Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Ako su ova dvojica buducnost tenisa, bolje da se ugasi odmah.
    Slažem se kako ćemo plakati kada se povuče čuvena četvorka.
    Posle njih tenis neće biti ni nalik.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Cestitka svim navijacima Zvereva,3 mastersa nije malo.Imao je i ono finale sa Isnerom gde je lako mogao do pobjede.Mora na gs da pocne da se popravlja,najdalje osmina do sad.

      Comment


      • Kad da ocekujemo prvu GS titulu za Sasu?
        -To define is to limit.

        Comment


        • Originally posted by icetea View Post
          Kad da ocekujemo prvu GS titulu za Sasu?
          2021
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by topspinforehand View Post
            Jednostavno je pravio glupe i neobjasnjive greske, fulao zicere isl plus na sve to uopste nije osjecao loptu sto j dovelo do kratkih lopti i podredjen polozaj u mecu.
            Odigrao je Tim jako fin mec, odlica stavise, ali ono...to je 7-5 6-4 za Rafu u ritmu.

            Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
            Rafa je poceo da pravi neobjasnjive greske kad je uvidio da je losiji sa osnovne.

            --------------

            Thiem je strasno razocarao u danasnjem finalu. Pa on je izgubio u svlacionici. Protiv Zvereva koji servira kao masina on preventivno dva puta olako izgubi prvi servis u setu. Povuce se u publiku da vraca servis i onda igra blok return. Osim toga on ocigleda da ima emotivne snage samo za jedan veliki mec po turniru.

            Zverev impresivan. I ponasanjem i igrom. Djelovao je kao pravi sampion. Zasluzeno je uzeo titulu.
            Last edited by NI; 13-05-18, 19:38.

            Comment


            • Mnogo graška znoja ne bi li i na GS bio konkurentan.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Ukratko.

                Zverev fantastičan i igrao je baš onako kako je trebao i kako sam i ja sam priželjkivao da igra. Odlični servisi i odličan intenzitet sa osnovne linije. Nije dozvoljavao Thiemu da kreira i nametne svoj ritam, jer ga je dubinom pritiskao, mijenjao ritam kad je trebalo, izlazio na mrežu kad je trebalo, rokao vinere kad je trebalo. Sve to uz jako malo neiznuđenih grešaka. Svaka čast za stav, za igru, za zrelost pokazanu u svakom ATP finalu u kojem se do sada pojavio. Kapa dole.

                Ipak, meč nije ispao onakav kakvog sam priželjkivao, jer je jedan igrač falio u finalu. A za takvo nešto se možemo zahvaliti Dominicu Thiemu. Letargičan, nervozan, bez ikakvog gameplana i vizije, upropastio je finale koje je imalo kapacitet da bude vrhunsko. Osim toga, htio sam vidjeti kako će Zverev odgovoriti na sve one elemente u Thiemovoj igri sa kojima je u njihovim prethodnim mečevima imao problema. Nisam to vidio, jer je Thiem odigrao daleko ispod svog nivoa, iako sam zadovoljan manje-više svim elementima Sašine igre koje je pokazao u današnjem meču.

                Za kraj, nadam se da je sada nekima jasno zašto igrač koji ovako kriminalno odigra u finalu jednog Masters turnira ne zaslužuje da bude osvajač istog tog ili bilo kojeg drugog Masters turnira.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Ako su ova dvojica buducnost tenisa, bolje da se ugasi odmah.
                  Gledaj Tima kao Vavrinku, a Sašu kao Novaka ,biće ti lakše

                  Originally posted by icetea View Post
                  Kad da ocekujemo prvu GS titulu za Sasu?
                  Sledeće godine Vimbldon
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Rafa je poceo da prvi neobjasnjive greske kad je uvidio da je losiji sa osnovne
                    Rafa je samo u prvom gemu napravio tri neiznuđene greške iz bekenda i to u pola mreže. O onome što je uradio u 11. gemu seta nakon što je prethodno vratio brejk, suvišno je i pričati.

                    Rafa me je mrtvilom i manjkom intenziteta koji je pokazao podsjetio na meč protiv Kyrgiosa u Cincinnatiju prošle godine. Kako je Kyrgios prošao nekoliko sedmica kasnije kada mu je na megdan izašao odlični Rafa, opet, suvišno je pričati.
                    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                    Comment


                    • Ali - imate odlične skupljačice...crni Saša

                      Zanimljivo

                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Gledaj Tima kao Vavrinku, a Sašu kao Novaka ,biće ti lakše



                        Sledeće godine Vimbldon
                        Ja na ovo gledam kao na vakum nedostatak najboljih, turniri na kojima pre par godina teško da bi došli do četvrtfinala.

                        Comment


                        • Malo sam razocarana onim sto je prikazao Tim u finalu, ocekivala sam, verovatno kao i vecina, bas jedan jak, intezivan, mastovit i mnogo neizvesniji mec, s obzirom da su obojica odigrali do finala skoro pa perfektno (Sasa doduse jeste, Domi je dizao formu pogotovu od kraja drugog seta sa Bornom). Nazalost ostali smo uskraceni za taj performans ovog puta. Cekamo sledeci.

                          Sasa izrasta u pravog teniskog asa i smekera, po svemu. Sjajan govor, bravo momce!

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Decko ima 3 mastersa a ni jednu top 50 pobedu na slemu. Nesto tu debelo ne stima.
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment


                            • Spoiler


                              Ovaj sto pusta muziku u Madridu je KRALJ!
                              Bolji Zverev danas - onako komotna pobeda. Najvise mu je titulu doneo odlican servis, a u drugom setu savrseno miran, odlucan i za divno cudo skoro bezgresan (mislim samo dve ue imao za ceo set).
                              Sa druge strane Tim koji je u odredjenim momentima bio prenervozan, cupao se iz govana - mogao je i ubedljivije izgubiti, a na momente pokazao brilijantnost. Opet nema tu mozga - to je glavni problem.
                              I ako sam navijao za Austrijanca jer mi je simpaticni presnazni klempo mnogo drazi od motke sa teniskim reketom, koji ne zna ni kajle da nosi kako treba (jbg nije svako Sain Marat), opet mora se priznati da je Mrso u ovom mecu apsolutno zasluzeno uzeo novi masters. Jos samo da krene na probije tu blokadu na slemovima i sve super za njega.
                              Dok Timko mora da se presabere - moze on to.

                              Sve u svemu najzadovoljniji ovom nedeljom je ko?????
                              Pa naravno onaj ko ni kriv ni duzan trpa cak iz sopstvene fotelje:
                              U kafanu prvo ulazi DEDA!!!! Deda ide prvi zato sto je deda najveca upadljiva baraba ovde. Deda je svinja od coveka, jedna dzukela najobicnija, on je nosilac raznih venericnih oboljenja, i ostalih drustvenih priznanja!!! On je PERSSSSOOOONAAA! On je bludnik, najveci bludnik grada Cikaga!
                              Last edited by Sandugp; 13-05-18, 19:35.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Drago mi je da nakon dugo vrimena dolazi novi igrač koji je spreman za velike stvari.

                                Comment

                                Working...
                                X