Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad SIlver da obezbedi Bostonu trejd Rozier+Morris+Sac pik za ADa i da vadi ova govna sto je sam izasrao naglim skokom capa pre par godina. Mogao je lepo postepeno pomalo da dize, ne bi se osetilo. Ovako zmija otisao u GSW i sad svi prate trend.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Jok i nece uzeti prsten...Ne budite naivni, one tamo godine uzece Dejvisa, resiti se Bugija i verovatno ce otici i Durent i tako dalje i tako dalje...sledece 2-3 godine im niko nece prismrdeti...bukvalno..
      Koje tamo?


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • AD je kupio vilu od 8m $ u Los Andjelesu. Just sayin‘

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Sad SIlver da obezbedi Bostonu trejd Rozier+Morris+Sac pik za ADa i da vadi ova govna sto je sam izasrao naglim skokom capa pre par godina. Mogao je lepo postepeno pomalo da dize, ne bi se osetilo. Ovako zmija otisao u GSW i sad svi prate trend.
          Tako nesto ce i biti. Mozda ne Boston ali se balans mora povratiti.

          Ocekujem cak da od 19/20 sezone ne postoji istocna i zapadna konferencija ako se ovako nastavi jer je smejurija koja je razlika u talentu


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ima je i KD, pa opet....Nije SF daleko od LA....Jbga dominacija DUBS-a je sigurna...LA je odbio PG, sada i bez Kuzinsa..nisam siguran da ce ova prava zmija otici u LA, nekako mi se cini da mu se otvara put za Filu i Boston..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Da, ali Kazins nije ni dobio ozbiljnu ponudu od Lejkersa koliko sam ispratio. Definitivno su favoriti Dubsi i ove sezone, ali mislim da ce ih neko dobiti, najverovatnije u finalu Celtics-i. Kyrie-Brown-Gordon-Tatum-Horford je ludacka postava, racunam da ce Tejtum eksplodirati sledece godine

              Comment


              • Od najbolje sportske price dosli su do najomrazenije.

                Sve sto lijepo pocne ima svoj ruzan kraj.


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Od najbolje sportske price dosli su do najomrazenije.

                  Sve sto lijepo pocne ima svoj ruzan kraj.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  A uopste nije moralo tako. Dovoljno da su umesto Duranta imali 2 odlicna role igraca i opet bi bili glavni favoriti za titulu i uzimali je sve dosad i niko ih u usta ne bi uzimao niti imao razloga. Ne mogu ni njih da krivim, mislim ok, svako bi zeleo 10 allstara u ekipi, a ako se vec neko nudi time sto hoce da nasteti sebi finansijski, sta njih boli uvo ako je sve regularno. Silver digao cap, taman se stovrilo mesta za toliko love KDu, ovaj prihvatio i to je to. Vece su sisice ispali KD i Boogie nego sto je problem u GSWu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma ukenjali se od Lebrona, 2015. da se Kyrie i Love nisu povredili, GSW ne bi uzeo taj prsten, 2016. ekipa sa 73 pobeda i MVPa sa maksimalnim brojem glasova je izgubila od Klivlenda. 2017. i 2018. su uzeli titulu na easy mode sa KDem.

                    Ubedjen sam da ce Celtics-i da ih dobiju 2019. u finalu, ubedjen.

                    Comment


                    • Nikakav problem sa FO GS, fenomenalan posao, rade ljudi godinama unazad sjajno. Koriste ono sto im je dozvoljeno tj po pravilima.

                      Ovakvu ekipu je na NBA2K skoro pa nemoguce sastaviti


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Kad smo kod 2Ka, da vidimo koji ce sklop licnosti uzimati GSW i igrati sa njima

                        Comment


                        • Normalno da će uzeti prsten, i naredne sezone i sledećih sezona.

                          Džaba i ako dođe Kawai u Lakerse, opet je ovo prejaka ekipa, čuj 5 all star igrača u jednom timu.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Moze i Boston, njima je najbitnije da budu zdravi tokom sezone...sto da ne, ali kazem NBA mora reagovati sa nekim pravilom, da mora da postoji neki minimum za All Star igrace i da ispod toga ne sme ici...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              da mora da postoji neki minimum za All Star igrace i da ispod toga ne sme ici...
                              Valjda preko.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Pa da, 20m ne moze nize...jbga...smesno je ovo iskreno...Bez obzira ako mu niko nije dao ponudu...Nema smisla..sad sam se i ja smorio..precerase sad ipak...Pocistice sve u PO, lakse nego ikada..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X