Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prle! View Post
    Rafa je samo u prvom gemu napravio tri neiznuđene greške iz bekenda i to u pola mreže. O onome što je uradio u 11. gemu seta nakon što je prethodno vratio brejk, suvišno je i pričati.
    Ali je spasio gem. To se njemu redovno desava. Lose pocne, spasi gem i onda pocne da melje. Klasicni Rafa. Ja sam mislio da ga je Thiem tu ispustio.

    Ali onda je uslijedilo ono o cemu pricam. I pored toga sto je Rafa imao srecu, Tihiem se nije dekurazirao. Potom je pokazao Rafi da je jaci sa osnovne. Iza toga su ostala dva pitanja. Prvo, hoce li Thiem da chokne? Kolebao se ali na kraju nije choknuo. Drugo, hoce li Rafa da stisne zube i proba da nadje nekakvo rjesenje? Od toga nije bilo ni traga. Nije imao samouvjerenosti. Na kraju krajeva, osvojenih 50 setova za redom su ostavili posljedice.

    Comment


    • Originally posted by Fića View Post
      Decko ima 3 mastersa a ni jednu top 50 pobedu na slemu. Nesto tu debelo ne stima.
      Ima vremena za njega...

      Pa i Federer je prvu GS titulu osvojio sa 21 godinom i 333 dana
      Uzgred i šalu na stranu imam utisak da ga pojede neka vrsta mentalne blokade.Da li je to želja da odigra što bolje pa u toj želji pregori ili nešto drugo,ali mora da probije tu barijeru u skorije vreme
      Last edited by Marija81; 13-05-18, 19:43.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Dedi treba odizeti poene... i titule pride
        Ko je za?
        [emoji111]

        Elem sto se tice muzike...pa mogu ti reci Sandu da sam vec na nekoliko turnira, cak i onih manjih, kao i WTA primetila ove godine da je mjuza izvanredna, pogotovu kada sibnu prenose na 4ci, 5ci, 6ici...gde nema reklama u pauzama... boooo izvanredno

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Dedi treba odizeti poene... i titule pride
          Ko je za?
          [emoji111]

          Elem sto se tice muzike...pa mogu ti reci Sandu da sam vec na nekoliko turnira, cak i onih manjih, kao i WTA primetila ove godine da je mjuza izvanredna, pogotovu kada sibnu prenose na 4ci, 5ci, 6ici...gde nema reklama u pauzama... boooo izvanredno

          tt


          A sto se tice Zvereva i slema, mislim da je samo pitanje trenutka kad ce da probije i u barijeru, a da je najveci problem sto je sam sebi nabio pritisak da mora da osvoji titulu i da je sve manje od toga neuspeh.
          To je i on sam rekao, a isto tako da mu je Fed prisao odmah posle poraza na AO i da je pricao sa njim, savetovao ga. Uostalom, kad se pogledaju rezultati njih dvojice na slemovima, strasno su slicni na pocetku karijere, Roger je isto imao problem, od njega se puno ocekivalo, samo sto je njegova barijera bilo QF.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ne pratim WTA - jbg ....
            A nisam ni na ovom podforumu odavno bio - propustio sam dosta. Svratim malo, procitam nekoliko postova, mozda napisem nesto sitno, pa me nema 100 godina i sve tako
            Sto je najgore - nekako mi se ne mili da nadoknadjujem gradivo.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Dedi treba odizeti poene... i titule pride
              Ko je za?
              [emoji111]

              Elem sto se tice muzike...pa mogu ti reci Sandu da sam vec na nekoliko turnira, cak i onih manjih, kao i WTA primetila ove godine da je mjuza izvanredna, pogotovu kada sibnu prenose na 4ci, 5ci, 6ici...gde nema reklama u pauzama... boooo izvanredno

              tt
              I trajno ga banovati kao što predložih 'neki dan...Hajte molim vas, propušta turnire,birka podloge a hoće da bude KOZA...ne ide to...
              Last edited by Marija81; 13-05-18, 19:43.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Ali je spasio gem. To se njemu redovno desava. Lose pocne, spasi gem i onda pocne da melje. Klasicni Rafa. Ja sam mislio da ga je Thiem tu ispustio.

