Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/19 - KK Crvena Zvezda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma salim se ja malo za opkladu, ode covek.

    Elem, mislim da Simana mora dobiti sansu,pa ako nista, to je to....Sad ipak Simanic Jankovic,Ojo,Ristic i Zirbes deluje tanko malo ali opet u takvom odnosu snage mogu dobiti stimualns i neko ce tu da explodira..

    Sto kaze Nas, najbolje da se dovedu dva pleja, ili mozda jos neko 3/2 sa kreacijom i da se proba to da se malo razigra...Kako god okrenes,nama buducnost zavisi od tih igraca, posto kako kaze Sarac nema para, a pikuje se jos jedan plej...to bi bilo tesno dosta...malo kreacije i onda od njih nemas nista...Treba nam bas kreativnih igraca..ko ce tu da asistira...Mislim da ce Baron maziti Odza za blokove,ali meni tu fali dosta kreacije ali i brzine....kao kontura ok,ali kao zavrsni deo bas tanko...

    Dobric,Lazic i Nenadic ne znaju da kreiraju..Baron i Davidovac tanko itd...treba tu po mei bar, jos kreacije...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Rathan Mayes je sasvim dobar PG na ovaj roster a ima tu jos dobrih PG igraca za male pare. Problem je sto nama treba dobar kes da se izdvoji na PG koji ce da kontrolise igru, da cita protivnika i razigrava ove toteme u cosku, neko ko je solidan u defanzivi. Takav tip moze da se nadje. Za PF imamo Deon Thompsona za 250k tako da nema mjesta panici.

      Comment


      • Originally posted by Nas View Post
        Davidovac in, Jankovic in, Ristic in, Dobric in. Dovodjenjem Cirbesa nisam odusevljen, Berona jos manje, al' sta sad... To je 6 igraca, gde nema nijednog pleja (svakako su potrebna 2), gde nema centra sposobnog da preuzima, brani pick and pop, stiti obruc i sl. Jedna cetvorka fali kako god okrenes (startna, posto je Jankovic masina za pravljenje faulova). Sto rece Manny, ako ostane Dangubic i uspe da sastavi celu sezonu, onda startno krilo i nije neophodno. Dakle, nema potrebe za 8 igraca za top 8 EL, al' ne bi bilo dobro bas gledati ni rich man's FMP.

        Nisi uopste odgovorio na pitanje koje to igrace imamo umesto tih koji nisu za nas, jer si od 8 koje sam ja precrtao ti uspeo da vratis 3 u taj isti sastav. I ako je rich mans Fmp, sta ce nam onda Fmp, daj onda ove koje igraju po Vrscu i Dinamiku da ih odmah ubacimo u tim, jebes ove iz Fmpa kada nemaju pojma.
        Ajde da kupimo sve sto mozemo po Evropi za po 200 k (cena Tilija) x 12 to je budzet od 2.4 miliona koji ce se lako obezbediti i svi happy. Sta ce nama domaci igraci uopste kada nijedan ne dobacuje ni do prosecnog igraca za Ec kup.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ma salim se ja malo za opkladu, ode covek.

          Elem, mislim da Simana mora dobiti sansu,pa ako nista, to je to....Sad ipak Simanic Jankovic,Ojo,Ristic i Zirbes deluje tanko malo ali opet u takvom odnosu snage mogu dobiti stimualns i neko ce tu da explodira..

          Sto kaze Nas, najbolje da se dovedu dva pleja, ili mozda jos neko 3/2 sa kreacijom i da se proba to da se malo razigra...Kako god okrenes,nama buducnost zavisi od tih igraca, posto kako kaze Sarac nema para, a pikuje se jos jedan plej...to bi bilo tesno dosta...malo kreacije i onda od njih nemas nista...Treba nam bas kreativnih igraca..ko ce tu da asistira...Mislim da ce Baron maziti Odza za blokove,ali meni tu fali dosta kreacije ali i brzine....kao kontura ok,ali kao zavrsni deo bas tanko...

          Dobric,Lazic i Nenadic ne znaju da kreiraju..Baron i Davidovac tanko itd...treba tu po mei bar, jos kreacije...
          Niko nije pominjao dva pleja. Plej tri i cetiri je rekao.

          Pazi nemam ja problema da bude roster i kao Sarac sto je naveo ali onda da spustimo ocekivanja i otpisemo sezonu kao razvojnu

          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Nisi uopste odgovorio na pitanje koje to igrace imamo umesto tih koji nisu za nas, jer si od 8 koje sam ja precrtao ti uspeo da vratis 3 u taj isti sastav. I ako je rich mans Fmp, sta ce nam onda Fmp, daj onda ove koje igraju po Vrscu i Dinamiku da ih odmah ubacimo u tim, jebes ove iz Fmpa kada nemaju pojma.
            Ajde da kupimo sve sto mozemo po Evropi za po 200 k (cena Tilija) x 12 to je budzet od 2.4 miliona koji ce se lako obezbediti i svi happy. Sta ce nama domaci igraci uopste kada nijedan ne dobacuje ni do prosecnog igraca za Ec kup.
            Veruj mi da mi nista nije jasno od ovoga sto si napisao. Neka bude da je do mene.

