Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle neko kaze da je steta da Delpo ima jedan Slem kao Cilic
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Rusis neke rekorde u lupetanje ili je nesto drugo u pitanje? Jer ovoliko gluposti nisam video odavno u toliko kratak vremenski period.
      Ne rusim. Delpo je strasan sampion. Posle Rafe mozda i najveci. Ovo ovde nema veze sa time ko je koliki sampion, jednostavno ovo je sljaka i Roland Garros.

      Inace tvoj komentar je lupanje jer tvrdis da drugi lupaju. Takodje i 2009 u Majamiju protiv Nadala je Delpo pokazao koliki je sampion. Dva nula protiv Rafe u odlucujucim tajbrejkovima. OK, dobio je i nadal WImbledon 2011 gde je mec bio gust.
      Last edited by 147; 08-06-18, 16:31.

      Comment


      • Iako ne volim Rafinu igru, drago mi je sto postavlja Delpa na mesto. Pravi borac, gazi do kraja..

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Posle neko kaze da je steta da Delpo ima jedan Slem kao Cilic
          Pa kako nije? Gre'ota ih je uporediti uopšte.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Uvek volem da navijam protiv Rafe i Rođera kad No20 ispane. Ma i kad ne ispane.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Posle neko kaze da je steta da Delpo ima jedan Slem kao Cilic
              Najveca sramota je da Murray i Wawrinka imaju jednak broj.

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                Ne rusim. Delpo je strasan sampion. Posle Rafe mozda i najveci. Ovo ovde nema veze sa time ko je koliki sampion, jednostavno ovo je sljaka i Roland Garros.

                Inace tvoj komentar je lupanje jer tvrdis da drugi lupaju. Takodje i 2009 u Majamiju protiv Nadala je Delpo pokazao koliki je sampion. Dva nula protiv Rafe u odlucujucim tajbrejkovima. OK, dobio je i nadal WImbledon 2011 gde je mec bio gust.
                Ja bih samo voleo da mi neko obrazlozi po cemu je Delpo najveci sampion posle Rafe. Ta stvar se stalno provlaci ali mi nikako nije jasna i ne vidim nikakvu logiku.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Ja bih samo voleo da mi neko obrazlozi po cemu je Delpo najveci sampion posle Rafe. Ta stvar se stalno provlaci ali mi nikako nije jasna i ne vidim nikakvu logiku.
                  Delpo po klasi kao teniser nije ni priblizno dobar kao Rodzer, Rafa ili Novak, ali je zato u karijeri dobijao mnogo guste meceve. Meceve u kojima nije bio bolji od protivnika, ali u odlucujucim trenucima je igrao fantasticno. Vrlo retko je gubio meceve koje nije trebao za razliku od Rodzera i Novaka. E sada, uzorak je mali, pa ne moze sa sigurnoscu to da se tvrdi. Pa on je u svom jedinom slem finalu uspeo da dobije preiskusnog Rodzera posle 6:3 i 5:3 tako sto je dobio dva tajbrejka. Nacin na koji je doneo Davis Cup svojoj zemlji je impresivan. Na OI 2016 je takodje izvlacio maksimum iz sebe. Ima tu jos primere. Ne previse ali ih ima.

                  A ono sto sam rekao Nadal jeste bio ocajan u prvom setu. Posle toga se dosta popravio. I kada sam rekao da bi ga Novak razbio, mislio sam na igru iz prvog seta. Mada i ovo raybijanje je vise do Delpa nego do Nadala.
                  Last edited by 147; 08-06-18, 16:45.

                  Comment


                  • Nisam gledao Delpoove mečeve ali kako je on uopšte stigao do polufinala, kad ga Nadal pošalje u ćošak on se uopšte ne vraća na sredinu terena nego tu ostane ukopan ko drvo
                    Ili je neka povreda u pitanju...
                    Last edited by Dekson; 08-06-18, 16:46.
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Rusis neke rekorde u lupetanje ili je nesto drugo u pitanje? Jer ovoliko gluposti nisam video odavno u toliko kratak vremenski period.
                      Stefane CAREEEE, nemoj forhendima hahahah like

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Delpo po klasi kao teniser nije ni priblizno dobar kao Rodzer, Rafa ili Novak, ali je zato u karijeri dobijao mnogo guste meceve. Meceve u kojima nije bio bolji od protivnika, ali u odlucujucim trenucima je igrao fantasticno. Vrlo retko je gubio meceve koje nije trebao za razliku od Rodzera i Novaka. E sada, uzorak je mali, pa ne moze sa sigurnoscu to da se tvrdi. Pa on je u svom jedinom slem finalu uspeo da dobije preiskusnog Rodzera posle 6:3 i 5:3 tako sto je dobio dva tajbrejka. Nacin na koji je doneo Davis Cup svojoj zemlji je impresivan. Na OI 2016 je takodje izvlacio maksimum iz sebe. Ima tu jos primere. Ne previse ali ih ima.

                        A ono sto sam rekao Nadal jeste bio ocajan u prvom setu. Posle toga se dosta popravio. I kada sam rekao da bi ga Novak razbio, mislio sam na igru iz prvog seta.
                        Aha to sam i mislio, ne postoji logika nego se samo prica.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Ja bih samo voleo da mi neko obrazlozi po cemu je Delpo najveci sampion posle Rafe. Ta stvar se stalno provlaci ali mi nikako nije jasna i ne vidim nikakvu logiku.
                          Pobijedio je vise velikih meceva nego bi covjek ocekivao vidjevsi sto su mu sposbnosti. Suprotno vazi za Cilica.

                          Bilo je za ocekivati da ce Delpo ovako proci, tim vise kad se sjetimo kako je lako izgubio USO polufinale prosle godine.

                          Nadal su u RG mogli pobijediti samo Novak, Thiem i Zverev. Naravno, pod uslovom da im se sve poklopi. Ako bude ovakvo vrijeme u nedjelju, Thiemove sanse su male.

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Aha to sam i mislio, ne postoji logika nego se samo prica.
                            Ako je ovo samo prica, onda logika nigde ne postoji. Sve je samo prica onda. Prica je i da Nadal najbolji na sljaci, a ne logika.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Pa kako nije? Gre'ota ih je uporediti uopšte.
                              Imace koliko hoce prilika da promeni odnos u Slemovima
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Delpo danas nebi ubo vola u guzicu raspad sistema

                                Comment

                                Working...
                                X