Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Davidovac jeste polivalentan ali ujedno i ogranicen igrac. Ogranicen fizikalijama, nedostatkom prvog koraka i kvalitetnog suta da bi on mogao da bude Point-Forward gde su ga gurali kad je na terenu. Davidovac je profil igraca Glue Guy, tj. to bi trebao da bude dugorocno. On je neko ko bi mogao da ostane dugo u Zvezdi i da uvek ima solidnu ulogu. Nesto kao recimo Papanikolau u Olimpijakosu. Sve po malo da radi i da ne bude nikako fokus nicega ni u napadu ni u odbrani. Treba da postane timski defanzivac, a u napadu da bude svastara koja moze sve po malo.

    Takvi igraci su super da ti budu deo jezgra, jer uvek mozes da ih spustis ili dignes u rotaciji u zavisnosti od povreda, trenutne forme i sl. n bi mogao da bude neko ko provede 10ak godina u Zvezdi i da ima solidnu platu za nase uslove. AOko niz godine uspe da unapredi sve gde je tanak, onda da dobije i vecu ulogu. On je za rezervno krilo od 15 minuta u Zvezdi OK resenje, pogotovu sto je jeftin trenutno.
    Ovi iz kluba rekli da ce ga prodaju, tj da je na prodaju
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Kod nas je sve na prodaju....osim grba (valjda)
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Kod nas je sve na prodaju....osim grba (valjda)[emoji3]
        Ma i grb smo prodali bili Beku[emoji23]

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Kod nas je sve na prodaju....osim grba (valjda)
          Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Ma i grb smo prodali bili Beku[emoji23]
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Imate li vi još šta da prodate? Možda čekate još koju godinu za taj čin?
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by mikara92 View Post
              I ja sam čuo da je Milan Tomić kontaktiran. U svom ovom haosu, mislim da bi on bio fenomenalno rješenje. Radio je sa jednim Janakisom, toliko godina je u Olimpijakosu, a zna se šta je sve Olimpijakos postigao u zadnjih 6-7 godina u evropskoj košarci. Zaista mislim da bi Tomić bio idealno rješenje.
              Navodno, želja našeg kluba je Shavon Shields, igrač Trenta (24 godine, 201 cm, bek/ nisko krilo), briljirao u finalnoj seriji protiv Armanija.
              Ma kakav Shields, on ce u EL lagano. Mislim da se Baskonija interesuje.
              A ako se ovi navodi da cemo imati manji budzet i od skoro svih jacih ekipa u aba ispostave kao tacni, ne znam sta nam je ciniti.
              Last edited by Drakarys; 21-06-18, 19:58.

              Comment


              • Dakota Mathias je upitan da li ce biti draftovan i dobiti ugovor u NBA. Radi se o beku suteru koji sipa iz svih mogucih pozicija. Verovatno jedan od najboljih off-the-ball igraca ove generacije. Jaycee Carroll kretnje i izlazak iz blokova. Ubija spolja 46.6%

                Uz sve to covek je paklen defanzivac, odlicnih lateralnih kretnji. Moze da cuva lagano sve bekove. Odlican je i dodavac. Podseca na manju verziju Broerkhoffa iz Kubana.

                Ako nadjemo pleja, ovakva dvojka bi znacila dosta.

                https://youtu.be/h5oSxu0u28E

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                Comment


                • "Top Ranked Undrafted Players: Malik Newman, Rawle Alkins, Trevon Duval, Gary Clark, KD.J. Hogg, Allonzo Trier, Theo Pinson, Kenrich Williams, Tyrggvi Hlinason, Bonzie Colson, Billy Preston, Keenan Evans, Marcus Foster, Brandon McCoy, Isaac Haas, Donte Grantham, Dakota Mathias"

                  Comment


                  • Originally posted by NateHuffman View Post
                    "Top Ranked Undrafted Players: Malik Newman, Rawle Alkins, Trevon Duval, Gary Clark, KD.J. Hogg, Allonzo Trier, Theo Pinson, Kenrich Williams, Tyrggvi Hlinason, Bonzie Colson, Billy Preston, Keenan Evans, Marcus Foster, Brandon McCoy, Isaac Haas, Donte Grantham, Dakota Mathias"
                    Ima tu svasta da se provere. Recimo Gary Clark je stretch PF, koja puca 50%+ za dva i 40%+ za tri. Paklen rebounder i dva puta defanzivni igrac godine u ACC. Skolovan igrac i nije balavac.

                    Covek u napadu zna da zida, ima midrange, ima tranziciju, ima sut. Potpuno sam u cudu da nije draftovan i na nekom rosteru Day 1.

                    Reaguj Sarac, nek potpisuju [emoji16][emoji16]

                    https://youtu.be/AdH6E6Nwmbs

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                    Comment


                    • Gdje je ona srpska skola kosarke gdje je centar imao ballhandling, bekovi dobar low post, krila cuvala od 1-5... Nekako mi se cini da sad juniorski treneri vise gledaju rezultat, odnosno da su im mjesta pod pritiskom rezultata, sto je nelogicno. Treneri mladjih kategorija su tu da izgrade karakter, osnovne elemente a da se kroz utakmice stice rutina, osjecaj za dobar faul, odbrana u bonusu, osnecaj za vrijeme do kraja, kako si igra u zavrsnoj minuti, kad se cuva napad kad se sjece faulom... Nama trebaju igraci sa iq, da stalno razmisljaju na terenu a ne da pravimo blijede kopije americkih jer tu nikad necemo biti blizu. Oduvjek je nasa snaga bila u klikeru, finti, timu.

                      Comment


                      • Kod nas se ne trazi igrac sa IQ, vec IK - Isluzeno Kljuse koje zauzima mesto na terenu igracima sa IQ.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ovi iz kluba rekli da ce ga prodaju, tj da je na prodaju
                          Kao i do sada,uz masnu ponudu,sve je na prodaju,to je naša realnost i to je to

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ovi iz kluba rekli da ce ga prodaju, tj da je na prodaju
                            Kao i do sada,uz masnu ponudu,sve je na prodaju,to je naša realnost i to je to

                            Comment


                            • Kombinacija Tomic-Covic je po meni potpuno nerealna. Nesto sam siguran da Tomic nece prihvatiti ponudu.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Kombinacija Tomic-Covic je po meni potpuno nerealna. Nesto sam siguran da Tomic nece prihvatiti ponudu.
                                Šta mi uopšte znamo o Milanu Tomiću? Čovjek praktično ne postoji u našoj košarci. Ne sjećam se da je davao neke intervjue, izjave o srpskim klubovima, reprezentaciji... Prisjećam se da je kao i Bane Prelević odbio da uzme SRJ košarkaško državljanstvo, kad je bilo najzad dogovoreno da Gurović, Tarlać i ostali naši "Grci" mogu da igraju za našu reprezentaciju.
                                Sve to sad nije važno, ali mislim da je priča o Tomiću zasnovana na željama i potrebi da uopšte mislimo da klub traži trenera, nego na realnom postojanju nekih pregovora s njim.

                                Comment

                                Working...
                                X