Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    Ostanak Covica znaci nastavak sunovrata kluba, neku krpu na klupi tipa Gurovic kojom ce i junior i senior moci da prisu patos.. I da, junior na pleju sa neogranicenom slobodom i ovlascenjima bilduje statistiku u EC. U ABA ligi Buducnost brise patos sa nama...
    Sa druge strane, odlazak Covica barem budi nadu da nesto lozitivno moze da se izrodi.

    Mogu ovako da ti nabrajam do prekosutra, ali necu jer nisam siguran da li me samo trolujes ili stvarno ne vidis sve ovo i navijas za Covicev ostanak jer mislis da je to najbolje za klub.
    De molim te izjasni se za kakvu si ti opciju naredne sezone, da znam kako da se postavim
    Чему такав тон? Због чега другачије мишљење тумачиш као троловање?
    Да ти одговорим у вези Човића... Нисам задовољан његовим радом бар последње 2 године. Ако се болдовани сценарио деси, желим да оде прекјуче, јер је то за мене спрдња са клубом. Не само лоше вођење, већ спрдња. И ово сада ми је спрдња и срамота.

    Originally posted by Antona View Post
    Nisi mi razjasnio ni ovo oko Covicevih hala i mladjih kategorija
    Поменуо сам ти интернат и школу.Чова је још од фмп-а увек имао најбољу школу кошарке и најбоље млађе категорије. Јесмо ли имали боље млађе категорије пре сарадње са фмп-ом?

    Ти мени ниси одговорио шта ти гарантује да се Дејан Радоњић враћа у клуб?

    Comment


    • Nikad nisam rekao da je vrhunski evropski trener ali da je trener trece klase je poprilicno smesno za coveka koji sad vec ima vise titula nego vecina trenera u Evropi. Iza njega dosta igraca itd..ali to je tvoje misljenje i takvo kakvo je...ne slazemo se..

      Pa ovo je forum, uporedjujemo misljenja, naravno da volim kad imam pravo...ali nemam problem ni da kazem da nemam pravo...ako mi neko objasni gde sam pogresio itd..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Дијаз View Post
        у вези Човића... Нисам задовољан његовим радом бар последње 2 године. Ако се болдовани сценарио деси, желим да оде прекјуче, јер је то за мене спрдња са клубом. Не само лоше вођење, већ спрдња. И ово сада ми је спрдња и срамота.





        Eto vidis da se slazemo, potpuno isto mislimo o Covicu. A trolovanje je zato sto isto mislimo a ti mi stalno nesto protivrecis tipa- sta ti garantuje ovo a sta ti garantujeo ono? Ja sad treba da objasnjavam ocigledne stvari.. Covic je zreo da leti iz kluba, a najmocniji covek u drzavi ako vec nije spreman da preuzme klub naci ce neku budalu koja ce to da obavlja, bas kao sto je to uradio sa FK, i naci ce se neki Gasprom ili neki Karic..
        Ja bih bio zadovoljan i delica para da udje u Kk od onoga sto se ulaze u FK


        A sto se tice mladjih kategorija, to ima veze sa ulaganjem, selekcijom i strucnom radu sa decom a ne sa Covicevim halama, koje on "donosi u klub".
        Kako Mega ima jake mlade kategorije a nema ni jedne hale?

        Sto se tice Radonje rekoh da nema garancije nego da otvara mogucnost i nada.
        Last edited by Antona; 13-05-18, 13:42.

        Comment


        • ASKIA BOOKER
          Bek koji je zavrsio sezonu u Real Betisu koji je ispao iz Endesa lige.
          Manny sta mislis o doticnom ?
          Gledao sam ga par puta i u ekipi Betisa je bio najbolji makar poenterski. Znam da se mucio sa procentima suta za 3 poena. Izgleda zanimljivo a ne verujem da puno kosta.
          Sasvim solidno je igrao i u razvojnoj.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            ASKIA BOOKER
            Bek koji je zavrsio sezonu u Real Betisu koji je ispao iz Endesa lige.
            Manny sta mislis o doticnom ?
            Gledao sam ga par puta i u ekipi Betisa je bio najbolji makar poenterski. Znam da se mucio sa procentima suta za 3 poena. Izgleda zanimljivo a ne verujem da puno kosta.
            Sasvim solidno je igrao i u razvojnoj.
            Konacno da neko na temi prelazni rok napise nesto vezano za temu.
            U Betisu je i Ryan Kelly, takodje neko ko se pominjao u proslom prelaznom roku.

