Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otišao u Koreju pre par dana, inače, dobar igrač.
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Vratili ga iz koreje jer je odigrao vise od 10 nba utakmica u poslednjih valjda godinu dana

      Comment


      • Originally posted by NateHuffman View Post
        Vratili ga iz koreje jer je odigrao vise od 10 nba utakmica u poslednjih valjda godinu dana
        E to nisam čuo, znam da imaju neke limite što se odnosi na visinu igrača, valjda do 200cm imaju i draft ... još svašta nešto
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Pa bas zato i pitam, video sam na sportandu da mu je propao taj neki ugovor u Koreji, a koliko se secam u pitanju je sasvim ok igrac, mozda bi nam fino legao na roster ako je u dobroj formi.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            A sto ti ostajes ako svi zele da odes? Lupas k’o Maksim po diviziji i obraza nemas isto kao Keselj i Pero.
            Ja ti kazem da ih trener hoće! 200k nije neka para ali pod uslovom da Antic hoce da igra !!!

            Comment


            • Originally posted by DelijaVrsac View Post
              Samo ne znam sto bi bacao 200 hiljada za plate Keselju i Anticu kad oni nikakvu ulogu ne bi imali u ovoj ekipi...Na visokim pozicijama smo zatvorili roster,a na niskim vec imamo 7 igraca + Nenadic ako se racuna na njega,uzaludno je pricati o Keselju....
              Antic ako je zdrav i hoce da igra ok,ali Keš je kanalčina totalna ! Trener bi hteo obojicu!

              Comment


              • Nek za pocetak krene da igra moravac a posle moze i uzicko. Bitno da ima zelju...

                Comment


                • Originally posted by quentin View Post
                  Ne mogu da shvatim da bi Čović uradio takvu stvar, da zakasni sa uplatom BUKVALNO JEDAN DAN (tako se priča) i da ovaj onda na osnovu toga može da raskine ugovor bez obeštećenja. Pa Daba je pisao da su nam tako otimali igrače prije x godina, kad nismo glavu smjeli da podignemo od njihove dominacije.

                  Inače, nemam problem da s tim igrač ide tamo gdje misli da će mu biti bolje, pa i u Partizan. Ovdje se radi o direktnoj finansijskoj šteti po klub. Naravno, ako je to sve tako kako se priča.
                  Jankovic je jako glup ako ode u komšiluk!

                  Comment


                  • Originally posted by NateHuffman View Post
                    Manny znam da ne volis taj tip igraca ali sta mislis o melo trimble-u i tra holder-u?
                    Za Mela sam vec pisao i kacio i rekao da nije lose resenje. Mora s' njim mentalno mnogo da se radi. Covek je predvidjen bio za Top 5 pick kao Freshman na Marylandu, ono svi su bili zapanjeni. Povreda i onda svaka sezona progresivno gora na NCAA. Decku je samopouzdanje u teskom kanalu ali ima talenta.

                    Tra Holder mozda kao backup prospect. Problem je u tome sto mu je pick igra bas, bas slaba a nama to kao leba treba na ovaj roster. On je scoring PG/kombo, koji slabo vidi teren. Lepo radi tranziciju i izlaske iz blokova i sl. Sebi sut da izgradi isto. Ali kad treba da cita odbranu i da vrti pick, bas slabo.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Nek za pocetak krene da igra moravac a posle moze i uzicko. Bitno da ima zelju...
                      Ristic bi od Antica imao mnogo da nauči,nadam se da će Pero ostati i uzeti tri trofeja ove god!

                      Comment


                      • Nego, šta je sa Munfordom, ko da je u zemlju prop´o ...
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Pazi ako neko moze da da za Peru i Keselja 200k, onda mozda za 500k moj pobratim i imenjak Mani Love

                          Comment


                          • Daj Pera I jos tri centra. Nije da ih imamo u timu.

                            Comment


                            • U prvoj nedelji Septembra igracemo verovatno par pripremnih utakmica u Grckoj

                              Comment


                              • Kako smo se osramotili sa Jankovićem... još nisam dobar.
                                Ubismo se da ga ,,stavimo na noge", kada je u seriji a zaustave ga faulom, Laza ga zagli čim vidi da mu pikuju vumetri...kao malo dete ga titrali cele sezone i onda u derbiju; ,,kapiten ipak preterao sa reakcijom u konfliktu sa Novicom,,...izvini Lazo brate.
                                ELEMENTARNE kombinacije ne mogu da ga nauče celo prvo polugodište...bem ga tupavog.
                                I onda dozvolimo da takav talenat a takvu tikvu dovedemo do krize oko isplata...ili šta god.
                                Da se cela uprava valja po betonu ispred Pionira pa ne može da opravda njegov odlazak -
                                napominjem: bez obeštećenja ...i to u Partizan.
                                To nije samo pogrešna procena, okolnosti...to je diletantizam.
                                Njega ne mogu da krivim dečko je prkalica u telu zverine u najavi na toj poziciji i najiskrenije mi je žao što smo izgubili takvog igrača jer, na kraju dana, svira mi paja što je nezreo, trebalo je neko da brine i o tom segmentu...ja kao navijač ne mogu. Ako je rešio da ide dok je pod ugovorom i ima ponudu - zna se...to u svakom pismenom klubu mora da košta...tada neka ide, ali ova verzija je najgora moguća po nas i nadam se nekom mekšem razrešenju.
                                Naravno, mleko je prosuto, sada mu nema nazad.
                                ,,zvuk vrata zatvorenih dupetom,,
                                Last edited by Wingwalker; 07-08-18, 00:20.

                                Comment

                                Working...
                                X