Pazi ova dva njanjavca u kontri...

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • SMS je novi Zidan.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Izvedi Ljajica i ubaci Luku, gurni SMS gore.

                              Sta cekas neznalico?


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Mitrovic ne razumije fudbal. Daj nekog ko umije da se otvori, a ne da bjezi u dva stopera kad god Srbija ima loptu. Bolje sa laznom devetkom nego s ovim tupanom koji samo da skoci umije.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X