Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pravednije je, ali je i teže za gledanje

    sloboda ili ništa

    Comment


    • Comment


      • Selektor "karioka" Tite, već ovog utorka na konferenciji za novinare je rekao da zna sastav koji će se suprostaviti izabranicima Mladena Krstajića. To će biti isti igrači koji su izašli na teren protiv Kostarike.

        Brazil je protiv južnoameričke reprezentacije izveo sledećih 11 fudbalera: Alison Beker - Fagner, Tijago Silva, Miranda, Marselo - Kazemiro, Paulinjo - Vilijan, Kutinjo, Nejmar - Gabrijel Žesus.

        Ko`lko slaba ekipa ovaj Brazil.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Mislim kako ne znamo kada je i sta penal? Mislim na nas ovde

          tt
          Penal je kad sudija sudi, a nije kad ne sudi.

          To nisu egzaktne stvari, kao gol tehnologija. Istu situaciju dva čoveka ne moraju isto da vide i zato je jedina istina ono što sam rekao u prvoj rečenici.

          Comment


          • Ma pusti Gorane, Urosu je bitno da Argentina ispadne, nebitne su sudijske odluke.

            Comment


            • Originally posted by dekinjo View Post
              Penal je kad sudija sudi, a nije kad ne sudi.

              To nisu egzaktne stvari, kao gol tehnologija. Istu situaciju dva čoveka ne moraju isto da vide i zato je jedina istina ono što sam rekao u prvoj rečenici.
              Znaci sudija ne gresi nikada, i samo istinu sudi. Nema lazi nema prevare.[emoji3]
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Argentina tuče Francusku, Portugal dobija Urugvaj... i u četvrtfinalu Mesi na Ronalda.

                Goreće forum.

                Comment


                • Meni ono nije penal, Igalo imao stopostotnu, promasio pa se onda bunio. Sto kaze Vladan od tjela se retko sudi, plus i onaj prvi penal sto im je dao je bio smesan, jedan od 4 sudija bi svirao, to se pogodio Cakir.

                  Banega je majstorcina, MAJSTORCINA.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Meni ono nije penal, Igalo imao stopostotnu, promasio pa se onda bunio. Sto kaze Vladan od tjela se retko sudi, plus i onaj prvi penal sto im je dao je bio smesan, jedan od 4 sudija bi svirao, to se pogodio Cakir.

                    Banega je majstorcina, MAJSTORCINA.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    Kakve veze ima sansa Igala?
                    Penal je penal, igranje rukom je igranje rukom. Istina je istina, faul nad Mitrovicem je penal, meni je ovo zalosno sa ovim Varom i sa sudjenjem. Kao imamo VAR, ali na kraju sudija donosi odluku da li ono sto svi vidimo je istina ili laz.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Kako sada objasniti nekome,da je ovaj otužni klovn bio najbolji fudbaler svih vremena.
                      Pišaš po nesrećnim Nigerijcima, narkomančino izlapela.

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Kakve veze ima sansa Igala?
                        Penal je penal, igranje rukom je igranje rukom. Istina je istina, faul nad Mitrovicem je penal, meni je ovo zalosno sa ovim Varom i sa sudjenjem. Kao imamo VAR, ali na kraju sudija donosi odluku da li ono sto svi vidimo je istina ili laz.
                        Sve sam napisao, samo procitaj, a ne samo to prvo.

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Goku je l bi nama sudili ono kao penal? Iskreno mišljenje...Ja mislim da bi.

                          Uroše, vrlo verovatno da bi nam sudili protiv Švajcarske, Nemačke, Francuske, Italije ili neke druge fudbalske sile ili "ugledne" zemlje ako bi vodili protiv njih i ako već nisu pre toga dosudili jedan sumnjiv penal protiv nas.

                          Ako gledamo realno, ono nije penal, čovek nije dobro zahvatio loptu glavom, pogodila ga u ruku koja je u prirodnom položaju, u nastavku akcije mrtva šansa za protivnika, ja to ne bih sudio, a ne bi čak sudio ni onaj kontakt Maskerana jer je Nigerijac samo osetio ruku i bacio se, intenziteta za penal nije bilo, da je Čakir gledao snimak siguran sam da bi poništio svoju odluku.

                          Comment


                          • Originally posted by bounty hunter View Post
                            Argentina tuče Francusku, Portugal dobija Urugvaj... i u četvrtfinalu Mesi na Ronalda.

                            Goreće forum.
                            Ako se to desi nece nas poslije meca troje ostat na forum.

                            Comment


                            • Strim mi nije valjao pa nisam gledao utakmicu Nigerija - Argentina, ali ovaj gol Mesija je jedan od njegovih najboljih kada se uzme u obzir kretanje, prijem lopte i sut desnom nogom.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Čini mi se da taj twiteraš greši, dan pre toga je sudija promenio odluku i nakon dosuđenog faula u napadu, dosudio penal nakon molbe igrača da pogleda situaciju...
                                U pravu si....

                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X