Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne zaboravite da je stefan 93. godiste, dakle dve godine stariji od lesor, imao je slabije brojke od lesora, na trenutke pokazao talenat ali i istu toliku kolicinu neinteligencije i sad kao ocekujemo nesto. Slazem se da je interesantan igrac, ali opet mislim da je prodaja lesora greska.
    Last edited by NateHuffman; 30-07-18, 20:55.

    Comment


    • Nije to ista neinteligencija. Stefan je jos uvek nezreo kao covek i tesko kontrolise svoje emocije, dok Lesoru fali kosarkaske inteligencije zbog cega verovatno nije savladao neke osnovne elemente...

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Nije to ista neinteligencija. Stefan je jos uvek nezreo kao covek i tesko kontrolise svoje emocije, dok Lesoru fali kosarkaske inteligencije zbog cega verovatno nije savladao neke osnovne elemente...
        I jos ne vidi kako treba! . . Bice Jankela ok ove sezone

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Nije to ista neinteligencija. Stefan je jos uvek nezreo kao covek i tesko kontrolise svoje emocije, dok Lesoru fali kosarkaske inteligencije zbog cega verovatno nije savladao neke osnovne elemente...
          `93 godiste i nezreo?
          Uz duzno postovanje - a kad ce da sazri? Sa 35 godina?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by NateHuffman View Post
            Ne zaboravite da je stefan 93. godiste, dakle dve godine stariji od lesor, imao je slabije brojke od lesora, na trenutke pokazao talenat ali i istu toliku kolicinu neinteligencije i sad kao ocekujemo nesto. Slazem se da je interesantan igrac, ali opet mislim da je prodaja lesora greska.
            Hmmm iz jednog ugla jesi u pravu, ali mislim da je njegova losa igra u odbrani moze da se koriguje sad preko ljeta i u radu sa nekim iz strucnog staba. Sve sto ne valja kod njega je los odabir faulova i koncentracija a to moze da se dovede u red.
            Sto se tice Lesora, on je prototip savremene petice, zelja publike, trenera da ga oblikuju po svojoj zelji jer je mlad. Sad dolazimo do problema, on se tesko moze oblikovati u bilo sta korisno, bar u dogledno vrijeme. Vidio si da za godinu dana on nije naucio da kad okrenes ledja lopti i kad ostavis igraca samog da on da kos.
            Mozda i najveci razlog prodaje lezi u tome da nemamo bas mnogo para a doveli smo korektne zamjene.

            Comment


            • Nisam mnogo znao o lesoru pre nego sto je dosao, na b92 se pisalo o njemu kao nba prospektu sto je smesno, ali sam znao neke druge francuske centre i ispalo je da smo dovelj najlosijeg.
              Ja sam siguran da bi mu i prosla sezona kao iskustvo ove dosta znacila. Da ne kazem da bi bio starosedelac, da bi ove godine imao neke.ozbiljne likove u stricnom stabu i da bi na ovu centarsku liniju koja je prilicno jednolicna legao odlicno.
              S druge strane on je doveden kao prospekt na kom ce zvezda da zaradi finansijski ili igracki. Sa vecom reputaciom od lovernja recimo. I koju mi sad poruku saljemo buducim prospektima? Da smo kurac od tima koji ni draftovane igrace koje eto neko mozda vidi u nba nece istrpeti? Sad cemo opet imati rileta i odza i njih cekati na period prilagodjavanja i slicno.
              Neke atvari ne mogu da se nauce, ali neke i dolaze s godinama.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                `93 godiste i nezreo?
                Uz duzno postovanje - a kad ce da sazri? Sa 35 godina?
                Nemaju godine veze sa tim, nekom se to desi ranije nekom kasnije nekom nikad.

