Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ali Endi ne vazi za "dobrog dzina, najveceg fer play igraca, dobricu", a o Del Potru se tako prica, a on je bas daleko od toga. A da ne pricam o tome kako mu smeta publika kad je glasna, ali protiv njega, a sa druge strane kad je vecina na njegovoj strani, onda ih jos vise lozi i onda mu ne smeta
    Plus, trazi MTO kad god gubi....
    Najveći fer-play igrač je Federer-silni Edberzi dokazuju to ili priznaješ da ipak nije?
    Svaki igrač voli kada je publika za njega a frustriran je kada je protiv i to je normalno...
    Bilo je i drugih koji su uzimali taktičke MTO a ti samo po njemu pljuješ i kao drugo, trebalo vi da znaš da je i IW igrao sa kinezi trakama na leđima i još tada imao problem sa leđima.
    Delpo ima 2 zdravstvena problema koji su hronične prirode - levi kuk i kičma...kao što i Federer ima sa kičmom ,ali neka bude da je Delpo folirant, nebitno.



    Originally posted by zdravkelja View Post
    Pitam se da li bi Del Potro imao ovoliko ljubitelja ovde da je ovako konstantno igrao u periodu 2011-15
    Što se mene tiče uvek je imao i imao bi nevezano za Novaka - jedino ga ne bih podržala kada igra meč protiv Novaka a inače uvek sam navijala da ide što dalje i da finala igraju on i Nole...

    Inače biće sjajno finale Delpa i malog Ace
    A Ostapenko očekivano...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Najveći fer-play igrač je Federer-silni Edberzi dokazuju to ili priznaješ da ipak nije?
      Svaki igrač voli kada je publika za njega a frustriran je kada je protiv i to je normalno...
      Bilo je i drugih koji su uzimali taktičke MTO a ti samo po njemu pljuješ i kao drugo, trebalo vi da znaš da je i IW igrao sa kinezi trakama na leđima i još tada imao problem sa leđima.
      Delpo ima 2 zdravstvena problema koji su hronične prirode - levi kuk i kičma...kao što i Federer ima sa kičmom ,ali neka bude da je Delpo folirant, nebitno.
      I onda place i buni se kod sudije kad publika nije vecinom za njega, a kad jeste onda ih jos vise lozi...to je licemerje i uvek ce biti
      Uostalom, nisam jedina koja je to primetila, dovoljno je malo se prosetati po internetu

      I ne znam kakve veze ima Federer, otkud ta potreba da se on stalno ubaci u pricu, kad treba i kad ne treba?
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • bojana je zaista u pravu,ovde nema osnovanog prigovora,i meni je još ranije smetalo što su mu svi prijatelji,stalno je nezutralan,sa svima je dobar...jbg,tako je


        ranije je novak navlačio endija na tu foru,zaboravio sam tačno koji je turnir bio u pitanju,kad je endi kazao "on to uvek radi"

        ali još je (po meni) gore kad se ovi sa iskustvom upecaju na to

        LM,ipak navijam za delpa,zverka ne mogu pa ne mogu
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by joshmor View Post
          bojana je zaista u pravu,ovde nema osnovanog prigovora,i meni je još ranije smetalo što su mu svi prijatelji,stalno je nezutralan,sa svima je dobar...jbg,tako je


          ranije je novak navlačio endija na tu foru,zaboravio sam tačno koji je turnir bio u pitanju,kad je endi kazao "on to uvek radi"

          ali još je (po meni) gore kad se ovi sa iskustvom upecaju na to

          LM,ipak navijam za delpa,zverka ne mogu pa ne mogu
          AO. Mislim da ga bagelovao tad u petom setu, a u cetvrtom ce cinilo da Endi preuzima sve u svoje ruke i da ima kontrolu.

          Ne znam zasto raspravljate vec nedelju dana o tome, jednostavno se Bojani ne svidja to sto radi Delpo i to je to. Ima osnov za to, jer stvarno Delpo nakon druge operacije deluje svaki put ko da mu je zadnji dan u zivotu, a na kraju mozda i osvoji taj turnir ili dobije taj mec lagano.
          OVAKO

          Comment


          • Jbg, ja njega i pored toga volim, ali su meni smesni dvostruki standardi. Marej nije bio nista gori od njega po tom pitanju, a pola foruma ga je pljuvalo zbog toga. Sad za DP-a cute jer se bori protiv zla

            Comment


            • add to edit


              Originally posted by zdravkelja View Post
              Jbg, ja njega i pored toga volim, ali su meni smesni dvostruki standardi. Marej nije bio nista gori od njega po tom pitanju, a pola foruma ga je pljuvalo zbog toga. Sad za DP-a cute jer se bori protiv zla
              za mareja se govorilo da je folirant? pa to je

              apsolutno najkul lik toura


              neka. bar topic ima strana,svega ovih jadnih pedesetakviš' šta znači kad nema vrhunskih-ponavljam: twitter turnir
              Last edited by Beocca; 30-03-18, 16:17.
              Wizard

              Comment


              • Endi samo na terenu ne izgleda (ponekad) cool, jer pravi neke bolne gimase, kuca, hvata se za kuk/ledja a ustvari moze da trci jos 5 sati bez ikakav problem. Slican je i Delpo, e sad nekome to smeta, nekome ne, u pitanje su razlicite ukuse i stavove i to je to.
                OVAKO

                Comment


                • Generalno gledano to glumatanje na terenu se ne moze smatrati nesportskim ponasanjem, svidjalo se to nekome ili ne. Jednostavno zbog proste cinjenice da i u boksu spustanje garda se ne moze smatrati nesportskim ponasanjem. Je l' se mozda Tyson Fury ponasa nesportski kada se krevelji i drzi ruke iz ledja? Ne. To se mozda moze okarakterisati kao "nekonvencionalno ponasanje" ali nikako i nesportsko. Nesportski je ne igrati, tj tankovati kao sto to cesto radi Vavrinka a u zadnje vreme i Novak. Odbijaju da igraju i time vredjaju i protivnika i publiku.

                  Suvisno je na kraju dodati da je sva ova frka koja se dize oko argentinca jedan elementarni odgovor frustriranih navijaca prema coveku koji redovno mlati njihovog idola, a to je razumljivo.
                  Ne radi on to od skoro, ali u zadnje vreme voli i te kako da prangija ove kao "najbolje", dakle eto povoda za hejt i nipodastavanje..
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • У 19 часова почиње Делпо, баш да обратим пажњу на то што пишете о њему, а да је другачији него ли од пре десет година...
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobar je Delpo,najbolji covjek medju teniserima,dobrocudni div.

                      Comment


                      • A sto se MTO-a tice to je vec dosta kompleksniji argument. Ne moze niko znati osim njega samog da l' ga nesto steze, boli, koci itd.. Dalke uvek vazi on teoria nevinosti dok se ne dokaze suprotno.. E sad ako teniser pocne redovno da trazi Mto kada je protivnik u naletu onda to postaje sumnjivo.. Ali posto nisam gledao Delpotrove meceve svakako ne mogu to da tvrdim.
                        Mto mora da postoji i niko ne moze da limitira koriscenje istog, to je cinjenica. Kao sto niko ne moze da limitira manje vise sumnjiva opravdanja u skoli i bolovanja na poslu..
                        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                        https://ibb.co/cD1Xnq

                        Comment


                        • Hrabro John
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Idemo bre!!
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Ау ал је научио овај див да игра све живо, тешко да ће и пауза да му помогне, ово ће изгледа бити експрес меч?
                              sigpic

                              Comment


                              • Idemo Johne

                                z3 compact using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X