Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zanimljiv clanak...nisam znao da je inter toliko u fazonu fer-plej...ali svejedno meni samo smeta sto inter ispade vladar italijanske lige(mislim na period od 2006) koja je mnogo smesna i jadna,tako da stvarno ne vidim ko je mogao drugi da bude sampion...to je kao da pricamo kako je fenomenalni partizan (za koji navijam)suvereni vladar nase lige zadnje cetiri godine i veliki sampion sto je smesno
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      zanimljiv clanak...nisam znao da je inter toliko u fazonu fer-plej...ali svejedno meni samo smeta sto inter ispade vladar italijanske lige(mislim na period od 2006) koja je mnogo smesna i jadna,tako da stvarno ne vidim ko je mogao drugi da bude sampion...to je kao da pricamo kako je fenomenalni partizan (za koji navijam)suvereni vladar nase lige zadnje cetiri godine i veliki sampion sto je smesno
      Oni su ucinili rivale losijim time sto su bili toliko dobri, isto kao sto je Zvezda losija zato sto je Partizan sve bolji. Uostalom tripleta dovoljno govori o vrhuncu Intera i naravno jedna cinjenica da 90% igraca koji igraju u Interu zele da tu ostanu do kraja karijere jer je Inter najzdravija i najtoplija zajedinica u Italiji.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Oni su ucinili rivale losijim time sto su bili toliko dobri, isto kao sto je Zvezda losija zato sto je Partizan sve bolji. Uostalom tripleta dovoljno govori o vrhuncu Intera i naravno jedna cinjenica da 90% igraca koji igraju u Interu zele da tu ostanu do kraja karijere jer je Inter najzdravija i najtoplija zajedinica u Italiji.
        da su slozni to stvarno jeste..u svakom slucaju svaka cast interu stvarno je uradio par neverovatnih i neocekivanih stvari po meni .... http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=532182 zato ako ode i sneijder ocekujem da ispadnete iz lige ove sezone
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          da su slozni to stvarno jeste..u svakom slucaju svaka cast interu stvarno je uradio par neverovatnih i neocekivanih stvari po meni .... http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=532182 zato ako ode i sneijder ocekujem da ispadnete iz lige ove sezone
          Da brišem post ili ne
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            da su slozni to stvarno jeste..u svakom slucaju svaka cast interu stvarno je uradio par neverovatnih i neocekivanih stvari po meni .... http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=532182 zato ako ode i sneijder ocekujem da ispadnete iz lige ove sezone
            Ja ocekujem Forlana/Teveza i jos dva pojacanja i naravno nastavak slucajno prekinute dominacije.

            Comment


            • Lusio produžio ugovor do 2014. godine. Odličan posao jer nema baš ovakvih štopera danas. Jedino mu je možda sličan Pepe u tom aspektu da može da vuče loptu dosta dugo. Izdržljiv je Lusio, nema šta, igraće on još!

              Eto'o bi trebao za koji dan da se preseli u Rusiju. A Snajder ostaje 100%, potvrđeno. Zamena za Eto'o-a bi mogli biti Forlan ili Laveci. Za Teveza će biti malo teže ali ne isključuje se ta mogućnost...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Da brišem post ili ne
                axxaaxxaax

                Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Ja ocekujem Forlana/Teveza i jos dva pojacanja i naravno nastavak slucajno prekinute dominacije.
                pa ako dovedete forlana/teveza to je druga stvar. pogotovo bi vam odgovarao tevez zato sto je on pokretac( pod uslovom da nije u njegovoj fazi depresije) i moze mnogo toga dobrog doneti dok forlan ipak ocekuje da dobija dosta dobrih lopti a bez snajdera ne vidim od koga ce ih dobijati
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  pa ako dovedete forlana/teveza to je druga stvar. pogotovo bi vam odgovarao tevez zato sto je on pokretac( pod uslovom da nije u njegovoj fazi depresije) i moze mnogo toga dobrog doneti dok forlan ipak ocekuje da dobija dosta dobrih lopti a bez snajdera ne vidim od koga ce ih dobijati
                  Samo Alvarez!

                  Comment


                  • Mariga poslat na pozajmicu u Sosijedad... Inače oni su juče doveli i Velu na pozajmicu.

                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Inter je osvojio 7 od poslednjih 10 Trofeo TIM kupova, pobedama nad Juventusom na penale i Milanom 1-0 golom Milita. Odbranili su titulu osvojenu prosle godine. Inace ovo takmicenje se igra od 2001. godine i uvek igraju Inter, Milan i Juventus.

                      Comment


                      • Ranokia strelac protiv Juvea...



                        Milito protiv Milana...

                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Zanimljivo je da se u ovom takmicenju igra samo jedno poluvreme, u slucaju neresenog rezultata igraju se penali, u slucaju ciste pobede dobija se 3 poena, u slucaju pobede na penale dobijaju se 2, porazeni na penale dobija 1, a gubitnik 0 poena.

                          Comment


                          • Juve igrao sasvim dobro protiv Intera,i dalje ne verujem sta je promasio Krasic kad je prosao po desnoj strani
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment




                            • LOL
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Olympiacos 2-2 Inter

                                Strelac: Pazzini (2)



                                Inter: Julio Cesar; Zanetti, Samuel (Ranocchia 51), Chivu (Faraoni 74); Jonathan (Pandev 46), Thiago Motta, Cambiasso (Crisetig 91), Obi; Alvarez (Pazzini 46), Milito, Castaignos (Santon 64)

                                Inter made several tactical experiments. Gian Piero Gasperini prepared for life after Samuel Eto’o and continued his tactical experiments in Geneva, as the team moved from 3-4-3 to 4-3-2-1 at various points during the friendly.

                                The first switch to four at the back came after just five minutes. Luc Castaignos had a shot charged down by the goalkeeper, but Olympiacos went down to 10 men before the half-hour mark for Mellberg’s second bookable offence.

                                Inter returned to 3-4-3 and went close when Thiago Motta, Diego Milito and Ricky Alvarez combined, but the latter scuffed his finish.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X