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Niko nije pominjao dva pleja. Plej tri i cetiri je rekao.

              Pazi nemam ja problema da bude roster i kao Sarac sto je naveo ali onda da spustimo ocekivanja i otpisemo sezonu kao razvojnu

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Ajmo samo cinjenice (losmisk style). Ja sam naveo trenutno sta je realno sa onim rosterom i sa igracima, Nenadic jos nije potpisao, ali sve one igrace koje sam naveo su trenutno sa ugovorima i na koje se jos uvek racuna. Play trojka i cetvorka sto se ovde priziva su realna samo kada je play u pitanju, 4 ka zavisi od Simanica da li na njega racunaju posto je i on pod ugovorom ili ce da kazu dovidjenja i ajmo sada neku zver na 4ci.
              Dangubic kao startna trojka koju bi svi zeleli je u ovom trenutku nerealno iz vise razloga da se ne ponavljam, ali ajde od najvaznijeg. Dangubic ima druge planove, kako finansijske tako i igracke u odnosu na nas. Nema ugovor sa nama i on je u grupi svih onih ostalih igraca koji su bez ugovora a i bez kluba trenutno.

              Ako neko misli da ce na postojecih 3 stranca da se dovede jos 3 stranca jer ne vidim koji su to domaci igraci dovoljnog kvaliteta da mogu biti top i glavni igraci u odnosu na ostale mediokritete sto imamo u timu onda se mi uopste ne razumemo i uzalud pisem kako klub misli da udje u sledecu sezonu ili treba da budemo novi Armani ili Makabi sa 6+ stranaca.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Ajmo samo cinjenice (losmisk style). Ja sam naveo trenutno sta je realno sa onim rosterom i sa igracima, Nenadic jos nije potpisao, ali sve one igrace koje sam naveo su trenutno sa ugovorima i na koje se jos uvek racuna. Play trojka i cetvorka sto se ovde priziva su realna samo kada je play u pitanju, 4 ka zavisi od Simanica da li na njega racunaju posto je i on pod ugovorom ili ce da kazu dovidjenja i ajmo sada neku zver na 4ci.
                Dangubic kao startna trojka koju bi svi zeleli je u ovom trenutku nerealno iz vise razloga da se ne ponavljam, ali ajde od najvaznijeg. Dangubic ima druge planove, kako finansijske tako i igracke u odnosu na nas. Nema ugovor sa nama i on je u grupi svih onih ostalih igraca koji su bez ugovora a i bez kluba trenutno.

                Ako neko misli da ce na postojecih 3 stranca da se dovede jos 3 stranca jer ne vidim koji su to domaci igraci dovoljnog kvaliteta da mogu biti top i glavni igraci u odnosu na ostale mediokritete sto imamo u timu onda se mi uopste ne razumemo i uzalud pisem kako klub misli da udje u sledecu sezonu ili treba da budemo novi Armani ili Makabi sa 6+ stranaca.
                Mislim da sam bio dovoljno jasan i ne vidim razloga sto meni repliciras ovim zidom teksta. J la sam se slozio i sa tvojim rosterom ali sa drugim ambicijama od ovih koje su najavljenje.

                Jer taj roster nema u sebi da bude u vrhu Evrokupa i da uzne ABA

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Nas View Post
                  Veruj mi da mi nista nije jasno od ovoga sto si napisao. Neka bude da je do mene.
                  Ja sam izbacio 8 igraca iz sastava koji je po tebi jako los i suvi ABA prosek i bice sezona za zaborav pre nego sto su i zaduzili opremu za prvi trening, ti si vratio tri igraca od tih 8 smatrajuci da imaju kvalitet. Ja te prosto pitam navedi neke druge igrace koji su nama dostupni domaci ili strani nije bitno koji bi nas vratio na stare staze slave i garantuje opasnu borbu za vrh Evrope. Prosto.

                  Comment


                  • Najbolje da ne ucestvujem u bilo kakvom komentarisanju sastava koji je trenutno aktuelan, napravicu pauzu onda do turnira na Kritu pa kada budemo svi znali sa cim raspolazemo da raspravljamo da li moze bolje ili ne.

                    Ja nemam nameru ovde da pisem kako je Lazic ofanzivna zver ili Simanic novi Kevin Garnet samo cinjenice sa kojiim igracima ulazimo u novu sezonu sa potpunom nepoznanicom koji ces jos igraci doci