            Comment


            • Originally posted by Guthrie View Post
              Konacno da neko na temi prelazni rok napise nesto vezano za temu.
              U Betisu je i Ryan Kelly, takodje neko ko se pominjao u proslom prelaznom roku.
              Nemoj njega molim te.
              Isti Tadija Dragicevic[emoji23]

              Comment


              • Prosle godine se balavilo po forumima za njime, koliko me secanje sluzi.

                Comment


                • Mozda Manny nije najbolje nazvao temu ali je za koplje iznad proslogodisnje koja je bila rang zute stampe i traceva. Bicu iskren i priznati sa zadovoljstvom sam tracario sa ostalima ali ovo sad je daleko ozbiljnije gledanje na igrace i skauting pa mi se svidja. Naravno da ce igraci koje mi mozemo priustiti i dovesti imati odredjene mane ali treba se gledati kako da se ukolpe u tim i da ne dolaze do izrazaja kao sto je to slucaj u ovogodisnjem timu.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Nikad nisam rekao da je vrhunski evropski trener ali da je trener trece klase je poprilicno smesno za coveka koji sad vec ima vise titula nego vecina trenera u Evropi. Iza njega dosta igraca itd..ali to je tvoje misljenje i takvo kakvo je...ne slazemo se..

                    Pa ovo je forum, uporedjujemo misljenja, naravno da volim kad imam pravo...ali nemam problem ni da kazem da nemam pravo...ako mi neko objasni gde sam pogresio itd..
                    Ajmo redom:

                    I Klasa su likovi kao sto je Zoc, Blatt, Itoudis itd. II Klasa su likovi tipa Laso, Pasqual, Martinez, Saras (sa potencijalom da napreduje), Sferopulos, Trinkijeri, nas Obradovic itd. Treca klasa su neki Pianganini, Bartzokas i sl. U tu grupu eventualno moze da udje Radonjic i to samo iz jednog razloga, sto ima neki sistem kojim moze da oformi ekipu koja bi bila konkurentna u svim takmicenjima. Ali on je takticki i u dinamici utakmice verovatno peta klasa, a ne treca. Ofanzivno, jebem li ga da li postoji klasa za tako nesto. Uz sve to se radi o treneru koji ima prilicno nizak plafon zbog svoje tvrdoglavosti pre svega. Moze se reci i da sam bio previse velikodusan prema njemu. Titule? Covek van Balkana trofej video nije, toliko o toj prici. U ligi koja godinama ima 2, eventualno tri poluozbiljna kluba. Ne bih da pricam o tim titulama kao velikom trenerskom uspehu ili merilu necega.

                    I ovaj deo o diskusiji si kao Jekyll i Hyde. S jedne strane kazes da bi voleo da diskutujes i razmenjujes misljenja, a u realnosti udaras ljudima recke i cekas da krenes da sipas po njima kad se njihova misljenja ili predvidjanja pokazu kao neispravna. Veoma maliciozan pristup iskreno, i podstice svadju i patkometriju. Prozivas ljude koji su navodno na platnom spisku, rade za klub i kako oni po defaultu brane Covica, Alimpija ovo ono. Da ne sirim tu pricu na ovom topicu koji nije za to.

                    Samo ti skrecem paznju na to da ti to nije potrebno ni u zivotu a ni na ovom forumu. Ne treba ovde nikome Nostradamus, a ni strasni sud da ih izvodi na pravi put. Ljudi misle na odredjeni nacin, i samo vreme moze da im promeni misljenje ili nacin istog. Budi produktivan, pisi o ligama i igracima koje pratis, tekmama, trenerima. Pricaj o stvarima koje bi voleo da vidis u voljenom klubu. Sve je to OK. Probaj ovako, kad god mislis da pocnes post u fori "Kada sam ja pricao da .....", udahni i razmisli gde to vodi i da li je zaista to potrebno. Postoje ovde ljudi koji znaju puno o kosarci takodje, a opet niko nema takav nastup.

