Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bamberg se raspada, smanjili budzet...svi se i nude Bayernu vec neko vreme..Bice solidan timcic i nista vise od toga...Pocinje era Bayerna i Albe..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ma mi smo trenutno na margini.
      Ceka sa da sto valja ode u NBA, onda biraju EL timovi, potom EK timovi, ucesnici FIBA lige sampiona pa mi.
      Mi na 20 dana do pocetka priprema nemamo trenera. Svaki dalji komentar je suvisan.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Ma mi smo trenutno na margini.
        Ceka sa da sto valja ode u NBA, onda biraju EL timovi, potom EK timovi, ucesnici FIBA lige sampiona pa mi.
        Mi na 20 dana do pocetka priprema nemamo trenera. Svaki dalji komentar je suvisan.
        imamo trenea ..Topic ce raditi i sledece godine ..

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          imamo trenea ..Topic ce raditi i sledece godine ..
          Sta ce raditi?

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Ma mi smo trenutno na margini.
            Ceka sa da sto valja ode u NBA, onda biraju EL timovi, potom EK timovi, ucesnici FIBA lige sampiona pa mi.
            Mi na 20 dana do pocetka priprema nemamo trenera. Svaki dalji komentar je suvisan.
            Inace bi da imamo trenera ili upravu sigurno pokupili ove igrace sto odose u NBA ili idu u EL. Evo Michael James je slobodan, steta sto nemamo trenera. Da li se secas kog datuma smo proslogodine imenovali trenera i koliko smo imali igraca pod ugovorom na danasnji dan prosle godine a koliko imamo danas? Malo je vruce i vlazno napolje, sve to utice na moc rasudjivanja, ali manje od 24 h do zavrsetka skupstine SD gde ce znati u kom pravcu idemo dalje. Tako da dzabe mracis ovde kao da ce tvoje pisanje bitno da utice na bilo kakvu odluku sutra.

            Comment


            • Hoćeš da kažeš da će u naredne dve nedelje biti imenovan trener, s obzirom da je tako bilo prošle godine?
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Inace bi da imamo trenera ili upravu sigurno pokupili ove igrace sto odose u NBA ili idu u EL. Evo Michael James je slobodan, steta sto nemamo trenera. Da li se secas kog datuma smo proslogodine imenovali trenera i koliko smo imali igraca pod ugovorom na danasnji dan prosle godine a koliko imamo danas? Malo je vruce i vlazno napolje, sve to utice na moc rasudjivanja, ali manje od 24 h do zavrsetka skupstine SD gde ce znati u kom pravcu idemo dalje. Tako da dzabe mracis ovde kao da ce tvoje pisanje bitno da utice na bilo kakvu odluku sutra.
                Pojedini tvoji postovi su sramotni. Ja znam da branis Covica ko rod rodjeni ali nema potrebe da mi se ovako obracas. Ovako mozes Covicu da pises.
                Niko ovde nije malouman niti si ti popio svu pamet sveta. Spusti se na zemlju. Ja postujem tvoj stav ali ovo sto pises je debilno.Ne evo ja sam ubedjen da smo mogli dovesti Dzejmsa I top igrace koji idu u NBA.
                Ovo oko moci rasudjivanja tvoj obraz.
                Ma sta ti imao od Covica, sa Covicem tvoja stvar ali shvati da za mene Covic nije.svemoguci, svevisnji, jesini, nepogresivi, nezamenjivi.
                Ti mi pricas o mracenju. 2 meseca drobis kako se nema para, svi nas odjebali, nema nam spasa itd,itd.
                Ne moje misljenje nece nista promeniti ali to ne znaci da cu ga menjati dok me neko ne ubedi u suprotno.
                I sutra se nista nece promeniti. Covic ostaje u Zvezdi sa armijom poslusnika, I dalje nastavlja da bude trener, skaut, direktor...........
                I molim te da me zaobidjes sa ovakvim postovima.Imam ja dosta godina a I ti da bi dozvolio da mi se ovako obracas.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Pojedini tvoji postovi su sramotni. Ja znam da branis Covica ko rod rodjeni ali nema potrebe da mi se ovako obracas. Ovako mozes Covicu da pises.
                  Niko ovde nije malouman niti si ti popio svu pamet sveta. Spusti se na zemlju. Ja postujem tvoj stav ali ovo sto pises je debilno.Ne evo ja sam ubedjen da smo mogli dovesti Dzejmsa I top igrace koji idu u NBA.
                  Ovo oko moci rasudjivanja tvoj obraz.
                  Ma sta ti imao od Covica, sa Covicem tvoja stvar ali shvati da za mene Covic nije.svemoguci, svevisnji, jesini, nepogresivi, nezamenjivi.
                  Ti mi pricas o mracenju. 2 meseca drobis kako se nema para, svi nas odjebali, nema nam spasa itd,itd.
                  Ne moje misljenje nece nista promeniti ali to ne znaci da cu ga menjati dok me neko ne ubedi u suprotno.
                  I sutra se nista nece promeniti. Covic ostaje u Zvezdi sa armijom poslusnika, I dalje nastavlja da bude trener, skaut, direktor...........
                  I molim te da me zaobidjes sa ovakvim postovima.Imam ja dosta godina a I ti da bi dozvolio da mi se ovako obracas.
                  Evo vidis kako reagujes i svaki tvoja rec je diretkno moje vredjanje a ja bi sada mogao jos zesce i bezobraznije da ti odgovorim. Ti napises svi odose u NBA i El a mi jos nemamo trenera. Pa sta i kako drugacije da protumacim tvoj upis nego vecno mracenje i kukanje kako nego tako kako ja citam tvoje upise. Tvoja je ocena da sam ja debil i hvala ti na tome, Pisi i dalje.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Hoćeš da kažeš da će u naredne dve nedelje biti imenovan trener, s obzirom da je tako bilo prošle godine?
                    DA I DA

