Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moguce da gresim, ali mislim da ce veoma mali broj igraca iz inostranstva da predje u Zvezdu ako se ne zna ko je trener.

    Koliko je ozbiljna glasina da se Ristic vraca?

    On je jedan po meni od tih igraca koji bi dosao u Zvezdu bez obzira ko ce da bude trener.

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Fićko je bukvalno crvena linija, lakmus papir koji svakome nedvosmisleno pokazuje da li je na čulu kluba prijatelj ili neprijatelj.
      Na celu kluba nije prijatelj a nije ni neprijatelj.. Na celu kluba je covek kome je licni interes daleko ispred interesa kluba zato sto za klub nikad nije navijao niti je klub ikada voleo.
      Interes je da sto vise clanova svoje porodice uhlebi u klubu i da sto vise para iz kluba izvuce kroz naplatu hala koje nam rentira, te kroz finansiranje svog privatnog kluba( pod izgovorom razvoja mladih igraca).
      Da se razumemo, da bi izvlacio pare, klub mora dobro da posluje, pa mu je i u interesu da klub bude stabilan, ali njegove motive sam naveo.. Licni inters iznad svega

      Comment


      • Da je neko pisao na pocetku prosle sezone, da ce trener biti Alimpije,da ce u timu biti Keselj i FC3, rekao bih da je lud i da je budala...pa se ipak desilo, ne bih ja bas to tako lako otpisao i rekao da se to nece desiti. FC3 nije nepotreban kancer samo u CZ, vec i u FMP-u ako ga gledamo kao razvojni tim,ako nas novi i mladi plej treba da uci od FC3 onda bolje da se zapalimo...Mi njega, igrao ili ne igrao za KKCZ placamo i u FMP-u sto odmah dovodi do toga da je to bacen novac i nepotreban za satro razvojni tim...Cim je otisao iz FMP-a razigrao se cak i Pot, verovatno bi i Uskokovic da se nije povredio...on je skroz nepotreban igrac, koji nema ni iskustva ni znanja da bude tutor bilo kom mladom pleju...i da mu pomogne da se razvije...a ocigledno ta pozicija je ahilova peta, ne samo CZ.....pisem da je nepotreban FMP-u, o CZ da ne pisem ..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Ljudi, Šarac se za Fiću sprda, udara vam kontru, ne ložite se.
          Jebiga, nisam ocekivao da moras da im prevodis sta sam hteo napisati upisima o Ficku. Mislim da renome potencijalnih buducih trenera ce biti na ozbiljnom ispitu ako bi Ficka videli na bilo kojoj poziciju u timu sledece sezone. Tako da mozemo da nastavimo sa sprdnjom da li ce nositi dres sa brojem 3 sledece sezone a vreme odluke o buducem izgledu naseg kluba se polako priblizava.


          @Antona

          Da li on voli ili ne voli klub da li ima interes ili nema interes to kada bude otisao i kada se bude potpisala crta cemo tada suditi.
          Samo da te pitam a gde su ti veliki Zvezdasi bili da dodju umesto njega da pokazu da je vole vise od njega ili da zarade vise od njega. Klub bi bio ugasen te sezone a verujem da bi svi koji se kunu da vole taj isti klub jos uvek nosili crni flor na majici od tuge i zalosti sto im se klub ugasio.

          Po ko zna koji put se ponavljam ako ima neko ko voli kKCz vise od NC, neko ko moze vise da zaradi od KKCz sa svojim halama kao NC, ko ce manje zaposliti svoju familiju u klubu pa daj neka dodje vec jednom da nas sve usreci. Svaki dan prolazim pored terena Malog Kalemegdana i svaki dan njih 100 u redu se biju ko ce prvi da zauzme prostorije kluba i pokaze nam svoju veliku ljubav prema KKCZ, a celavi Nesa ih tera bezbolkama.
          Last edited by Šarac; 06-07-18, 10:30.

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Verujem da se Sarac sprda ali ne averujem da se Covic sprda.. Nemamo mi para za 2 stranca na pleju i siguran sa da tata Čo ima visiko misljenje o malom debelom sincicu.
            Sarac ni jednom nije eksplicitno rekao da Fica nije u planovima za sledecu sezonu.

