Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
    Kako sada objasniti nekome,da je ovaj otužni klovn bio najbolji fudbaler svih vremena.
    Pišaš po nesrećnim Nigerijcima, narkomančino izlapela.




    Sveti Diego trojeruki

    D10S

    Comment


    • Mozda nije bilo upuceno Nigerijcima,vidite li da se covjek urnisao od koksa,bog zna sta je on vidjeo oko sebe i sto mu se pricinjavalo.

      Comment


      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
        Kako sada objasniti nekome,da je ovaj otužni klovn bio najbolji fudbaler svih vremena.
        Pišaš po nesrećnim Nigerijcima, narkomančino izlapela.

        Govno.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bounty hunter View Post
          Argentina tuče Francusku, Portugal dobija Urugvaj... i u četvrtfinalu Mesi na Ronalda.

          Goreće forum.
          A desice se da i Ronaldo i Mesi ispadnu u 1/8


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by bounty hunter View Post
            Sveti Diego trojeruki

            D10S
            Božja ruka fudbalskog Boga.
            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

            Comment


            • https://twitter.com/mohamedabukabda/...028838402?s=21


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Odvalio se.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Comment


                  • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Sve sam napisao, samo procitaj, a ne samo to prvo.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      Nisi napisao da nije sviran penal za Nigeriju u prvom poluvremenu.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Nisi napisao da nije sviran penal za Nigeriju u prvom poluvremenu.
                        Ne secam se, ozbilno

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by dekinjo View Post
                          Goku je l bi nama sudili ono kao penal? Iskreno mišljenje...Ja mislim da bi.

                          Uroše, vrlo verovatno da bi nam sudili protiv Švajcarske, Nemačke, Francuske, Italije ili neke druge fudbalske sile ili "ugledne" zemlje ako bi vodili protiv njih i ako već nisu pre toga dosudili jedan sumnjiv penal protiv nas.

                          Ako gledamo realno, ono nije penal, čovek nije dobro zahvatio loptu glavom, pogodila ga u ruku koja je u prirodnom položaju, u nastavku akcije mrtva šansa za protivnika, ja to ne bih sudio, a ne bi čak sudio ni onaj kontakt Maskerana jer je Nigerijac samo osetio ruku i bacio se, intenziteta za penal nije bilo, da je Čakir gledao snimak siguran sam da bi poništio svoju odluku.
                          Pa tu si koncepciju pogrešio. Ne može nikako ako gledamo realno. Može samo ako gledamo po pravilu.

                          A šta je realno danas, svašta.

                          Protiv Ludogoreca u Razgradu Zvezda prima drugi gol igrač izveo loptu nije sačekao sudijski zvižduk svi me ubedjuju da tako može. Sledećih 1523 utakmica igrač izvede sudija ga vrati. Zaustavio igru priča sa našim igračem i ne gleda loptu ni igrača Ludogoreca, ovaj izvodi daju gol i nikom ništa.

                          Ja sam to naglasio i za Ligu Šampiona.

                          Non stop se prebacuje namestio ovaj namestio onaj, a istina je da su SUDIJE katastrofa.

                          Sudije.

                          A niko to ne pominje. Kud ćeš veći dokaz na šta je spao svetski sudijski vrh kad je Milorad Mažić kombinacija u tom vrhu.

                          E to je pogubno. Jer oni su svi do jednog postali alibi sudije. Sude kao Hardenu i LeBrony u NBA. Znaći ne postoji objektivnost, samo se gleda da se navuče na veću zvezdu ili jaču ekipu i svi mirni i sve ovce na broju. Fanovi manjeg kluba uvek nadglasani u javnosti koji je pokrade i tako to ide.

                          Comment


                          • Originally posted by bounty hunter View Post
                            Argentina tuče Francusku, Portugal dobija Urugvaj... i u četvrtfinalu Mesi na Ronalda.

                            Goreće forum.
                            Što da gori, Mesi je mnogo bolji od Ronalda?

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Koji drogas retardirani

                              sigpic

                              Comment


                              • Uveden VAR.

                                Jebote, ovi pronašli način da još i više kradu sa VAR-om.

                                Sudija kaže - Reko VAR. Žali se VAR-u.

                                Mislim da je pobednik ovog SP odavno poznat, samo ga mi ne znamo. Scenario je napisan, a ostale su epizodne uloge.

                                Kada je sport, i to fudbal u pitanju, velike su tu pare.
                                Rusi su kupili SP, dobili i grupu bonus. Može i još, ali to se dodatno plaća.

                                Katara dobio SP. Zbog fudbalske istorije, uspeha tima....Dali pare i kupili. Sad niko ne zna kako će da se igra na +50.

                                Onda kada je Anri izbacio Škotsku u baražu, žalili se Škoti, žalili. Dok im na kraju nisu iz UEFE rekli - Ljudi, pogledajte kolika je ekonomija i privreda Francuske, koliko će se prodati pića, hrane, majci, svega u FR dok je takmičenje, koliko će potrošiti Francuzi koji odu na takmičenje, a pogledajte vas. I tad su Škoti shvatili.

                                Titulu će uzeti onaj kome najviše treba iz ekonomskih ili političkih razloga. Problemi su u Brazilu ekonomski, u Belgiji politički Valonci-Flamanci, ko je dao najviše.

                                Ovde se okreću milijarde.

                                Bezveze ovo sa nadrogiranim Maradonom.
                                Druge zemlje to sklone. Sklone legendu, da deca ne gledaju šta je postao ako je otišao u tom pravcu.
                                Sad će Englezi da stave Gaskojna u ložu ili na tv. Nema šanse.

                                Ne da će sada da se krade sa ovim VAR-om... posle i u LŠ...

                                Comment

                                Working...
                                X