Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Novci naravno, opste je poznato da kod Pepa ne igraju za pare, dovoljno da mu vide drazesno lice na treningu i igraju samo iz ljubavi prema njemu.
    Ako se dobro sjecam Sanchezu je United ponudio vise. Ne znam da li je to presudilo ili sigurno mjesto u startnom timu. Za Jorginha ne znam jer nisam pratio situaciju.

    Comment


    • Eee de si Samurajček
      Hoćeš li i sada da se kladiš nešto onako pikantno?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Sancez je jurio za lovom,to svi znaju. Ako je hteo sigurno mesto u prvih 11 onda je mogao da ostane u arsenalu. Posto se svakako u Junajtedu nece nakupiti trofeja.

        Comment


        • O pa imamo ovdje novajliju sa kristalnom kuglom u ruci
          sigpic

          Comment


          • Imamo i junajtedovce koji se jos uvek necemu nadaju pod smorinjom.

            Comment


            • Originally posted by Alukard View Post
              smorinjom.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • U svakom slucaju uzme vise za sezonu nego Klop za karijeru. #samokazem
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Eee de si Samurajček
                  Hoćeš li i sada da se kladiš nešto onako pikantno?
                  Ne znam koliko mi je jos trenutne kazne ostalo.

                  I ja mislim da je jurio za lovom, ali da upitam Vladana. On je bolje upucen u desavanja.

                  Comment


                  • Ma otisao je Aleksis u Junajted zbog vrhunskog, rasnog fudbala.... To je bio prevashodni razlog pa onda sve ostalo. Mada i prilika da radi sa Zozeom je takodje prilika koja se ne propusta. A potom i velicina kluba, jer to mu je strasno bitno, tradicija... To je nesto sto Aleksis izrazito ceni i postuje i nesto bez cega ne moze.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Wilfried Zaha has told his team-mates he is ready to leave Crystal Palace and could hand in a transfer request to force through a move to Chelsea.
                      Samo nastavite diskusiju.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ma otisao je Aleksis u Junajted zbog vrhunskog, rasnog fudbala.... To je bio prevashodni razlog pa onda sve ostalo. Mada i prilika da radi sa Zozeom je takodje prilika koja se ne propusta. A potom i velicina kluba, jer to mu je strasno bitno, tradicija... To je nesto sto Aleksis izrazito ceni i postuje i nesto bez cega ne moze.
                        Ja ne mogu vise da ih zajebavam nakon sto sam se obrukao prosle sezone. Ti samo nastavi.

                        Comment


                        • Ma Mou i Klop nisu za poredjenje uopste,drugi nivo...mozda nekad,jednog dana za sad ne,ne moze trofejni trener i Klop

                          Po mom misljenju evo Klop ima sansu zivota ove sezone,jer ima zicer da uzme titulu ,ili ce preci na malo visi nivo ili ce opet biti Flop

                          Comment


                          • Murinjo ima mnogo trofeja iza sebe,cinjenica. Ali je isto tako cinjenica da je on vec 6-7 godina u nekom rasulu i da on vise ne uzima trofeje.
                            Murinjo sada je senka starog Murinja.

                            Comment


                            • Ok nek je kao takva senka uspesnije je od Klopa u punom naponu, ,eto prilike kazem da ovaj polako pocne da mu se makar priblizi,pa onda da se porede

                              Ne mozemo porediti jednog recimo Negelsmana i Hajnkensa,mozda jednog dana,za sad ne (iako mislim da je mali jedan od najperspektivnijih trenera na svetu)ali polako.

                              Za sa Klopa to ne mislim,a i vise nije ni mlad da bude perspektiva,dobar ali prosek i mislim da ce takav i ostati,naravno popularan kod masa ljudi zbog harizme i nacina fudbal koji forsira (licno volim da ga gledam(njegove ekipe) ,al ne bih voleo da trenira tim za koji navijam)
                              Last edited by 61563; 03-08-18, 21:00.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Po mom misljenju evo Klop ima sansu zivota ove sezone,jer ima zicer da uzme titulu ,ili ce preci na malo visi nivo ili ce opet biti Flop
                                Auu, ne gledamo ti i ja isto na zicer izgleda. Zicer, ono kad si sam ispred gola na pola metra i treba samo da uteraš loptu u mrežu? To ima Klopp?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X