                    Comment


                    • Covic je bio doveo mladog trenera bez iskustva, i pogresio je u izboru... to je sada svima jasno ukljucujuci i njemu samom. Da bi koliko toliko sprao ljagu sa sebe, kao i skinuo novinare/semenkare/sipatizere sa grbace, cenim da ce za iducu sezonu uraditi kontru od toga. Dakle iskusniji trener, a ujedno i klimac glavom za male novce.....Pavicevic se tu odlicno uklapa. Na zalost.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Covic je bio doveo mladog trenera bez iskustva, i pogresio je u izboru... to je sada svima jasno ukljucujuci i njemu samom. Da bi koliko toliko sprao ljagu sa sebe, kao i skinuo novinare/semenkare/sipatizere sa grbace, cenim da ce za iducu sezonu uraditi kontru od toga. Dakle iskusniji trener, a ujedno i klimac glavom za male novce.....Pavicevic se tu odlicno uklapa. Na zalost.
                        Kako god okrenes neophodan je klimac glavom.
                        To je prvi uslov.

                        Comment


                        • Bilbao ispao iz Endese. Todorovic u zadnjoj tekmi protivu Baskonije 17 poena. Ne verujem da su mu ambicije da igra drugu spansku ligu, mada mislim da ima jos 1 godinu ugovora sto je otezavajuca okolnost.

                          Comment


                          • Naveo si sve trenere najbogatijih klubova Evrope...Nisam siguran kako bi Itudis prosao da je dosao posle Zoca u CZ,niti ga smatram prvom klasom trenera...Obradovic je takodje daleko od toga..Ima tu jos sta i kako...ali svi su oni krem evropske kosarke, ne bih ih bas toliko klasno razlikovao..posto u Evropi sve znaci budzet i ko te aminuje...

                            DR jeste osvojio da kazes neke lake trofeje ali ne moze to svako, kao sto smo videli ove godine...Ne kazem da je u tom drustvu ali ima bas mnogo boljih trenera u Evropi od nekih gore pomenutih...

                            E sad, danas jesam bzvze ovo napisaooa ali mene provociraju i kace mi se za postove. Na pocetku sam hteo da ukazem da se ne radi u principu da li trener zna ili ne zna, vec kako je dosao...ali nebitno..

                            Jos da dodam da je bar njih 4-5 reklo, videces na kraju sezone itd...smekerski je je bilo da sam precutao ali nisam jbga...

                            Ovo dole se slazem..pokusacu biti konstruktivniji za kosarkaske teme, mada ovde se gleda sve iz navijackog ugla...



                            ALi eto od sada cu pisati o temi, bez cimanja drugih...naravno dok mene ne prozovu
                            Last edited by LosmiSK; 13-05-18, 19:56.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Itoudis je odbio mnogo poslova, i znalo se da je opasan trener i pre nego sto je preuzeo CSKA. On jeste dosao u prebogat klub i ima mega uslove i finansije ali njegov tim igra ubedljivo najnaprednjiju kosarku u Evropi. Bukvalno nije zajebao do sada transfer nijedan. Svaki igrac ima odlicnu ulogu u ekipi, vodi tekme odlicno i reaguje kad treba. Uz sve to je prekinuo post CSKA a to mnoooogo znaci. On moze eventualno da se spusti u drugu klasu zbog iskustva, ali je realno neko ko je buducnost na poziciji trenera u Evropi, kao alfa i omega.

                              Zato ja potenciram da treba juriti trenere koji su u usponu (ali realnom, ne Alimpijevic style) i koji mogu sa Zvezdom da napreduju i udju u jednu od prve dve klase. Radonjic nece to nikada biti. On ce uvek biti solidan trener za kog ce uvek biti posla u slabijim ekipama top liga, ili nekim slabim ligama sa boljim ekipama. To je ono gde ja njega vidim u buduce. Ne vidim kako ce da napreduje, to je ono sto rusi sve.

                              Comment


                              • Šta mislite o Kevinu Punteru iz aeka ako je mu istekne ugovor sa aekom?

                                Comment

                                Working...
                                X