Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportklub.info/ranokija-p...milanski-derbi

    E ovo ce biti zaista veliki hendikep , dobro je odigrao poslednju utakmicu protiv Kluza i imacemo problema protiv Milana

    Comment


    • Povlačim ovonedeljnu izjavu, voleo bih da se dobije Milan, ali realno to može biti medvedja usluga... Nema čovek muda da igra napadački fudbal ni protiv Sijene a kamoli protiv nekog drugog!

      Partner Žuanu u odbrani će biti Kivu. I Silvestre je isto OUT kao i od ranije Samjuel...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Povlačim ovonedeljnu izjavu, voleo bih da se dobije Milan, ali realno to može biti medvedja usluga... Nema čovek muda da igra napadački fudbal ni protiv Sijene a kamoli protiv nekog drugog!

        Partner Žuanu u odbrani će biti Kivu. I Silvestre je isto OUT kao i od ranije Samjuel...
        Брате ја мислим да у овом случају дефанзивније мало и није толико лоше, типа текма као у Торину, ако кренете у јурњаву мислим да они односе превагу.

        Comment


        • Pa da, u nekim mečevima je to i dobro... Ali problem je što on svakom meču pristupa isto, defanzivno.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Pa da, u nekim mečevima je to i dobro... Ali problem je što on svakom meču pristupa isto, defanzivno.
            То јесте, а као лик тактичар, која црна тактика, једнообразно сваку текму па где прође, прође...
            Мада изненадио ме Алегри сад у среду морам признати, нисам се надао онако добро одрађеном послу, окренуо човек керијеру на позитивно, а толико сам га пљувао, и толико је и грешака правио, али ето показао се кад је најпотребније било.

            Comment


            • Originally posted by Krle View Post
              Pa da, u nekim mečevima je to i dobro... Ali problem je što on svakom meču pristupa isto, defanzivno.
              To je i najveci problem. Ne mozes da igras potpuno isto na svakoj utakmici. Ne mozes istu taktiku protiv Milana, Juventusa, Napolija i protiv Parme, Atalante, Peskare, Sijene, Djenove itd itd. Plus sto nema gram autoriteta i sposobnost da trgne ekipu. U prvih 10 minuta utakmice sa Fiorentinom se videlo da nemamo sta da trazimo u Firenci a on kao duh, nikakav potez da povuce da izadjemo malo, pokusamo neki presing pa izgubi i 3:2 i stvori sanse da se vidi da imamo neku igru...Ne bre, povuci se kao majmun cekaj i gledaj kako su mogli da ti daju 8 a ne 4 I da dobijemo Milan 5:0 nista nam ne znaci, los je trener. Imao je sansu, neka ide u Romu i to je to.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Mudro zboriš Kondi, veće su šanse realno da Inter na kraju ne obezbedi LŠ i da Don Masimo šutne ziheraša.

                Samo da ne osvoji LE, haha Mada glavni cilj je 3. mesto u ligi, ako to ne ostvari, OUT!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Materaci o Ibri...

                  Materazzi also remains very close to Mourinho and the Real Madrid manager is rumoured to be heading for PSG.

                  “If that happens, I don’t know what will become of Ibrahimovic. They did not leave each other on good terms.

                  “Ibra dumped us during a pre-season training camp in Los Angeles to join Barcelona. He told Cristian Chivu: ‘You won’t even win the Scudetto without me.’ Mourinho confronted him and said: ‘I want you to know that we’ll win everything without you.’ That was exactly what happened.

                  “In fact, I now have a concern that Milan will win the Champions League. It already happened at Barcelona and Inter, as when Ibra leaves, that team then lifts the trophy...”
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment



                  • Навијачи Интера: "Због тебе ми се срце тресе, због тебе престајем да дишем".

                    Comment


                    • Inter je nastavio svoju politiku sa mladim igracima.Nakon Kovacica i Laxalta, nerazzurri su potpisali i Seine Miangue, koji trenutno igra za Beerschot i rodjen je 1997 godine. Inter je u ovom duelu pobijedio Arsenal,PSV,Anderlecht,Brugge i Genk.
                      Miangue igra sredisnjeg igraca, a po potrebi moze odigrati i zadnjeg veznog.

