Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imaju ovog lika. https://en.wikipedia.org/wiki/Yoshinori_Mutō

    Comment


    • Možda se izgovara "Mutu" pa došlo do zabune LOL

      Comment


      • https://www.telegraph.co.uk/football...mpression=true

        nosonja ode, nije mi zao nimalo zbog toga, ali jeste kad vidim zamjenu - Butland. Sezona propala prije nego je i pocela, cuj butland

        Comment


        • Roman je vazda bio posten i izlazio u susret svojim igracima, ali ovaj je bas nezahvalan, neka ga zadrzi pa ce braniti od septembra.
          sigpic

          Comment


          • Nesto mi je sve previse mirno oko Madrida. Imam osjecaj da ce u paketu da dovedu Tibu i Edena.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Zasto net spend, zasto ne postujes koliko je ko potrosio na dovodjenje igraca i to ne od Murinja, od kad postoji Premijer liga? Sad Junajted proda Pogbu i net spend 50 miliona. Ne moze to tako, ovo je sve Kutinjovo, ili gotovo sve, a on je trazio transfer. Proda Martijala pritom i eto ga u plusu.

                  Po toj logici ajde onda postuj i revenue koliki je kao i profit, nemaju oni ogranicen budzet, neko moze vise da potrosi, neko manje, ali ne samo ono sto ti odgovara. Cinjenica je da je Liverpul potrosio na dovodjenje igraca vise od Junajteda, isto kao sto je cinjenica da je Liverpul zaradio vise od prodaje igarca od Junajteda. Isto kao sto je cinjenica da je Junajted zaradio mnogo vise para od Liverpula i da ima neuporedivo veci revenue i profit.
                  sigpic

                  Comment


                  • Hazard ostaje, prihvatio odluku kluba o tome, pise u tom clanku gore sve... Ali cuj dovesti butlanda, bolje da cabalero brani

                    Comment


                    • Inace ovo sto je uradio Kurtoa uradio je i Donaruma proslog ljeta. Pa znamo kako je to zavrsilo, ali Engleska je to, London je to, dok su Donarumi jebali sve po spisku i usrali mu se u zivot u dzentlmenskoj Engleskoj ce mu dozvoliti da ode bez ikakvih problema. I ja to razumijem, samo ove fudbalere nikako ne razumijem.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja u pricu oko njegovog ostanka ne vjerujem.

                        Comment


                        • Treba njemu uraditi ono sto su i maloudi prije mnogo godina, nek trenira sa rezervama

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Roman je vazda bio posten i izlazio u susret svojim igracima, ali ovaj je bas nezahvalan, neka ga zadrzi pa ce braniti od septembra.
                            Pa mogu ga sada prodati ili sljedece besplatno mislim jbg tako je to, nisu na vrijeme mislili, i Hazard moze ostat ali ako mu ne produze ugovor i povecaju platu rade sizifov posao.

                            I Sanchez je silom htio otic pa ode u UTD nesto se ne sjecam da ste onda pisali razmazena djubrad i slicno.

                            Comment


                            • Naravno, ko god ode AWOL ja bih tu bio krajnje nemilosrdan. Odma izbaciti iz prvog tima, ako nece da igra neka trenira nije problem, ali mu ne dati da igra ni sa rezervama. Pa neka mu real ili Barselona daju pare da raskine ugovor, obicno zbog njih idu AWOL.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                Pa mogu ga sada prodati ili sljedece besplatno mislim jbg tako je to, nisu na vrijeme mislili, i Hazard moze ostat ali ako mu ne produze ugovor i povecaju platu rade sizifov posao.

                                I Sanchez je silom htio otic pa ode u UTD nesto se ne sjecam da ste onda pisali razmazena djubrad i slicno.
                                Naravno da nije, Sancez nije htio da produzi ugovor, otisao bi za dz ovog ljeta, potpuno neuporedive situacije. Vec u januaru je mogao da potpise ugovor sa drugim klubom za ljeto, to sto je svima odgovaralo da dodje u januaru je druga stvar. Ima pravo i Kurtoa da saceka kraj ugovora pa ode, niko mu ne brani. Sto ga je potpisivao kad nece da ga postuje? Samo je pitanje tu oce li Roman po stoti put da ispadne covjek ili nece. Kurtoa svakako nije ispao i to po drugi put.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X