Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je!!! Još se povuk'o iz reprezentacije...



    A Sanderlend mora da plati €10m za Rikija! Molim lepo...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Riki je valjda prešao sad u Samp.

      Comment


      • Preš'o za dž. Igrač koji igra samo levom nogom...

        Sada imamo još jednog možemo da kažemo one trick igrača (Perišić) ali dosta boljeg. Brži je, fizički spremniji, bolje igra glavom i ima jači udarac.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Ne gotivim ja Perišića nešto, meni on daleko precenjen igrač, npr. i Jovetić i Adem su mi za njega stepenik iznad, ovaj prvi možda i dva.

          Comment


          • Ako udjemo u LŠ videće se nažalost limitiranost Perišića kao i protiv jačih ekipa u Kalču... Ali mora da se ceni izuzetna fizička spremnost i konstantno zalaganje u odbrani.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Perisicu ne odgovara talijanska liga. Kao ni Dzeki. A obojica su uvjerljivo najbolji igraci svojih reprezentacija i igrali su recimo vrhunski u Njemackoj. Perisicu odgovara igra sa puno prostora a u Italiji se igra zatvoreno. U reprezentaciji covjek rastura, po tim igrama jedan od najboljih na svojoj poziciji na svijetu. U Interu igra puno losije.
              Vidite da sam i za Brozovica bio uprqvu.
              Last edited by tenis; 06-01-16, 22:36.

              Comment


              • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by tenis View Post
                  Perisicu ne odgovara talijanska liga. Kao ni Dzeki. A obojica su uvjerljivo najbolji igraci svojih reprezentacija i igrali su recimo vrhunski u Njemackoj. Perisicu odgovara igra sa puno prostora a u Italiji se igra zatvoreno. U reprezentaciji covjek rastura, po tim igrama jedan od najboljih na svojoj poziciji na svijetu. U Interu igra puno losije.
                  Vidite da sam i za Brozovica bio uprqvu.
                  Pa za Džeka se ne bi moglo reći da je igrač kome treba puno prostora.

                  A Perišić ? Kad god sam gledao Inter ove godine, a gledao sam ga bar 50% mečeva među lošijima na terenu. Ok trči dosta, zalaže se....ali brajko moj ima tu jedan drugi sport, atletika, tamo se uglavnom trči.

                  Comment


                  • Inter have officially renewed striker Rodrigo Palacio's contract for another season until June 2017.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Pa za Džeka se ne bi moglo reći da je igrač kome treba puno prostora.

                      A Perišić ? Kad god sam gledao Inter ove godine, a gledao sam ga bar 50% mečeva među lošijima na terenu. Ok trči dosta, zalaže se....ali brajko moj ima tu jedan drugi sport, atletika, tamo se uglavnom trči.
                      Da, zato sam ga ja prestao i gledati ove sezone. Tj. otkad je presao u Inter jer je bio sjajan na pocetku sezone u Wolsburgu.

                      Za prostor sam vise mislio na Perisica a za Dzeku da se isto nije snasao a odlican je.

                      Comment


                      • Ja sam zavoleo Inter od utakmice sa Bayernom 2010,i od one Murinjove i Mancinijeve ekipe!Omiljeni igrac,i idol mi je Diego Milito! #ForzzaInter!

                        Comment


                        • [VINE]iOnxY7jOYIV[/VINE]

                          Comment


                          • Di Marcio javlja da je Guarin dogovorio sve sa ovim Kinezima koji su "odveli" Luiza Adrijana, te se čeka da Inter da zeleno svetlo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ode Guarin u Kinu.

                              Comment


                              • Godinama ne mogahu da ga prodaju. Kolke pare i Interu i njemu
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X