Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Дијаз View Post
    Bez ikakve sprdnje Ficko je vrlo izvestan.
    Aufff... stvarno se sprdaju sa navijacima?

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Evo nesto samo za Gazda Covketa, po njegovom ukusu. Znamo da prati forume pa da mu pomognemo malo. Ne kosta para, a Gazda bi se samo oblizivao na tribinama

      Tyler Larson. Igrao polu sezonu u Varezeu pa presao u Liege u Belgiju. U Belgiji trpao ko nenormalan a u Italiji solidne brojke 7.5pts 3.5ass 3rb za 23min.

      Uglavnom pogan je igrac

      Samo na highlightsu me iznervirao vec tri puta, ne volim kad plej (aka organizator igre) na 9sec do kraja napada sutne za 3p preko 9m daljine. Pogledao sam situaciju, saigraci nisu najbolje stajali ali svejedno za 9sec moze da se napravi bolje rjesenje. Ballhandling kao i balans su mu odlicni, ima pregled i zna da koristi switch kako treba. Za bekup igraca, da promjeni tempo, da malo ubrza i razigra nije lose rjesenje.

      Comment


      • Ipak smo nasli pobednika, slika i prilika za nas roster i finansije. Dinamit od igraca, i to sve upakovano u dzepno izdanje. Munja od prvog koraka, eksplozivan ulaz i finis sa kontaktom. Celog zivota covek samo zatrpava kos, drugo ne zna da radi. Rodjen za basket terene Rucker Parka, ali je palio i zario po Turskoj i Grckoj. Steva Raspolozeni je odlucio da svoju karijeru nastavi u Tsmoki Minsku ali sam siguran da bi do gazda mogao da resi sa nekim smesnim obestecenjem. Bolestan atleta bez obzira na svoju visinu.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Samo na highlightsu me iznervirao vec tri puta, ne volim kad plej (aka organizator igre) na 9sec do kraja napada sutne za 3p preko 9m daljine. Pogledao sam situaciju, saigraci nisu najbolje stajali ali svejedno za 9sec moze da se napravi bolje rjesenje. Ballhandling kao i balans su mu odlicni, ima pregled i zna da koristi switch kako treba. Za bekup igraca, da promjeni tempo, da malo ubrza i razigra nije lose rjesenje.
          Svati ga kao sprdnju, izricito sam napomenuo da je to pick za Gazda Covketa Kao i sledeci igrac kog sam okacio. Ozbiljno ne ide vise da se kaci

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Svati ga kao sprdnju, izricito sam napomenuo da je to pick za Gazda Covketa Kao i sledeci igrac kog sam okacio. Ozbiljno ne ide vise da se kaci
            AAaaaaa kontam sta radis... Sad izbacujes kanale ne bi li kao i predhodnici nasli uhlebljenje u nasim protivnicima iz ABA a nama skrivas gemove

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              AAaaaaa kontam sta radis... Sad izbacujes kanale ne bi li kao i predhodnici nasli uhlebljenje u nasim protivnicima iz ABA a nama skrivas gemove
              Nisu to kanali, imaju oni svoje kvalitete ali su definitivno igraci koje ni pod razno ne bih zeleo u svom klubu Cisto igracki, i da ne ulazimo u pricu oko karaktera i sl. Posto sve sto mi se djasvi, ode negde. Ovako mozda nesto od ovoga ode, a nama ostane nesto bar OK

              Inace Tyrese Rice tvituje kako je ovo prvi put u zivotu da dodje Avgust a da on nema nijednu ponudu Covke reaguj

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Svati ga kao sprdnju, izricito sam napomenuo da je to pick za Gazda Covketa Kao i sledeci igrac kog sam okacio. Ozbiljno ne ide vise da se kaci
                Kakva sprdnja, čovek je potpisao za Parmu a Codi Miller-McIntyre očo u Dalas ... pa se ti zahebavaj.
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Ajde okacite Feldina i BabyChoa.... mozda upali.

                  Comment


                  • Originally posted by Дијаз View Post
                    Sta ce ti Pot, kad imas Filipa? Bez ikakve sprdnje Ficko je vrlo izvestan.
                    To je nadam se sprdnja, kao i oni sto aplaudiraju ''dobrom'' momku i ushiceni njegovim asistencijama.Vec mi se digao pritisak!!!! To bi mu bio kultni marketinski potez, moze sezonsku da stavi komotno 4k dinara za belu lozu, ima doduse nekih koji bi uzivali u bravurama Choa...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • sta mislite o danielu hamilton u na poziciji dangubica?

                      Comment


                      • Originally posted by NateHuffman View Post
                        sta mislite o danielu hamilton u na poziciji dangubica?
                        Bolji je Perperoglu ...
                        Spoiler
                        Free agent forward Daniel Hamilton has agreed to a one-year, guaranteed deal with the Atlanta Hawks
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Ne znam sta se lozimo kad je Cho na odmoru.

                          A na poziciji 3 - Davidovac, Dobric, Radanov... ako se prikljuci i Nenadic neko od pomenutih sem Davidovca moze pojacati poziciju 2. Zbog cega bi dovodili ikog, kad tu imamo zamene dok nemamo pleja i cetvorku. Bolje te novce sacuvati za kvalitetnije igrace na ove dve pozicije

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            To je nadam se sprdnja, kao i oni sto aplaudiraju ''dobrom'' momku i ushiceni njegovim asistencijama.Vec mi se digao pritisak!!!! To bi mu bio kultni marketinski potez, moze sezonsku da stavi komotno 4k dinara za belu lozu, ima doduse nekih koji bi uzivali u bravurama Choa...
                            Sto ti se digao pritisak, jesi rekao da pratis samo Bayern?
                            Sve ide ka tome. Necemo preko cetiri stranca, drugi plej mora da bude domaci. Imali smo Radicevica, koga je neznalica htela da menja Enisom. E sada ce Dzoni da igra EL, a mi ga duvamo.
                            Bice ona prica, dobar je za svlacionicu, jeftin je, ne pravi probleme, treba da pomaze mladjima...

                            U pravu si, ima takvih navijaca, pre neku nedelju nam je jedan ovde objasnjavao da je junior dobar igrac, samo nece da ide preko, kao sto Bodiroga nije hteo u NBA.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Ne znam sta se lozimo kad je Cho na odmoru.
                              FMP iskoristio situaciju pa doveo dva igrača
                              nego, vidim komšije idu u Španiju na pripreme, Mega na Bahame a ova naša sirotinja na Zlatar
                              ne znam kako je trenutno sa snegom gore
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Originally posted by kankkunen View Post
                                FMP iskoristio situaciju pa doveo dva igrača
                                nego, vidim komšije idu u Španiju na pripreme, Mega na Bahame a ova naša sirotinja na Zlatar
                                ne znam kako je trenutno sa snegom gore
                                Zli jezici bi rekli i da imamo sad 7-8 stranaca na platnom spisku
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X