Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu pada Klopova prica kako on ne gleda iskljucivo fudbalske kvalitete igraca. Jer, malo, isfrustrirano govno sa krizom identiteta ne moze imati ne znam kakve ljudske kvalitete. Naravno, govorim ovo pod svezim utiscima, ali oni su osudjeni i u svojoj "domovini" za koju igraju fudbal.

    Rosso, Fulham je moj tim, Jokan, Mitar, crno-bele boje, kud ces lepse.
    Last edited by mark !t zer0; 05-07-18, 12:06.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Lord Samuraj View Post
      Bice izmedju Liverpoola i Citya borba za titulu iduce sezone.
      Ćuti ti
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Pa realno ova cijena je smijesna za njega (gledam iskljucivo na fudbal, na stranu ove politicke stvari koje mu nisu trebale). Nikakav rizik, a mozes dosta od njega dobiti.

        Mislim da je vrijeme da Pep zavrsi Mahreza, bas se dugo povezuje sa Sitijem.

        Jesi li zadovoljan sa Zorzinjom?
        Naravno, Zorzinjo je vrh. Jos kada se uzme u obzir da Fernandinjo ima dobrano godina, odlicna kupovina. Ova sezona da se uhoda u tim, sledeca da kida.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Jbga, daj da isključimo politiku iz jednačine. Saćiri kao rotacija koja dolazi za 13 miliona funti je odlična kupovina. Dodamo na to Fekira i biće to super.

          A što se tiče golmana, nisam zadovoljan nikako. Ali kad se pogleda da je Migsu dao isto tako još jednu šansu + da neće da pretplati golmana, onda i nije neko iznenađenje. Sad ide ona rečenica..."samo da mu se to ne obije o glavu", kao što se već obilo u možda najvažnojoj utakmici Liverupla u prošloj deceniji...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Pa dobro, sam je izabrao da uvlaci politiku u sport. Izabrao sam da budem ogranicen, ali bas, bas ne bih voleo da dodje pa makar bio Ronaldo licno. Kapiram da verovatno nisam u pravu, ali jbg, muka mi je da ga vidim. Na kraju krajeva nikada u klubovima nije igrao nesto posebno (ne znam za Bazel), mada se slazem da je za te pare dobra kupovina.
            Last edited by mark !t zer0; 05-07-18, 13:08.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Pa dobro, sam je izabrao da uvlaci politiku u sport. Izabrao sam da budem ogranicen, ali bas, bas ne bih voleo da dodje pa makar bio Ronaldo licno. Kapiram da verovatno nisam u pravu, ali jbg, muka mi je da ga vidim. Na kraju krajeva nikada u klubovima nije igrao nesto posebno (ne znam za Bazel), mada slazem se da je za te pare dobra kupovina.
              Ma sta nisi u pravu ... govno malo nedotupavno ....
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Da dovodite Januzaja ok, momak se ne bavi politikom (i nadam se ni neće) ali ovog ni ja ne mogu da smislim, sa svim fudbalskim kvalitetima koje posjeduje, a svakako je odličan za rotaciju.

                Kad se sjetim i Lovrena i statusa o 'Oluji', neće vas sa igračima nikako

                Zato se divim Rakitiću i sličnim normalnim momcima.

                Comment


                • C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Pa dobro, sam je izabrao da uvlaci politiku u sport. Izabrao sam da budem ogranicen, ali bas, bas ne bih voleo da dodje pa makar bio Ronaldo licno. Kapiram da verovatno nisam u pravu, ali jbg, muka mi je da ga vidim. Na kraju krajeva nikada u klubovima nije igrao nesto posebno (ne znam za Bazel), mada se slazem da je za te pare dobra kupovina.
                    Naravno da si u pravu. Sve najgore njemu, Dzaki i njima slicnima zelim.
                    Ako predje u Liverpool, instant cu da zamrzim crvene...a taman sam malko poceo da ih gotivim

                    Samo Jokan gospodin, ostali su sljam

                    Comment


                    • Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Karius mačka u pozadini juče na zagrevanju



                          Comment


                          • Čekamo Klopa da saopšti kako Nemac ima potres mozga ali nije hteo stresirati sve navijače Redsa [emoji4]

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Krv ti jbm sta pricaju ovi Pepovi botovi, da Arapi ne nude pare ispada naftaski klub vjestacki koji je sve izgradio na skolu i bez ulaganja, ma jeeeeeeeesteeeeeeeeeeee

                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X