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Ja postujem tvoj stav ali ovo sto pises je debilno.
                      Ovo je kontradiktorno, kao kad bi neko napisao lažov koji piše istinu. Oksimoron.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Evo vidis kako reagujes i svaki tvoja rec je diretkno moje vredjanje a ja bi sada mogao jos zesce i bezobraznije da ti odgovorim. Ti napises svi odose u NBA i El a mi jos nemamo trenera. Pa sta i kako drugacije da protumacim tvoj upis nego vecno mracenje i kukanje kako nego tako kako ja citam tvoje upise. Tvoja je ocena da sam ja debil i hvala ti na tome, Pisi i dalje.
                        A sta nije istina u mom postu? Sta molim te objasni mi. Ko prvo bira pojacanja? Sta nisam dobro napisao?
                        Nemamo trenera. Pa jesam slagao????
                        De sam napisao da si debil????
                        Samo pokusavas da od drugih napravis debile.
                        Last edited by Laza Kacanski; 06-07-18, 18:52.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          A sta nije istina u mom postu? Sta molim te objasni mi. Ko prvo bira pojacanja? Sta nisam dobro napisao?
                          Nemamo trenera. Pa jesam slagao????
                          De sam napisao da si debil????
                          Samo pokusavas da od drugih napravis debile.
                          S Nema potrebe da ulazimo u raspravu, dovoljno sam nervozan i bez konfrotacije sa tobom. Ozbiljni smo ljudi valjda.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            S Nema potrebe da ulazimo u raspravu, dovoljno sam nervozan i bez konfrotacije sa tobom. Ozbiljni smo ljudi valjda.
                            Amin

                            Comment


                            • Cekajte ljudi malo, da vidimo prvo ko i sta, pa onda cemo baciti pljucu ako bude potrebe
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ajde Losmi, baci neki inside info.
                                Ipak vodis jednu takvu renomiranu fejsbuk stranicu, sigurno imas jake kontakte sa klubom...

                                Comment

                                Working...
                                X