Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne deluje lose ovo na slici, zanima me hoce li De Boer dovesti jos nekoga ili ce probati sa ovim timom.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Navodno je saglasan sa time da dođu CB, MC i CF. Inter je već planirao određene transfere a on je dao potvrdu...

      Npr. pominju se sad i 2 iz Ajaksa, Tete i Bazoer.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Nek razmislja o bekovima. Ako hoces vrhunski tim, bez kvalitetnih bekova nemas sta trazit.

        Comment


        • Realno Manćini prosečne bekove zamenio prosečnim...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Ma ova sezona nek prodje ovako. Al vec sledece se mora investirat na tom polju. Previse su bitni u modernom fudbalu, ne treba zaliti para za njih.

            Comment


            • Treba se otarasiti nekih nebitnih likova poput Medela i Mela. Brozovic bi trebalo da dobija tu sansu, a opet Jovetic bi meni igrao pre Kandreve. Slaba klupa je problem, a vidim De Boer hoce neke Ajaxove igrace da dovede. Mora se malo isprsiti Tohir ako zeli LS sledece sezone.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Moze lepo da poslozi De Bur, nista ne znaci ovo protiv Seltika (dosta su pogubljeni u odbrani mada ajde igra Ranokija pa razumem). Prvo poluvreme 4-3-3, drugo 4-2-3-1... Banega je tu alfa i omega, veliki majstor sve je polazilo od njega. Rano je, ali mogu odgovorno da tvrdim da ce bolje izgledati od Mancinija (sto i nije toliko tesko)

                Kandreva je dao lobić, majstorski
                Spoiler


                Sve u svemu dosta bržih dodavanja, par smislenih akcija, što je bila prava retkost u poslednje vreme. Videćemo na šta će da liči ovo protiv Kijeva.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Ne mozes nikakve zakljucke da donosis na osnovu prijateljskih utakmica. Evo ti primjer Liverpool 4 zabije Barceloni. Sljedecu utakmicu primi 4 komada od Mainza.

                  Sent from my Samsung using Tapatalk

                  Comment


                  • Ma znam naravno, nego cisto kako igraci funkcionisu na terenu, vidi se odmah delic sistema... A za Liverpul svakako nije merilo jer su odigrali protiv Barselone u punom sastavu i onda sutradan protiv Majnca sa B ekipom.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Kako god okrenes De Bur tesko da moze da bude losiji od Mancinija. Meni i dalje nije jasno zasto prije nisu doveli DB-a. Nego su skoro cijele pripreme odradili sa Mancinijem na klupi. To mi je potpuno nejasan potez uprave Intera.

                      Sent from my Samsung using Tapatalk

                      Comment


                      • To je u sustini na nivou amaterskog kluba... Zato sad i ne moze objektivno da se sagleda De Bur kao trener Intera, jer niti se pitao oko transfera (ovo malo vremena do kraja pr roka ne racunam), niti je imao pripreme i samo ga bacis u vatru. Sta god da uradi nista mu ne zameram, a nema razloga da sa ovakvom ekipom bude gori od brata Manća.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Manćo vrati se sve ti je oprošteno!
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Ne mozemo da budemo 5. ove godine to imate od mene. Evo ostace zapisano ovde. Stvarno nemamo ekipu sad kad se pogleda, a ne vidim sta ce da se promeni do kraja prelaznog roka. Odose Joveta i Brozovic, da vidimo sta ce se desiti narednih dana zivo me zanima.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Stize izvjesni Gabigol kumaro
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Last edited by Il Capitano; 26-08-16, 10:30.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X