Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Argentince ce nastaviti da sere, imam predosecaj da ce nekim cudom da izbace Francuze.

    Ubacis nas umesto Islandjana i prosli bi ovu grupu kao drugoplasirani.

    Comment


    • https://twitter.com/jpbombaok/status...zmena-video%2F


      Sampaoli pita Messi dali da stavi Aguero, Messi klima glavom

      Comment


      • Bizarnostima nikad kraja.



        Ovo je ipak ono sto je stanje stvari



        Mi nikada nismo nikome od top selekcija skinuli skalp kad je bilo ili ili.

        Majstorski smo sebe doveli u situaciju da protiv Brazila igramo utakmicu win or go home,
        sto bi sve reprezentacije na svetu zelele da izbegnu, a ne mi.

        A, naoko pre pocetka SP se cinilo da ce nam lak raspored doneti sam po sebi
        plasman u osminu finla.
        Pobedimo kao Kostariku u 1. kolu, u istom kolu Brazil ocekivano dobije Svajcarsku,
        u 2. kolu mi razocaranu Svajcarsku dobijemo (ili bar ne izgubimo), i eto nase srece
        u poslednjem kolu ce Brazil koji je vec obezbedio plasman u 1/8 finala izvesti drugi tim
        protiv nas.

        Kad ono....

        Mi nemamo apsolutno nikakve sanse da veceras napravimo rezultat koji
        nas vodi u 1/8 finala, to je svima jasno, izuzev ljudima koji veruju u epsku poeziju
        i u ono cuveno, ali po nas fatalno kroz istoriju, " neka bude ono sto biti ne moze".

        Sansu za to smo, pisao sam o tome ranije, propustili protiv Svajcarske,
        ali ne tako sto smo ispustili bod koji smo imali, jer nam ni to po mojem misljenju ne bi
        nista znacilo, nego tako sto nismo pobedili Svajcarsku, a od toga smo bili daleko...
        Last edited by Jaqen Hghar; 27-06-18, 12:11.

        Comment


        • Argentinci su narod koji voli fudbal, a bio Maradona ovakav ili onakav, ne interesuje me, njegov zivot, njegova bruka, njegovi organi, zasto vas to pogadja. Nemojte da vas boli sto je prljavce Engleze sjebao rukom.

          Samo mi cudno kako apsolutno svi navijaci, ili da kazem fanovi, Man. Utd-a navijaju, ne za Nigeriju, nego protiv Argentine i Mesija, bas se pitam zbog cega...

          U pravu je Uros za sudije, ja se ne secam Skotske nego Irske, ali isti djavo. Takodje ovo protiv Svajcarske nije bilo sudijenje protiv Srbije, nego u korist Svajcarske, pa slicno je bilo i na mecu Svajcarska - Brazil. Samo sto je Brazil mnogo jaca ekipa da i uz onakvo sibanje jedva ne pobede. Pogledajte gde su sedista fudbalskih organizacija, ko je direktor, ko je na celu sudijskog komiteta ili kako se vec zove. Sude Svabo i Francuz meceve, a svi znamo koja su to tri konstitutivna naroda i zvanicna jezika u Svajcarskoj. No dobro, sta bilo bilo.

          Samo ste mi mnogo smesni vi Mancesterovci sa mrznjom prema najvecoj fudbalskoj naciji uz Italiju. Reci cu i uz Brazil da ne bih bio razapet, ali za mene su postali u prethodnih 10ak godina i veci.

          Ali ovi djavoli su mi bas smesni, brane svoje bivse i sadasnje igrace vise nego rodjenu decu, roditelje, bracu i sestre...
          sigpic

          Comment


          • Argentinci su narod koji voli fudbal, ali to ne mijenja cinjenicu da je Dijego Armando Maradona narkomancina raspala koja je i dok je igrala fudbal bila nadrogirana i dopingovana, koristila isti doping zbog kojeg je Tim Montgomeri deset godina kasnije bio suspendovan, a najpoznatiji je po golu rukom koji je kako kazu pravila fudbala nedozvoljen. To sto neki toliko mrze neke nacije da im je ok varanje, to je problem tih ljudi koji jednostavno nemaju skrupula i principe. To su ljudi koji ce podrzati cigansko ponasanje i gaziti preko svih i svega ne bi li dosli do cilja. Cilj opravdava sredstvo na kraju krajeva, ali treba imati i malo smeka kako doci do njega.

            PS Uziva se sto nema Italijana ovoga puta, stigla karma zbog Materacija, bice nebitni jos dugo, dugo, sto ce biti sjajno za sve istinske ljubitelje igre
            sigpic

            Comment


            • Debeljko je bezbeli jedan od najboljih, a mnogi ce reci i najbolji fudbaler svih vremena.
              On je pokupio simpatije gologuzije tako sto je mrskim i kolonijalistickim Englezima pravio malu decu
              1986. na Mundijalu, kad ih je predriblao od centra do gola, pa im na foru dao rukom gol, ergo prevara
              se ne racuna kad se mrskim kolonizatorskim smradovima dogodi.
              Pa, je onda navodno postao svetski antiglobalista, prijatelj svih mogucih diktatora Latinske Amerike,
              nazivavsi sve predsednike SAD ratnim zlocincima (sto je poglavito tacno) i statijazna sta sve ne.