                    Comment


                    • Top 8 EL ekipe imaju u proseku 8 stranaca, top 8 EC ekipe u proseku imaju 7 stranaca. Dakle, nisu sve ekipe sa velikim brojem stranaca disfunkcionalne, niti razloge zasto su disfunkcionalne treba traziti u broju stranaca. Ako medju domacim igracima nema adekvatnih resenja - a nema ih, onda se dovode stranci. I naravno da ne moraju biti etablirani EL igraci, jer postoji i nesto izmedju Grejndzera i Stefana Pota.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Nisi uopste odgovorio na pitanje koje to igrace imamo umesto tih koji nisu za nas, jer si od 8 koje sam ja precrtao ti uspeo da vratis 3 u taj isti sastav. I ako je rich mans Fmp, sta ce nam onda Fmp, daj onda ove koje igraju po Vrscu i Dinamiku da ih odmah ubacimo u tim, jebes ove iz Fmpa kada nemaju pojma.
                        Ajde da kupimo sve sto mozemo po Evropi za po 200 k (cena Tilija) x 12 to je budzet od 2.4 miliona koji ce se lako obezbediti i svi happy. Sta ce nama domaci igraci uopste kada nijedan ne dobacuje ni do prosecnog igraca za Ec kup.
                        Brate, ti iz krajnosti u krajnost, da li stvarno ne razumeš ili se praviš da ne razumeš? Niko ne kaže da napunimo tim mediokritetima, a pod mediokritetima mislim na igrače čiji je razvoj prestao, dostigli su svoj pik, solidni timski igrači, ali nisu game changeri, Lazić na primer. Takvih je idealno imati 3-4 u timu, 2-3 prospekta i ostalo moraju da budu igrači sa kojima sve počinje i završava, njih treba držati kao malo vode na dlanu. Raspon plata od 80k-350/400k i to je tih 2,5-3 miliona koliko treba da budeš visoko konkurentan u svim ovogodišnjim takmičenjima, pod obavezno je napad na ABA i EC, ipak smo mi drugorangirani tim u tom evropskom takmičenju, nećemo valjda dozvoliti da se brukamo?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Nazalost taj sastav sto je napisao Sarac je tacan itd...ali nikad se ne zna sa Covom, ocigledno igra neke svoje igrice sa curenjem iz kluba i ko zna sa cim jos....tako da ono...

                          Meni sad nije jasno Sarac jedno ako mozes da mi objasnis. Sta su ciljevi za sledecu sezonu ( cova rekao da ne trpi prosecnost)? Onda, sta ce biti sa baticom, ili je to reseno? Su smanjene necije plate posto su bile za pojedince velike ...Sve bih i progutao licno sem FC3, Keselja i Antica..posebno prvog..to je bila teska zajebancija...''velikih'' zvezdasa...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Voli ovo Sarac vise nego leba da jede steta sto ide na more. Nadam se da ces biti konektovan bar neki dan

                            Po meni Mani ima pravo, treba reci sta je cilj pre svega...kao i uvek,ali da sacekamo tim da vidimo...Po meni treba jos dva pleja...Nenadic,Lazic i Dobric je tanko,sem ako neko ne iznenadi..Mada ce Laza biti sad napaljen samo tako )
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Nazalost taj sastav sto je napisao Sarac je tacan itd...ali nikad se ne zna sa Covom, ocigledno igra neke svoje igrice sa curenjem iz kluba i ko zna sa cim jos....tako da ono...

                              Meni sad nije jasno Sarac jedno ako mozes da mi objasnis. Sta su ciljevi za sledecu sezonu ( cova rekao da ne trpi prosecnost)? Onda, sta ce biti sa baticom, ili je to reseno? Su smanjene necije plate posto su bile za pojedince velike ...Sve bih i progutao licno sem FC3, Keselja i Antica..posebno prvog..to je bila teska zajebancija...''velikih'' zvezdasa...
                              FC3 Keselj i ANtic out,Omic Out, Roch out, Feldin out, JOvanovic Out, Lesort out....... Mislim ovo nije jos zvanicno ali za mnoge igrace se logicno namece njihova dalja sudbina

                              I ja se slazem sa tobom da pojedini poput Radanova,Simanica, Ristica pa i Nenadica moraju dobiti svoje mesto u 14 sledece sezone, na 12 igraca necemo ostati to je sigurno.

                              Batica nema aspiracije ka KKCZ koliko mi je poznato ima vec jedan klub samo drugih boja.

                              Sacekaj skupstinu KKCZ pa ce se tamo saznati budzet za ovu sezonu kao i kompletan izvestaj za proslu sezonu. Ja na zalost ili srecu necu biti prisutan na skupstini posto sutra uvece putujem za Grcku. Nadam se da ce neko odavde naci nacina da udje i da prenese informacije sa skupstine o tim vaznim detaljima.

                              Ciljevi su vise nego jasni jer niti bi dovodio Tomica i pola strucnog staba Himkija da hoce da meditira u nikad "jacoj" Aba i EC ligi.
                              Slozili smo se da po treneru cemo videti sta zelimo u ovoj sezoni a kakva ce ekipa biti neka sacekamo ovih 2 ili 3 igraca koja jos treba da dodju. Dolasci svakako nece biti odmah.

                              Comment


                              • Evo da objasnim kako stigosmo do 700K za Tilija.

                                Dakle, prilikom dogovora o preuzimanju trenerskog mesta Tomić je fiksirao nekoliko igrača. Jedan od njih je Tili. Gazda se složio s time.

                                Gazda šalje ponudu od 180K, dobija odgovor da je cifra cca 400K.

                                Gazda nudi 200K, sada je cena 450K.

                                Gazda zove stažiste i saopštava ima da je vreme da javnost sazna da imenovani košta 700K.

                                Tomić:

                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X