            Nego, jel podrzavate vi moj predlog da se banuje svako ko bude opravdavao potez uprave da Fica ostane i za sledecu sezonu?
            Ako zaseravaju klub ne moramo mi da dozvolimo da zaseravaju i forum.. Mrzi me da se svadjam.. Svasta njima na RSB padne na pamet- " tata uradio mnogo za klub a mi nezahvalni ne umemo da cenimo, mozemo valjda bez pljuvanja po igracima"..
            Slažem se za brisanje kao opomenu a zatim ako se ponovi BAN, ali nema od toga ništa.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Slažem se za brisanje kao opomenu a zatim ako se ponovi BAN, ali nema od toga ništa.
              Da ne raspravljamo sad o trivijalnim stvarima. Ovaj forum je i zazivio zbog slobodne misli koja je argumentovana i razlikuje se od ostalih po tome. Ako bi se uvodila cenzura onda nismo nista bolji. Svako ima pravo da iznese argumentovano svoje misljenje a ako smatrate da je nelogicno vi imate blok.

              Comment


              • Ročesti,Čović
                Radanov
                ,Nenadić,Lazić
                Davidovac,Dobrić
                Janković,Simanić,Simon
                Ojo,Ristić,Omić

                Comment


                • Po meni 100% ostaje
                  Dobric,Davidovac,Radanov,Lazic,Jankovic,Jovanović, ostalo je sve upitno

                  Comment


                  • Eventualnom prodajom Lesora,Feldina i Lazića mogli bi inkasirati 700-800k

                    Comment


                    • Lessort je vec prodat za 250k. Za Lazica da neko da obestecenje E to je vec bajka.

                      Feldein mozda moze nesto da se uzme tipa 150-200k.

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Lessort je vec prodat za 250k. Za Lazica da neko da obestecenje E to je vec bajka.

                        Feldein mozda moze nesto da se uzme tipa 150-200k.
                        Vrlo sam ti skeptican za Feldina i otkup bilo koje vrste, negdje mi je najrealnija pozamica uz 100% ucesca za platu, ako dobijemo te pare o kojima pricas to je super posao. Mada uz dobru postavku napada i uloge u timu on vrijedi 400k

                        Comment


                        • Naravno sa ovim sto imamo od igraca na raspolaganju on bi morao da ostane ako zelimo da budemo konkurentni. Samo sam odgovorio Ici sta moze da se uzme od para otprilike. Neko od nas da ga preuzme treba da mu plati tih 400k + otkupnina. Zato kazem da ce tesko da da neko preko 600k za njega. Tu vec mogu da se nadju kvalitetni igraci sa iskustvom u Evropi vec.

                          Sto se mene tice, ja bih sve napore bacio da se da novi i bolji ugovor Omicu na vise godina. To bi mi bio prioritet odmah sada. Mi od njega boljeg centra necemo imati skoro za taj novac koji moze da se potpise. Uz sve to olaksava nam dalji rad na trzistu i prebacuje fokus na Atleticno visoko krilo i dva pleja.

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Naravno sa ovim sto imamo od igraca na raspolaganju on bi morao da ostane ako zelimo da budemo konkurentni. Samo sam odgovorio Ici sta moze da se uzme od para otprilike. Neko od nas da ga preuzme treba da mu plati tih 400k + otkupnina. Zato kazem da ce tesko da da neko preko 600k za njega. Tu vec mogu da se nadju kvalitetni igraci sa iskustvom u Evropi vec.

                            Sto se mene tice, ja bih sve napore bacio da se da novi i bolji ugovor Omicu na vise godina. To bi mi bio prioritet odmah sada. Mi od njega boljeg centra necemo imati skoro za taj novac koji moze da se potpise. Uz sve to olaksava nam dalji rad na trzistu i prebacuje fokus na Atleticno visoko krilo i dva pleja.
                            Слажем се али верујем да он има боље опције од нас. Негде сам у неком коментару прочитао да се можда врати у Гран Канарију, тамо је већ играо и имао добру сезону (15-16 чини ми се) а они сада играју и ЕЛ тако да ми је то врло логична опција како за њега тако и за Шпанце.

                            Comment


                            • Originally posted by Borca View Post
                              Слажем се али верујем да он има боље опције од нас. Негде сам у неком коментару прочитао да се можда врати у Гран Канарију, тамо је већ играо и имао добру сезону (15-16 чини ми се) а они сада играју и ЕЛ тако да ми је то врло логична опција како за њега тако и за Шпанце.
                              Pazi sve to stoji ali moras da probas. Ako ne probas onda tek nemas neku bazu za ovu sezonu. On bi ti bio bar sigurica na centru.

                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Pazi sve to stoji ali moras da probas. Ako ne probas onda tek nemas neku bazu za ovu sezonu. On bi ti bio bar sigurica na centru.

                                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                                Sta mislis koja je trzisna cena za Omica trenutno u evropskim okvirima, bilo El ugovor ili EC?

                                Comment

                                Working...
                                X