                      Za tebe je bio zainteresovan i Arsenal?
                      "Znam samo da je Arsenal bio zainteresovan za mene, nista drugo."

                      Potpisali ste sa Interom?
                      "Da, ja sam potpisao trogodisnji ugovor. Ne znam kada cu se preseliti u Italiju, mislim u augustu."

                      Koje su vase glavne osobine?
                      "Ja bih rekao da sam brz i mogu dugo drzati loptu."

                      Koji su igraci koji vas insipirisu?Imate li nekog idola?
                      "Naravno.Igraci koji me inspirisu su Vincent Kompany i Yaya Toure.Oni su moji uzori."


                      Edit:

                      Sportmediaset:John Carew bi sutra trebao obaviti lijecnicke preglede u Interu, i potpisati do kraja sezone, sa mogucnosti produzenja ugovora na jos jednu godinu. U tom razdoblju, Carew bi trebao zaraditi 300.000 €.
                      Last edited by Lord Aleksoni; 25-02-13, 19:33.

                      Comment


                      • http://www.mozzartsport.com/vesti/ke...a-300-000-evra

                        Comment


                        • Rocchi , pa Carew , sjajno
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Jebenu ekipicu stvara Inter .
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Bivši fudbalski reprezentativac Norveške DŽon Kerju do kraja sezone igraće za milanski Inter sa kojim je dogovorio četvoromesečnu saradnju vrednu oko 300.000 evra.

                              "Spreman sam i dobro se osećam. Prethodnih šest meseci nisam imao klub, ali sam trenirao. Takodje, snimio sam i film, a dosta sam i putovao. Nisam očekivao poziv Intera, ali eto, ovo je još jedan dokaz da je život pun iznenadjenja", kazao je Kerju italijanskim medijima.

                              Norveški internacionalac ima 33 godine, a poslednji klub za koji je igrao bio je londonski Vest Hem prošle sezone.

                              Kerju će u timu Intera do kraja sezone zameniti argentinskog napadača Dijega Milita koji će zbog povrede ligamenata pauzirati šest meseci.

                              Norvežanin je već igrao u Italiji u sezoni 2003/2004, kada je u dresu Rome dao šest golova na 20 utakmica.

                              U dosadašnjoj karijeri Kerju je još igrao za Valerengu, Rozenborg, Valensiju, Bešiktaš, Lion, Aston Vilu i Stouk Siti.

                              On je za selekciju Norveške od 1998. do 2011. godine odigrao 91 utakmicu i postigao 24 gola.
                              Pa dokle vise ovi velemajstori fudbala da se dovode , pa kad vec ne moze da se dovode WC igraci ili bar neki prosek nemojte da dovodite ove sto su pred penzijom

                              CASSANO SE PREDOMISLIO, OSTAJE U INTER!

                              Antonio Kasano, napadač Intera, produžiće ugovor sa svojim klubom do 2016. godine.

                              Veruje se da će ovaj tridesetogodišnji napadač produžiti ugovor na još dve sezone, za 3 miliona evra po sezoni.

                              Kasanov sadašnji ugovor ističe 2014. godine.

                              Comment


                              • Agent stopera Twentea, Douglasa Teixeire, otkriva da je san njegovog klijenta da igra u Interu:
                                "Sada je sve jasno. Douglasu ce ugovor sa Twenteom isteci u junu i on ne zeli da ga obnovi.Douglas ce napustiti Holandiju, i zeli igrati u nekom velikom Evropskom klubu."

                                Inter i Italija?
                                "U ovom trenutku ne postoji kontakt sa italijanskim klubovima, ali mogu reci da je Douglasov san da igra u Serie A. On Italiju preferira vise nego i jednu drugu zemlju."

                                Inter je u opasnosti da nece igrati Ligu Prvaka. Dali bi to mozda bio faktor Douglasove odluke da se predomisli?
                                "Inter je jedan od najvecih klubova na svijetu, i bit ce tesko odbiti ponudu od Morattia.Ipak nema nikakvih kontakata, ali za igraca, Inter bi bio san."

                                Comment

                                Working...
                                X