Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako Izner zna odjednom na ovim turnirima u Americi da izgleda kao top 10 igrac,ako ne I top 5

    Strasan mec je odigrao,svaka cast

    Comment


    • BIG JOHN
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Aaa fino pokupio ovo na kraju Dzoni...

        Ala proigrali i Dzoni i Sasa i Busta i Jeca...a nigde ih nije bilo poodavno. Lepo, lepo... tako treba.

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nema zbora, za ovaj put bolji Veliki Joca od Joce Martina.
          Čestitam Mare!
          Last edited by pecaros; 30-03-18, 19:39.
          sigpic

          Comment


          • Изнер је нај jачи сервер на свету, па још је и приказао форхенд од 220 на сат.. ту жив човек ништа не може осим да посматра као да је у публици...
            Last edited by Žika; 31-03-18, 00:21.
            sigpic

            Comment


            • Ziko bre jesi li video sta sam ti napisala?

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Саша није концентрисан као против Борне....
                sigpic

                Comment


                • Kakvo vestacko bodrenje posle svakog poena, lol.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Mnogo Sašinih grešaka iz bekhenda a da nijesu plod bilo kakve agresivnosti, no u taj-brejku su pljuštali vineri samo tako.
                    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                    Comment


                    • Bekend mu je faktički i donio tiebreak, nenormalan udarac kada ga podesi kako treba.

                      Gotivim Sašu ko igrača, želim mu da uspije, ali jednako toliko mi je i antipatičan svojom pojavom na terenu, posebno sa ovim proslavama kad osvoji neki dobar poen.
                      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                      Comment


                      • Meni igrački i tako i tako, baš ne volim igrače bez forhenda kao oružja. Pojavom i stavom još manje a pogotovo se to odnosi na bespotrebne svađe sa sudijama.

                        No opet, zadužio je tenis i zbog toga ću ga uvijek poštovati. Navijati vjerovatno ne, ali poštovati i simpatisati da.
                        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                        Comment


                        • Forhend mi se nikako ne sviđa, ali volim njegov sistem igre, a naročito ovakvu tehniku bekenda koju sam mislio da nikada neću vidjeti nakon odlaska Safina. Ovo je nešto najbliže Maratovom bekendu što možemo dobiti i za to sam mu zahvalan.

                          Poštovanje će, naravno, uvijek imati, tim prije što je spreman preuzeti odgovornost i postaviti određene ciljeve pred sebe, bez obzira što nema garancije da će ih ostvariti. Kod mnogih će prije preovladati taj strah od neuspjeha koji rezultira neozbiljnim shvatanjem posla kojim se baviš, a iz čega na kraju ne izađe ništa konkretno. Takvih stvari smo se nagledali i nagledat ćemo se kako u profesionalnom sportu, tako i u životu.

                          Zverev radi na sebi, trudi se, ima sjajnu radnu etiku i volju za uspjehom. Da li će mu to i koliko pomoći da nadvlada očigledne nedostatke koji iskorištavanje njegovog punog potencijala i dalje koče, ostaje da se vidi.

                          Šteta što nikada neće moći nadograditi karizmu, ali dobro, karizmu nema uglavnom niti jedan mladi igrač.
                          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                          Comment


                          • Uh, drugi set je bio brutalan. Bukvalno je sve funkcionisalo. Jedan od boljih njegovih setova koje sam gledao, a nagledao sam ih se.

                            Sad, molim te, spasi tenis u nedjelju, Saša.
                            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                            Comment


                            • Мени је симпатичан јер изгледа баш као неки клинац који се зеза, само ме они златни ланци нервирају... јеста већ сада велики играч, а могућности да буде константан ће одредити место за историју... сумњам да ће моћи да савлада Изнера, онај ми делује да је у доброј форми? али спорт је то и никад се ништа не зна 100%
                              sigpic

                              Comment


                              • Идемо, Јелена Остапенко!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X