              Medjutim on sam je postao karikatura za sebe, i uz to sto je jedan od najboljih, namerno ne kazem najvecih fudbalera, on je ujedno i jedan od najvecih smradova u istoriji nogometa.

              Antiglobalista koji se na utakmici protiv Nigerije ponasao tako da bi mu pozavideo svaki robovlasnik.
              Pisaj po sirotinji i africkim crncugama.
              E, bedo narkomanska.
              Ljudski minimum.
              Last edited by Jaqen Hghar; 27-06-18, 13:12.

              Comment


              • On koji se sprdao velikima je gori od njih milion puta, ali to sto je narodu na ovim prostorima prezanimljivo vrijedjati Papu, SAD i biti prijatelj Kube i Kastra su neke druge stvari, Maradona je ljudski odron.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Argentinci su narod koji voli fudbal, ali to ne mijenja cinjenicu da je Dijego Armando Maradona narkomancina raspala koja je i dok je igrala fudbal bila nadrogirana i dopingovana, koristila isti doping zbog kojeg je Tim Montgomeri deset godina kasnije bio suspendovan, a najpoznatiji je po golu rukom koji je kako kazu pravila fudbala nedozvoljen. To sto neki toliko mrze neke nacije da im je ok varanje, to je problem tih ljudi koji jednostavno nemaju skrupula i principe. To su ljudi koji ce podrzati cigansko ponasanje i gaziti preko svih i svega ne bi li dosli do cilja. Cilj opravdava sredstvo na kraju krajeva, ali treba imati i malo smeka kako doci do njega.

                  PS Uziva se sto nema Italijana ovoga puta, stigla karma zbog Materacija, bice nebitni jos dugo, dugo, sto ce biti sjajno za sve istinske ljubitelje igre
                  Pa sta onda reci za '66?

                  Oni su 2006 bili daleko najjaci sa najboljim veznim igracem planete i najjacom odbranom ikada, cak i uz povredjenog Nestu i oprostajem Maldinija.
                  Njih stize karma iz njihovog dvorista, nesto slicno kao u Srbiji.Nesto trulo u savezu, prodaja klubova, a ne moze stranac da vodi italijanski klub, nije to Engleska. Nema tu emociju i razumevanje. Nista sramotno oni nisu radili vani ni do tada, ni posle toga, naprotiv. To je Francuzima vracena karma za '98 itd, a i Italiji se mozda vratilo za kradju 2002. godine i kada su bili jedina ekipa koja je mogla da dobije onaj Brazil.
                  Inace, i Spanija je bila pokradena opasno na tom prvenstvu, ali niko to ne pamti, jer hej kako je moguce da Italija i Spanija budu pokradene. Jos dogovor Svedske i Danske 2004. godine. Ali stvarno, mnogo volim kad vecina ljudi ima aminozitet prema necemu i pamti nekakve gluposti, a ne krupne stvari na stetu te strane. Slicnu mrznju su imali mnogi prema Milanu pocetkom i sredinom prosle decenije, a oni su tako dominirali dok ih Italija sama nije unistila, Evropa nista nije mogla.

                  Cak sam i vise za to cigansko ponasanje i provokaciju 1 na 1 pa ko bude pametniji, nego provlacenje uz pomoc sudijskih odluka na ocigled celog sveta.

                  Italijani i nebitni u poslednjih par godina bili su bitniji od onih koji su uvek nekako bitni, a onda opletu sami po sebi kad razocaraju naciju.

                  No dobro, Italija ne igra na ovom prvenstvu pa necu o njoj. Samo sto nece biti bas sjajno za istinske ljubitelje igre, ali hoce za istinske ljubitelje prelaznih rokova itd.


                  I da, nemam ja nista konkretno protiv nacije, nego protiv fudbala i onoga sto cini fudbal kod te nacije i kako ga oni predstavljaju.

                  Sto se Maradone tice, on jeste smrad verovatno, cenim i da je u privatnom zivotu, nista bolji ni gori od ovih nasih koji su s njim dobri, slicne su figure. Ali zbog toga celu Argentinu da ne volite i mrzite (mada je to vise zbog Mesija) to je presmesno. I siguran sam da ne bi Maradona bio takav u vasim ocima da taj gol nije bio protiv Engleske.
                  Last edited by Black Mamba 24; 27-06-18, 13:25.
                  sigpic

                  Comment


                  • Licno na Mundijalima navijam kao i sva gologuzija za svetsku gologuziju.
                    Dok traje po grupama.
                    Kad pocne krljanje ovih bitnijih, recimo od 1/4 finala onda navijam za mrske Svabe.
                    Za Engleze nikad.
                    I ni po koju cenu.
                    Kao ni za prljave latinose svejedno da li su gaucosi, karioke ili urusi.
                    Last edited by Jaqen Hghar; 27-06-18, 13:42.

