Announcement

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Radulov47 View Post
    Mora se popiti koja casica zestine u to ime.
    Sad slobodno udri.

    Comment


    • Official: Roma sack Garcia

      Last edited by Rossonero; 13-01-16, 11:26.

      Comment


      • Bruka i sramota, ovakvog strucnjaka otpustiti
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Mr.M View Post
          Bruka i sramota, ovakvog strucnjaka otpustiti
          Taj stručnjak je uzeo tim koji je bio u rasulu i dvaput ih zaredom uveo u Ligu Šampiona. Hvala majstoru na svemu.

          Comment


          • Bruka i sramota bi bila otpustiti Mihajlovica, onakvog strucnjaka.

            Izgubio konce Garsija vec neko vrijeme ali generalno odlican posao napravio.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Bruka i sramota bi bila otpustiti Mihajlovica, onakvog strucnjaka.
              Spoiler

              Comment


              • Hvala gospodinu Rudiju za sve, da nije dosao, tvrdim da ova ekipa do danas ne bi LS vidjela ( a vrlo moguce ni evropsko takmicenje )

                Zao mi je, ali iskreno igra je bila uzasna i ovo je nekako ocekivano .

                Sretno dalje gospodinu Rudiju gdje god da ode
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Ja sam gotivio Rudija, al izgubio konce ove godine. Pravo vreme da ode iz kluba.

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Ja sam gotivio Rudija, al izgubio konce ove godine. Pravo vreme da ode iz kluba.
                    Posle one violine ja ga nešto i nisam mirisao. Pišti šišti i ode mu prvi kandidat za tron na +15, koliko već....to je da se pokriješ ušima, odavno za otkaz, ali ajde.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Posle one violine ja ga nešto i nisam mirisao. Pišti šišti i ode mu prvi kandidat za tron na +15, koliko već....to je da se pokriješ ušima, odavno za otkaz, ali ajde.
                      Isti slucaj, mada Tevez mu onda lepo odgovorio sa proslavom gola

                      Gotivan mi je bio jer je digao Romu onda, a samim tim i doneo kakav takav kvalitet u ligi. Ali Italija je zajebano mesto za trenere, takticki su skoro svi potkovani, neko manje neko vise. Najgore je kad te procitaju, a njemu se bas to desilo.

                      Comment


                      • Odsvir'o je svoje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Comment


                          • Spaleti zvanično.

                            Podgrej kazan, samo neka kuva.

                            Comment


                            • Mislim da je trenutni broj krila i defanzivaca 6 naprema 6. Gomilaj, gomilaj. Sad će još Perotija da dovedu. A to što imaju jednog normalnog beka, i 1.5 štopera nikom ništa.

                              Last edited by HeadBurn3r; 22-01-16, 22:25.

                              Comment


                              • Pita li se trener u Romi za nesto ? Pa u zonskim ligama se ne vodi takva transfer politika.

                                Comment

                                Working...
                                X