Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Nisam ga nesto pratio da budem iskren, gledao sam nesto malo u Varezeu ali kroz maglu ga ne vidim na tom mestu...mali broj asistencija, puno sutira..gleda vise ka kosu toga se secam..gledam stat i odnos suteva na odnosu minuta u igri...i ne vidim to kao dobro za ovaj nas tim..Ok uloge se mogu menjati...ali meni to ne izgleda kao nesto da nam treba...Kad bih njega dovodio, uzeo bih ga mesto npr Dobrica..
    Zato i kazem, ako ima materijala... Jovic je kod nas dosao u godinama koje sad ima Aleksa i od Mutinog divljaka i Saletovog igraca koji udje da napravi faul, kod nas stasao u rekordera po broju asistencija na jednom mecu u EL. Ako uzmemo da je tada prvi plej doveden iz Lokosa, od koga je Jovke krao zanat, nekako mi cela ova prica ima mnogo slicnosti...

    Comment


    • Nije Jovke nikad bio divljak, nit je nesto specijalno igracki napredovao kod nas, sem delimicno u sutu. Kod nas je dobio minutazu da pokaze ono sto zna. Eh da je Avram na tom nivou.

      Comment


      • Slazem se sa tobom Storm, ali mislim da Tomic nije taj tip trenera, ide na sigurice, ali da vidimo...

        Sto se tebe tice mmajstore, opet si napisao tesku neistinu, pa gde je napredovao ako nije u Zvezdi?
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Pa tako mislim, to nije sveto pismo pa da pisem neistine....od igrackih karakteristika asistenciju i sigurnost je imao i pre nas, kao i igru u odbrani, a kod nas dotegao samo sut. Evroliga i pruzena minutaza mu je takodje podigla samopouzdanje, pa je Avram daleko ispod kvaliteta Jovketa u trenutku kada je dosao kod nas.

          Comment


          • Obavezno Simanica, Radanova, Dobrica, Davidovca isforsirati, dati im sansu.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Jebo pivo.
              Odusevljen sam Pefijem. Ogromna zelja svih uklubu od pocetka. Covek je pristao. Ostalo jebilo da dogovori za Himkijem. Covek se odrekao ogromnog novca. Domaci igrac.
              Teodor.je bio dogovoren jer se cinilo da nema nista od Pefija. Covek se odrekao velikog novca kako bi dobio raskid I dosaokod nas.
              Majstore kapa dole.
              ahahhahahahahah buahahahhaha ne mogu, sunce ti jebem kakva ispala, lololol

              Comment


              • Originally posted by Sakuragi View Post
                ahahhahahahahah buahahahhaha ne mogu, sunce ti jebem kakva ispala, lololol
                Ispala je blaga rec.

                Comment


                • Ma cuti, ti si jos dobar, koliko se tek bogi ispalio na tnjiteru, sjebala vas ova zagonetka opasno

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Pa tako mislim, to nije sveto pismo pa da pisem neistine....od igrackih karakteristika asistenciju i sigurnost je imao i pre nas, kao i igru u odbrani, a kod nas dotegao samo sut. Evroliga i pruzena minutaza mu je takodje podigla samopouzdanje, pa je Avram daleko ispod kvaliteta Jovketa u trenutku kada je dosao kod nas.
                    Ti druze znas sta znaci rec napredak, ne da je naucio nesto..vec da je doveo na neki visi nivo..Cuj nije napredovao, ne no igra u Slogi i Kragujevcu.. ili pak to svetsko prvenstvo ili olimpijada ne mogu se setiti sto aludiras ali ti je glupo da kazes...

                    Da Stefan Jovic nije napredovao u CZ..mislim dal si realan to sto si napisao...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Stigao Beron

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        .
                        ...
                        Da Stefan Jovic nije napredovao u CZ..mislim dal si realan to sto si napisao...
                        Pa sve sam vec objasnio nasta sam mislio, ne znam sta bi jos dodao na to. Po meni Jovic kod Mute nije bio divljak, niti nasu sredinu vidim kao neku za disciplinovanje "divljaka".

                        Comment


                        • https://www.basketball-reference.com...n-jovic-1.html

                          Gde je neko spomenuo da je on uopste bio divljak? Stvar je napredka iz sezone u sezonu i jasno se vidi po statistici a i ko ga je gledao, Jovic nikad nije bio lider a sad to jeste i to na mnogo visem nivou i ti kazes nije napredovao..Covek kojije imao 16as na EL mecu itd..da ne idem u dubinu...

                          Sustina jeste da si napisao nesto sto po meni a i vecini nema veze sa zivotom.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ocito ne citas a udaras replike na selektivno procitano. Napisano je gore da je bio Mutin divljak, pa ako je mogao on da se sredi, mocice i Avram. U tom smislu.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Ocito ne citas a udaras replike na selektivno procitano. Napisano je gore da je bio Mutin divljak, pa ako je mogao on da se sredi, mocice i Avram. U tom smislu.
                              Napisao si da nije nsta specijalno napredovao kod ''nas'' i da je popravio malo sut..nije selektivno nego konkretno...Covek je mislio na mutinu divljacku igru a kad si u divljackoj ekipi ni ne moze biti drugacije..Covek je popravio sve i najvise naucio od MWila, razlika u minutama je mala, sta vise u prvoj sezoni gora u drugoj,trecoj mnogo bolja...ali ne puno..drugo kod mute nije imao i istu ulogu kao ovde...od jednog od igraca, postao je vodja EL tima i ti kazes nije napredovao sem u sutu...

                              Ne znam sta bi ti rekao vise, nipodastavas rad ''naseg'' trenera i kluba u razvoju igraca...od obicne zamene i velikog upitnika u KG postao je EL igrac sa evo vec cetvrtom sezonom iza njega i to ne samo u Srbiji vec i preko..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ne nipodastavam nikoga, ne znam kako si se opet ukacio na tu temu...moje misljenje je da nije bilo Mute i reprezentacije, Jovic nikada ne bi dosao u Zvezdu. Ti zivi u ubedjenju da on nije znao kosarke, i da je naucio da asistira od Marcusa, ali ne znam sta hoces od mene ako ne delim tvoje misljenje.

                                Comment

                                Working...
                                X