                Ali onda je uslijedilo ono o cemu pricam. I pored toga sto je Rafa imao srecu, Tihiem se nije dekurazirao. Potom je pokazao Rafi da je jaci sa osnovne. Iza toga su ostala dva pitanja. Prvo, hoce li Thiem da chokne? Kolebao se ali na kraju nije choknuo. Drugo, hoce li Rafa da stisne zube i proba da nadje nekakvo rjesenje? Od toga nije bilo ni traga. Nije imao samouvjerenosti. Na kraju krajeva, osvojenih 50 setova za redom su ostavili posljedice.
                Dešava se, ali se dešava i da nakon sporijeg ulaska u meč počne ulaziti u ritam, a onda i protivnika prilagođava svom ritmu. Zašto je to bio u stanju uraditi prošle godine protiv istog protivnika na istom turniru nakon zaostatka od 3:1 u prvom setu, a ove nije, bojim se da ima mnogo više veze sa njegovom lošom partijom, a ne briljantnom igrom Thiema.

                Čisto da dodam kako me ne bi pogrešno shvatio, mada sumnjam da hoćeš. Thiem je odigrao fakat briljantno i njegova pobjeda nema mrlje. Mnogi igrači nemaju ni kapacitet ni oružja da pobjede Rafu na šljaci, bez obzira na kojem nivou Rafa bio. Thiem je pokazao da to može, da je u stanju iskoristiti Rafin lošiji dan i dobiti ga prilično ubjedljivo.

                No, nije pokazao da je u stanju dobiti bilo kojeg igrača iz Velike četvorke ili trojke, kada su oni u svojim približno najboljim izdanjima. To je bit moje poente.

                Naravno, uz dodatak da je današnjim mečom dokazao i da ne zaslužuje imati Masters titulu.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Originally posted by icetea View Post
                  Kad da ocekujemo prvu GS titulu za Sasu?
                  Nadam se nikad.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Nadam se nikad.
                    Ooo Wolfi srecno prvo mjesto,nisi dugo cekao.

                    Comment


                    • Hvala, mada mene sramota da ovako lik dodje na prvo mesto. Aj bar da osvoji Vimbldon, pa da se kaze da se nije dzabe vratio na tron.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Hvala, mada mene sramota da ovako lik dodje na prvo mesto. Aj bar da osvoji Vimbldon, pa da se kaze da se nije dzabe vratio na tron.
                        Pa tako je i Nadal dosao, jer Roger nije sve odbranio, sad se desilo obrnuto
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Hvala, mada mene sramota da ovako lik dodje na prvo mesto. Aj bar da osvoji Vimbldon, pa da se kaze da se nije dzabe vratio na tron.
                          Originally posted by bojanaBG View Post
                          Pa tako je i Nadal dosao, jer Roger nije sve odbranio, sad se desilo obrnuto
                          Nepravda...samo moj Nolence sve mora da zaradi...a ovi vaši se švercuju...( u ovom konkretnom slučaju vaš ) ...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Nepravda...samo moj Nolence sve mora da zaradi...a ovi vaši se švercuju...( u ovom konkretnom slučaju vaš ) ...
                            Pa i Roger je zaradio, nije mu niko poklonio
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Pa i Roger je zaradio, nije mu niko poklonio
                              No1 ? Ne baš svaki put Ovaj put mu Tim zaradio prvo mesto...

                              Elem, ovo je zanimljiv podatak...procentualni odnos pobeda i poraza u finalima 1000arki...Saša izdominir'o kao onomad Vavac za GS.

                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Deluje mi da je Zverev jedini koji moze ove godine da skine Nadala i Federera sa trona. Do slema ce doduse teze.

                                Sto se Tima tice, mislim da polako dobija kompleks od osvajanja mastersa. Prosle godine je zasluzio jedan, ali nije imao srece sa zrebovima. I ove godine je uvek kod Nadala. Sumnjam da mi Zverev imao masters na sljaci da je ove i prosle godine imao Timove zrebove. Ali, sta bi bilo kada bi bilo...

                                Bice interesantna i sledeca nedelja, bas me interesuej koliko obojica mogu...

                                Comment

                                Working...
                                X