Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Metla svima u playoffu.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Hahahahahaha e dzaba ti sad Lebrone novi supertim.
      Ovi ce da osvoje narednih 5 godina. Uzimaju i Anthony Davisa sledece godine vidi se.

      Comment


      • Kako ce poremeceni DMC da razjebe sve u GSW-u.
        Ajde brate napaceni, mozes ti to

        Comment


        • Silvere, gasi ligu!

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Cousins u Warriorsima.

            Daj odjebite vise, ovo vec sad previse smara.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by LejkerBoy View Post
              Ma ukenjali se od Lebrona, 2015. da se Kyrie i Love nisu povredili, GSW ne bi uzeo taj prsten, 2016. ekipa sa 73 pobeda i MVPa sa maksimalnim brojem glasova je izgubila od Klivlenda. 2017. i 2018. su uzeli titulu na easy mode sa KDem.

              Ubedjen sam da ce Celtics-i da ih dobiju 2019. u finalu, ubedjen.
              Otišao JaVale-a, normalno da će da ganjaju centra. Bugiju su s druge strane u ovom trenutku Dubsi idealan izbor, vraća se iz povrede, neće im zavisiti previše igra od njega, za PO će biti fit i uzeće prsten. A sledeće sezone traži max.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Neverovatno koliko Dirkova titula sa Mevsima 2011. vise vredi nego potencijalna titula Voriorsa u 2019.godini

                Comment


                • Poruka za sve ostale franšize

                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Vredi vise nego svaka.

                    Samo mi zao ovih mladjih sto moraju ovo sranje da gledaju i loze se.

                    Comment


                    • Originally posted by LejkerBoy View Post
                      Neverovatno koliko Dirkova titula sa Mevsima 2011. vise vredi nego potencijalna titula Voriorsa u 2019.godini
                      Najjaci run koji sam ja pratio a tu ispod su Hakimove 2




                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Msm svaka cast ekipi iz Golden Stejta, ovo sto rade je za svaku pohvalu, realno sagradili su sami osnovu ekipe, brusili su i napravili Karija, Kleja i Drejmonda, napravili sistem, igraju atraktivnu kosarku, imaju veliku zastupljenost u medijima posto su locirani u Bay area-i, i naravno da ce svako zeleti da igra za njih.

                        Sad cekamo Kawhi-ja i idemo na GSW pa da povratimo primat u Kaliforniji!

                        Comment


                        • Plase se ljudi LeBrona samo tako
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Iako ga ne volim čovek je zverina, moraću da ga prihvatim nekako

                            Udruženim snagama da se stane GSW na put ka uništenju lige

                            Comment


                            • Da sumiramo - napustio ih McGee i zamijenili ga sa Cousinsom?

                              Pa nije to tako loše.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X