Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radicevica je ocerala i Gran Kanarija, a svakako da bi pre gledao Pota pa cak i Djokovica kao tog domaceg pleja nego Filipa. A na Zlataru je odlicno... visina, crvena krvna zrnca, hemoglobin. Sta ce ovi da rade u Spaniji i na Bahamima, da izgore tamo na suncu?

    Comment


    • Da li su svesni da polovina navijača u t8m slučaju više neće pratiti klub?
      Ili će kao ja da rade sve što je u njihovoj moći protiv neprijatelja?
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Po tviteru pominju Rajsa kao pojacanje na pleju.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Po tviteru pominju Rajsa kao pojacanje na pleju.
          Kuku majko,jel ima neki trac da zvuci kao normalan aranzman? Vidim da Hollis Thompson pregovara sa Galatom.Verujem da mu je cena ozbiljno pala nakon prosle sezone,sto ne pojurismo njega umesto mlitavog Stratosa?!

          Comment


          • Ajd jos jednom da ponovim, zbog cega uopste i bauljamo na poziciji SF gde imamo toliki broj igraca? Zasto onda ne prodamo Radanova ili Davidovca ako je procenjeno da nam ne trebaju? Ako nam trebaju, sigurno nam ne trebaju da sede na klupi.

            Comment


            • Zato sto nemaju renome da budu prve trojke naseg kluba...bar ja tako mislim. Sad, ako hoce neko ovde da gleda mlade...uhvati se pravac Zeleznik i uziva..Mi smo prvi tim i tako treba da se ponasamo..Kao kod Deja, sve po zasluzi i onda ce biti i rezultata..nema po godinama, po porodicnoj liniji ili partijskoj..
              Last edited by LosmiSK; 02-08-18, 19:27.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Plakacete za milerom, ja vam kazem

                Comment


                • ko je ovaj coek

                  Comment


                  • Ako nemaju renome da budu prve trojke - sta onda traze u timu? Ima mesta samo za jednu zamenu, necemo valjda unistavati talente (koji mozda nece ali mozda i hoce biti odlicni igraci) betoniranjem na klupi? Pa pozajmi ih onda megi, igokei, rogaskoj, bilo kome.... samo ih nemoj drzati na klupi.

                    Comment


                    • Bandza Sy za bogate
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Ako nemaju renome da budu prve trojke - sta onda traze u timu? Ima mesta samo za jednu zamenu, necemo valjda unistavati talente (koji mozda nece ali mozda i hoce biti odlicni igraci) betoniranjem na klupi? Pa pozajmi ih onda megi, igokei, rogaskoj, bilo kome.... samo ih nemoj drzati na klupi.
                        Kod nas su talenti uvek bili na klupi...Ne znam tacno koji talenat je bio u 5...Kao da od juce pratis Zvezdu. Davidovac je ok igrac, ali praviti nesto sto nije je takodje malo bzvze a posebno ako vijas rezultat...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Nije uvek, nego u zadnjih 5, 6 sezona i to je upravo ono sto vidim kao losu praksu. Mi love nemamo tako da nam je jedina sansa da stvaramo igrace, a to se ne radi tako sto ti oni sede na klupi. Ako je procenjeno da Davidovac nije taj, saljes ga dalje a sansu pruzas novom mladjem igracu a ne dovodis matorane kao sto je Perperoglu koji em sto je mator, nema kvalitet da napravi razliku. Na duzi rok, takva politika ne vodi nikuda. A bogami ni na kratki rok.
                          Last edited by mmajstor; 02-08-18, 20:01.

                          Comment


                          • Sta je tebi vaznije, mladi igraci ili trofeji....Ne moramo ih imati 10 daj jednog ili dva..ali dzabe to..jedna solidna sezona i ode momak u tal....To ti je bar jasno...mi pravimo mlade igrace da bi ih prodali..odmah..i to je sustina..da se neko ogrebe za neki dinar..Pune hale, prodano sve sto se moze prodati i ti dalje u minusu...

                            Ja sam za mlade, ali za talentovane..i nije nuzno da dolaze iz FMP-a, gde ce opet taj neki, nekad imati korist itd...Meni je Zvezda najbitnija, bitnija od repke, zeleznika itd...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Da bi uzeo trofej ili moras imati kintu ili mlade igrace koje radom im razvijas kvalitet koji je neophodan za trofej. Znaci ja sam za trofeje ali posto kinte nema jasno je koja strategija treba da nam bude. Mi ih i nemamo 10, trenutno se u ovom rosteru racuna na njih 5...Dobric, Davidovac, Radanov, Jankovic i Ristic. Ako oni nisu dovoljno talentovani, ili mozda jesu ali nemaju prostor da kod nas igraju sta bi radio - zakovao ih na klupu/tribine ili ih pozajmio nekom klubu da igraju i da se razviju najvise sto mogu?

                              Comment


                              • Zivis u vreme tvog najveceg uspeha...Te kosarke vise nema i ne gleda se striktno dal je domaci igrac..Igraci nisu cak ni toliko mladi,a ni talentovani da moraju posto poto da igraju uopste a kamoli u prvoj petorci...Imaju prostor, ako zasluze vise, dobice..Problem je sto se dosta formira ta timska igra, nas retko koji igrac zna da odigra izolaciju, missmatch itd...a to razlikuje dobre od losih..

                                Ovi u 20 nisu dominantni ni u svojoj generaciji, U18 od 4 talenta imamo jednog...ovo sto ti zoves mlado, i nije bas mlado i imaju dovoljno prostora u odnosu na kvalitet koji imaju..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X