Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by martinez View Post
    Nista,moramo dobiti Brazil i izbaciti ih kao 1930. u Montevideu
    Pogledati od 24min40sec:

    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Nama ’ladno desnog beka igra Bane, a lik je prespor i za stopera

      Comment


      • Originally posted by Bokirivaldo View Post
        1. savez
        2. selektor
        krivci za ovo najveci ,trebalo je ostaviti Muslina ...
        A zbog ovoga je Muslin otisao.

        Comment


        • Celom svetu je dobar, samo Srbima nije..
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Večeras, generalno gledano, bio je katastrofa. Morao je već u 60. minutu da ga zameni "selektor-pripravnik".
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Ali sta jos moze da se doda svemu ovome...I pored saveza,taktike koja ne postoji,neimanje selektora itd...Mi nikada ne izginemo za zemlju ?? igrali su drugo poluvreme sto se zalaganja tice kao prijateljski mec protiv Solomonskih ostrva...E to me uvek najvise boli..
              GIFSoup

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                  Ali sta jos moze da se doda svemu ovome...I pored saveza,taktike koja ne postoji,neimanje selektora itd...Mi nikada ne izginemo za zemlju ?? igrali su drugo poluvreme sto se zalaganja tice kao prijateljski mec protiv Solomonskih ostrva...E to me uvek najvise boli..
                  Mentalitet.....kod 2:1 za njih, Švajcarci su jurili da daju 3. gol, a mi smo branili 1:0 90 minuta. Da dodam i katastrofalno suđenje Briha.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Radim ovde u Dortmundu..I bas se medusobno kladili tipujemo celo prvenstvo u pare...I niko osim mene i prijatelja Poljaka nije tipovao da mi mozemo pobediti...Tacno su videli Nemci kolege da ima nesto u kod nas sto ne valja
                    GIFSoup

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Jel Matic ima parne kartone? Jel dobio on protiv Kostarike nakon one frke? Cini mi se da jeste. Znaci bez Matica na Brazil.
                      Nema parni. Protiv Kostarike dobili su Bane i Prijovic.

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Moze selektor vec da gleda po rasporedu kad ima neka sledeca svadba ,tamo gde peva sa Savom Milosevicem...
                        GIFSoup

                        Comment


                        • Ali iskreno najiskrenije - usro nas je sudija najstrasnije.
                          Koliko god da ih kritikujemo nasu repku opet se to mora pomenuti.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Nisam ja bezveze navijao da Sergej nastupa za Crnu Goru. Prilagodili bi mu se, dali mu da igra ono što igra u klubu i možda bi i ostvarili uspeh jer ne bi puno mudrovali. Sad je kasno.

                                Izabrao je Srbiju. Nikad neće biti kriv savez i selektor i taktika nego on. Njega mi je jedino žao. Klasa.

                                Nisam pogledao nijednu u kvalifikacijama jer nije igrao. A neupućeni neka ne lupaju gluposti, nije on bio pozivan ne zbog taktike nego zna se zbog čega. Zato su to svalili na Muslina i oterali ga ko poslednju magarčinu, da ih ne proguta javno mnjenje zašto Sergej nije pozvan i da ne nastupa za CG.

                                Samo naivni ljudi veruju da je bilo do Muslina. Bilo je do Kežmana i Kokeze.

                                Drago mi je da je reprezentacija Kokeza Ramadani izduvala. Kad ti je Savo Milošević nešto u savezu šta očekivati.

                                Čovek bez obraza kao i svi oni. To je ta uštva što je napadala i Toleta pa mu posle lizala dupe.

                                Smrdo

                                https://youtu.be/S_A-oq_5U8A
                                Last edited by Cassius Clay; 22-06-18, 22:35.

                                Comment

                                Working...
                                X