Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa onda Kurtoa nek ceka sijecanj i ode za dz. Ovako radi korist i svome klubu koji ce nesto uprihoditi. Mozda je to i postenije prema Romanu. Ne znam stvarno koja je razlika njega i Sancheza? To sto Wenger nije htio biti dubre pa ga je pustio a mogao ga je drzati do lipnja da ispustuje ugovor koji je potpisao, a kao sta kazes, sta ga je potpisivao ako ga se nije htio drzati...

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Je li ti mene zajebavas? Venger je mogao da ga proda za mnogo vece pare na ljeto Sitiju ali to nije zelio, znaci zadrzao ga je po svaku cijenu. Sancez nije zelio da produzi ugovor i to je Arsen dobro znao. Znaci zelio je da ga zadrzi, mozda se nadao produzice ugovor, ovaj to nije uradio. U januaru je dobio ponudu igraca za igraca, mogao je da saceka do ljeta i ode mu najbolji igarc za dz ili ovako da stetu minimalizuje i dobije igraca i to na visegodisnji ugovor za covjeka koji bi svakako otisao za manje od pola godine. Imao je i ponudu Sitija pritom, znaci od dvije ponude izabrao je bolju, odnosno dobio je bolju, jer smo culi sta je pep rekao i da je Sancez sam izabrao dje ce da ode, nije zelio da mu ode igrac za dz na ljeto. Kurtoa ima ugovor jos minimum godinu dana, mozda ima Celsiju klauzulu da mu produzi ugovor po automatizmu, to ne znam, nije mu ovo desetogodisnji ugovor, vec na jebenu godinu dana i on se ovako ponasa? To nije normalno, oce li Celsi odluciti da mu je bolje da ga sad proda, vjerovatno oce. Treba li ga poslati na tribine godinu dana pa da vidimo u kakvom ce stanju biti sledece sezone bez dana medju stativama, nikakav problem, naravno da treba i naravno da Celsi to nece uraditi. ALi Sancez je igrao, ovaj je kao sto vidis otisao AWOL, nema namjeru da igra za Celsi vise iako treba da izdrzi jos pisljivih godinu dana. A nije mu bilo nimalo lose u Celsiju za sve ove godine. Znas kako, i De hea je htio u Real, pa pet godina kasnije i dalje je u Junajtedu. Do oktobra da je na tribinama potpisao bi novi ugovor.
        sigpic

        Comment


        • Ocito se ne razumijemo. Curtoa ima ugovor jos godinu dana kao sto je imao Sanchez. Covjek zeli da ode, odnosno ne zeli produziti ugovor i Roman to zna kao sto je i Arsene to znao.

          I ja ti pisem da i Chelsea sad moze minimalizirati stetu i dobiti 35m ili cekati ljeto i pustiti decka da ode za dzabe, ne kontam a stvarno se ne sprdam, mozda ne mislimo na isto ali identicnr su situacije. Niti Kurtoa sta javno izjavljuje niti je Sanchez. A iste stvari su se pisale. I ne pisem ovo zato sto je otisao u UTD,mogao je i u City nego ti pisem da je ovo sasvim okej slucaj jer ne zeli produziti ugovor i sada moze otici za neke novce, na zimu ce dobiti jos manje, na ljeto nista. Wenger je mofgao dobiti bubam 80,90 na ljeto bio je nivan i glup kao i uvijek i to sto je on mislio da ce sanchez produziti je njegov problem, ostavio ga je i na zimu je dobio igraca i ajmo rec skart robu Uniteda, ali eto dobio je nesto, da je cekao ljeto ne bi dobio nista. Ponavljam, on zeli da ide, to Chelseju moze biti samo profit jer na ljeto ode dzabe. Kasno Marko pred Kosovo stize, trebali su prije misliti o njegovom ugovoru.

          A ovo AWOL i slicno, je druga prica to se tek treba potvrditi, to je supacki i to ne sporim ali ponavljam ako je istina. Jer imaju svi jezik, i on i Sarri a ne ovo rekla kazala
          Last edited by Mrkela; 06-08-18, 18:20.

          Comment


          • AWOL je jedini problem, ovo je maltene zvanicno glasilo Celsija, ako on kaze da je otisao AWOL, otisao je AWOL.

            Znaci u Celsiju ne rade idioti, sigurno zele da produze ugovor Kurtoi kao golmanu svjetske klase, on ako to ne zeli oni to znaju, ali on je i dalje pod ugovorom i samim tim njegova je obaveza da se ponasa profesionalno. Naravno on se ne ponasa profesionalno kao sto vidimo, a na Celsiju je oce li da zaradi pare od njegove prodaje ili ce da sacekaju da im ode za dz sledeceg ljeta, ja vjerujem da je ovo prvo u pitanju, medjutim to se sve moze bez cirkusa i totalnog neprofesionalizma i nepostovanja koji Kurtoa trenutno pravi. I pritom javno i prilicno bezobarzno lobira da i Azar predje u Real, sto je bas govnarski s njegove strane. Jer je zbog njega Celsi pustio legendu kluba, a on im fino vraca, sigurno se sve moze fino i normalno. najkasnije za godinu dana moze ispuniti svoj san i zaigrati pored Atletika i za Real Madrid
            sigpic

            Comment


            • Comment




              • Novo pojačanje Hull-a.

                Comment


                • Mozda se aktivira klauzula za Oblaka 100m.al i da to urade mislim da Oblak ne bih zeleo da predje

                  Uzaeo dobrog igraca Everton i to na free

                  Comment


                  • Bas me zanima plata Bernarda u Evertonu. Sto se tice Milana trazio je 3.5m/year, koje naravno nije dobio.

                    Comment


                    • Everton ima moćan tim na papiru. Sad... videćemo kako će biti na terenu.

                      Comment


                      • Chelsea are keen on Kepa Arrizabalaga. They’re willing to pay the €80 million clause of the Athletic goalkeeper (AS)

                        Comment


                        • Evo odgovora

                          Comment


                          • Pa taj Everton samo pljuska kes ko nenormalni dadose za onog Rikarl ,bogatsvo ko da je buduci Ronaldo,pa i za Dinja isto,ne znam dal su pljusnuli i za Minu nisam ispratio,vrv jesu

                            Al aj ovog su uzeli za dz,pa se razbacuju sa platom

                            Comment


                            • Bas me zanima kakvi ce biti sa Silvom na klupi.

                              Comment


                              • Po meni od 7 do 10 mesta

                                Comment

                                Working...
                                X