                    Comment


                    • Maradona je svoju reputaciju najboljeg igrača na svetu zacementirao na Mondijalu 90. u Italiji. Pogotovo je ostao u pamćenju njegov prodor protiv Brazila, kada je namestio pobedonosni gol Kaniđi.

                      Spoiler


                      Njegova karijera u Napoliju je bila legendarna.

                      Spoiler
                      Last edited by La Jugoslavia; 27-06-18, 13:38.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Same here, tu ciganiju nikad nisam podnosio, pa bili to Spanci, Italijani, Argentinici, pa i Brazilci i Portugalci iako su mi oni drugaciji, nije da sam nesto lud za Englezima ali su mi svakako miliji, a uvijek za Franzuce, Holandjane i Njemce, iako mislim da Mesi mora da osvoji nesto sa reprezentacijom i ja sam jos prvog decembra prognozirao da ce proci kao drugi, ici na Francusku, proci kroz pakao i doci do Boginje, iskreno se nadam da se to nece desiti ali me ne bi iznenadilo. Ali sam uvijek da ispadnu ili ne odu na velika prvenstva Italijani, Spanci i Argentinci, to su cigani najveci moguci i ja nikako ne mogu da opravdavam mucko ponasanje koji neki zovu pasija.

                        Nego ovdje neki imaju neke bas duboke frustracije, pitanje jesu li izlijecive
                        sigpic

                        Comment


                        • Stvarno ne znam zasto bih imao frustracije, cak i uz svu tu nepravdu koju su reprezentacije koje "bodrim" dozivljavale, bile su u vecini slucajeva bolje od ovih koje mi izazivaju frustracije.

                          Samo napisah da mi nije jasno, tj smesno mi, kako nijedan jedini navijac Mancestera ne voli Argentinu, da li je to zbog Mesija ili cega vec, i eto ga, javise se neke druge frustracije, odnos Italije i Engleske ne pomenuh uopste.

                          Takodje i navijaci Reala, mada njih nema mnogo ovde izgleda, ali znam iz privatnog zivota.

                          Znam da vam ide to spinovanje od ruke, decenije tradicije.
                          Last edited by Black Mamba 24; 27-06-18, 13:48.
                          sigpic

                          Comment


                          • Zasto si se pronasao

                            Ne znam, mozda su frustracije prouzrokovane prelaznim rokovima i sto je to po tebi hajlajt sezone ali se opet nesto osvoji za razliku od tog Milana koji je sam sebe unistio kako kazes i koji ce sad opet biti supsnedovan izgleda jer je u italijanskoj poganoj krvi da laze, vara i namjesta, a mozda sto je najveci engleski klub uvijek izlazio na kraj sa najboljim italijanskim, pa po potrebi navijati za Milan, Juventus, Inter, Romu ko je god u stanju da zaustavi veliki Mancester Junajted sa svojim pjevgavim Englezima. Ne znam, razmisljam na glas.

                            Znaci sudis o cijeloj jednoj grupaciji na osnovu dva ili tri navijaca Mancester Junajteda sa nekog foruma, meni to smijesno a Srdjan prvi obozava Mesija, navija za Mancester isto, ali to je taj posteni italian way, uzivaj
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakve se sve kvalifikacije mogu pročitati jednih ili drugih.. čuj mrzim nekog, ako ga opljunem ili navijam za protivnika
                              Koja je razlika u upisima između pristalica Junajteda i njegovih mrzitelja sa druge stane.. ne vidim osim u ličnom prihvatanju i nalaženju kod jedne ili druge strane.
                              Pata karta. Egal.

                              Niti mi Argentina smeta zbog Maradoninog gola Englezima, niti Mesija, niti zbog nekog sličnog smešnog razloga, niti mi uopšte smeta na kraju.
                              Ne volim kako igraju, ne navijam za njih, ne volim kako se Maradona ponaša (i to me ič ne pogađa, samo komentarišem) i to je to... i kakave to veze ima sa Mančom


                              Činjenjica da navijam za Engleze, jer navijam za njihov najveći klub, najbolje poznajem njihovu ligu i to mi je prosto prirodno, ali isto tako nikoga ne mrzim niti pominjem degenerike i šaljm koje su se nakupili u argentinskoj naciji, pogotovu posle WWII (pa da ih zbog toga eventualno ne podnosim), tako da pominjanje u istom ili ok sličnom kontekstu pirgavih (a ne propuštate to da naglasite, ma šta sada pričali i to u svim temama) stvarno je neverovatno.
                              Ti ljudi žive miljama daleko od vas, kako god da se zovu.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Dobro Italijani su ipak ime u fudbalu i za Špance i za Engleze.

                                Maradona je bez dileme najbolji ikada. Samo mi se ne svidja da idol nekome bude šmrkavac.

                                Inače Vladan je u pravu sve za Italijane takvi su, što se tiče ponašanja, otac bi sina zajebao,

                                ali ljudi koji igraju fudbal su mi rekli da su najveća stoka koja može da postoji od fudbalera Brazilci i Srbi.

                                A Argentina je gotivna kad ne bi mala malog patuljka(pleonazam).
                                Last edited by Cassius Clay; 27-06-18, 13:54.

                                Comment

                                Working...
                                X