Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
    @Pogledajmo zajedno:

    Stojković jednom rukom brani Neimaru šansu, ovaj šutira sa ivice peterca:



    Kolarov (u trenutku kada se Kutinjo sprema da odigra na Paulinja) ima 7-10 m prednosti, bliži je našem golu. Gabrijel Žezus ima kretanje koje odvlači Veljkovića iz njegove originalne pozicije (Veljković je obavezan da ga isprati), Kolarov trčkara, ne pali mu se lampica da mora da zatvori rupu (manjak taktičke inteligencije čistokrvnog odbrambenog igrača, Kolarov je više krilo, nema on taj DF instinkt).



    Kolarov je obavezan da čuva leđa Veljkoviću, to je abeceda formacije u odbrani, ali na žalost svih nas on to ne čini i Paulinjo ima šetnju kroz naše linije, izbija pravo pred gol, sa loptom ispred nosa.

    Apsolutno si u pravu i nije bilo potrebno odgovarati na nesto sto je samo radi broja postova pisano.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Naravno da nije bio penal

      Comment


      • Ne moze Kolumbija ni da prismrdi golu Senegala. I ova sansa Falkaa je ofsajd bio.

        Mogla bi se otkljucati live tema.
        sigpic

        Comment


        • Afrikanci ko afrikanci, igraju napadački.

          Comment


          • Džejms, ne možeš da priženiš neku Kendru Lust... odu prepone.

            Comment


            • No Hames no Columbia...

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Nikako. U ovakvom setup-u Veljkovic je trebao da ostane da cuva svoj prostor u zoni jer se Hesus kretao horizontalno a ne vertikalno i pusti Milenkovica da ga preuzme. Msm ako je tebi normalno da dva stopera stoje ovako postavljeni zbog samo jedne horizontalne kretnje od 5 metara, ja stvarno ne znam sta bih ti rekao
                Apsolutno tačno. Reći da napadača koji napada kroz sredinu gde se već nalaze dva naša igrača treba da pokriva treći najudaljeniji igrač može da kaže samo neko ko želi da izvrne istinu ko je najveći krivac za gol ili potpuni fudbalski analfabeta.
                Last edited by dekkard; 28-06-18, 15:36.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  U sustini izigrali su nas kao majmune, tako da ne bih ja krivio samo jednog coveka tu. Kolarov jeste trebao da skrati taj razmak, ali je i dalje neshvatljivo zasto Veljkovic stoji rame uz rame sa Milenkovicem. Pitanje je i dal je Kolarov mogao da isprati tu debilnu gresku Veljkovica jer vise obracao paznju na Vilijana i Kutinja sa loptom, i verujem da mu ni na kraj pameti nije bilo da ce Hesus zagrliti Veljkovica i Milenkovica. Druga stvar, nije Paulinjo video prostor i napravio neku kretnju koju nikad ne pravi, pa da se zadese svi ovako iznenadjeni i na kraju Kostic bude taj koji ga juri. Paulinjo pravi ta utrcavanja konstantno, mozda mu je to i jedan od vecih kvaliteta. Tako da siguran sam da je nekom od ovih centralnih receno da obrate paznju na ta njegova utrcavanja a u toj akciji su i Matic i Ljajic i SMS stajali na metar ipo od Kutinja, bas neshvatljivo. Kazem opet, izigrani kao majmuni, a upirati prstom u Kolarova za ovaj gol, ili Stojkovica(ffs), je, hmm, kraj recenice.
                  Istina, nisam ja ni rekao da je krivica jednog čoveka.

                  Treba reći da je ovo i pre meča već bilo osudjeno na prospast (ppred toga što igraš sa Brazilom win or go home meč). Jer, SMS ne moze, verovatno nikad nece ni moci da igra centralnog veznog u ovakoj postavci. To je valjda svima jasno. Veljkovic debitant, ova pocetnicka greska je i ocekivana, verovatno da se u drugom mecu mozda ne bi ni osetila ali jbg igrali smo protiv majstora. Defanzivno postavljanje i stajanje trojke Matic, SMS i Ljajic koje se vidi na trecoj slici je bas tuzno. Ne treba nista vise da pogledas. Daleko da je jedan covek kriv za gol.
                  Last edited by mark !t zer0; 28-06-18, 15:39.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ovaj pokrio usta da se ne vidi šta priča, kao da je NFL.

                    Comment


                    • Ako ovo nije za žuti Falkau, ne znam šta je.

                      Start sa obe noge posle izgubljene lopte, negde bi dobio i crveni.

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Zonsko pokrivanje širine terena od 50m od strane četiri igrača u odbrani je recept za Švajcarski sir.
                        Vatafak

                        Brate jel znas ti da danas 95% ozbiljnih ekipa igra zonsku odbranu, neki men-oriented a neki space-oriented, ali se i dalje igra zonski sa max jednim igracem sa nekom usko specificnom ulogom markiranja jednog jedinog coveka, i taj igrac nikad nije iz zadnje linije? Nikad, ali nikad ne dozvoljavas protivniku da te vuce po celom terenu, pogotovo ako on igra mnogo ofanzivno i centralno jer onda on moze upravo ovako da pravi problem, spakajuci igrace i praveci konfuziju. Ako je Veljkovic bio duzan da napravi tu kretnju, kao sto ti kazes, sta je onda sprecavalo Titea da ubaci Firmina, pa da Zesus odvuce Veljkovica do Kolarova(jer jelte, tu kretnju je duzan da pravi) a Firmino da odvuce Milenkovica do Rukavine pa da rasirimo noge i dignemo ih u vis i udri Mujo do zore
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Do jaja je sto Senegal ima domaceg selektora, a ne kao ove druge africke zemlje sa random matorcima, kvazi selektorima tipa Hector Cuper
                          Nikad mi nije bilo jasno zasto se africke zemlje „loze“ da za selektora imaju random matorog belca

                          Comment



                          • Dobro izabrao je Sergeja
                            sigpic

                            Comment


                            • Sto ste nam zatvorili temu uzivo?
                              Sad krece ludnica Senegal mora da postigne gool ako zeli prolaz, steta sto nije ranije pao prvi gol

                              Comment


                              • Otvorena je tema.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X