                Comment


                • Najveći problem kod Lesora je karakter, a to se teško menja ... košarkaški elementi mogu da se nauče, slabosti otklone ...
                  Niko da se zapita zašto ga ne želi Tomić i novi stručni štab, što važi i za neke druge igrače ... e sad, nadam se da su neki ljudi u klubu konačno
                  naučili da je karakter igrača na prvom mestu, pa onda sve ostalo. To posebno važi za klubove kao što je Zvezda, jer sa skromnim budžetom nemaš
                  mogućnosti da lako promeniš igrača. Za CSKA nije nikakav problem da Parga sa platom od 2,2m drži na kraju klupe, ili da ga šutne kad god poželi.
                  Imamo dobar stručni štab i treba ih pustiti da rade ono što najbolje znaju, bez mešanja ... neka svako radi svoj posao.
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by kankkunen View Post
                    Najveći problem kod Lesora je karakter, a to se teško menja ... košarkaški elementi mogu da se nauče, slabosti otklone ...
                    Niko da se zapita zašto ga ne želi Tomić i novi stručni štab, što važi i za neke druge igrače ... e sad, nadam se da su neki ljudi u klubu konačno
                    naučili da je karakter igrača na prvom mestu, pa onda sve ostalo. To posebno važi za klubove kao što je Zvezda, jer sa skromnim budžetom nemaš
                    mogućnosti da lako promeniš igrača. Za CSKA nije nikakav problem da Parga sa platom od 2,2m drži na kraju klupe, ili da ga šutne kad god poželi.
                    Imamo dobar stručni štab i treba ih pustiti da rade ono što najbolje znaju, bez mešanja ... neka svako radi svoj posao.
                    Tu si u pravu, 12 ratnika sa pravilnim radnim navikama ce uvijek da nadigra 12 manekena koji misle da su greskom van NBA...

                    Comment


                    • Ja iskreno nisam cuo ni za jedan problem vezan za njega. Ni za svlacionicu ni za radne navike. Sad zasto i da li ga tomic ne zeli u to ne mogu ulziti jer ne znam, ali mozda je i dobio signal od kluba da je ovaj bivsi i da se na njega ne racuna. Ja niti sam lesorov fan, niti sam bio odusevljen njegovim dolskom, vise pricam o principu, o organizaciji i ozbiljnosti i poruci koju klub salje potenc8jalnkm pojacanjima. Bas zato sto smo kao sto kazes klub sa skromnim budzetom. Mi smo bre oteli tog coveka broseu ko barsa malkoma romi, a sad nam odjednom ne treba?
                      Slazem se da treba pustiti strucni stab i u ove tipove ja imam poverenja. Tomic mi je i prosle godine bio prvi pik

                      Comment


                      • Pita se tu valjda i Lesor... nisam siguran da se njemu vise ostaje nego sto bi neki od nas (ili u klubu) da ga liferujemo.

                        Comment


                        • Ne znam sto uopste mislite da on nama ne treba..Mozda mi njemu ne trebamo i trazio je izlaz..Kad je video ko ga trenirao i sta se desava sve tu...KO zna, Lesort kako kaze Nate, nije imao nikada adekvatnog trenera i to mu je glavni problem...svaki iole kvalitetniji francuz odmah bezi iz francuske...i odjednom postaje extra bolji..da je bio kod Deja, druga prica bi se sad vodila
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ma dobio je vecu platu i tu se sva prica dalje zavrsava.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Ma dobio je vecu platu i tu se sva prica dalje zavrsava.
                              Ne zavrsava se, igrac ne moze da ide samo jer bi u drugom klubu imao vecu platu. Jednostavno je bio otpisan na kraju sezone, procenjeno je da treba da se uzme obestecenje, nije bilo vise ni evrolige i to je to. Samo, cudno je to kako su nas neki uveravali da se veruje u proces, da smo na pocetku novog procesa, a ostase samo Dobric, Davidovac, Jankovic i Lazic.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Lesor je jedna košarkaška budaletina koja je dobila sa pravom nogu u dupe. Da na pišem o košarkaškim minusima koji su već sažvakani, kakav je karakter videlo se u KLS gde se "polomio" da ispravi kiks iz ABA i tako pokaže makar delić želje za eventualnim ostankom. Ko sve ide ovih godina u NBA, ne bi me začudilo da vidim i Lesora tamo, ali on je toliko daleko od NBA kvaliteta da je smešno o tome i polemisati. Može da ode da mu dupe vidi puta i da mu se to upiše u košarkaški CV. Živ nisam da vidim njegov astronomski napredak u Unikahi, jer je ovde, jelte, radio da sa dunsterima pa jadan nije imao priliku da napreduje i nauči nešto.
                                Turu pića sam naručio kad je otišao, da ne gledam bilmeza više u dresu tima za koji navijam.

                                Comment

                                Working...
                                X