Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2018. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima Fica te melanhonicne padove jbt kako ovo malodusno vucaranje da nazovem
    A da nije bolestan? Dzumhur, partner u dublu bese bio bolestan od virusa

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ajde izgrdila sam te dovoljno...ajdeee!

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Tako je Fico. Nema predaje.

        Comment


        • Sramota Puj, bolji si igrac 100 puta. Ajde zavrsavaj ovo
          OVAKO

          Comment


          • Fica rutniski ovo dobija.

            Comment


            • Kaže Fića: Prvi set Puj pike.
              sigpic

              Comment


              • Ajmo Filipe, bolji si u nastavku!
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Kako drugačije da se završi, nego kenjažom iz servisa. Drugog.

                  Comment


                  • Kakva šteta ako ništa drugo stekao je veliko samopouzdanje za nastavak tura.

                    Comment


                    • kakav 2.servis, ma idi bre
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Necu ga hvaliti vise, cim ga pohvalim on izgubi. Kriminalna igra danas, nista nije uradio, plitak, kratak, gresi previse...
                        Krajinovic je prerastao u monstrum, kako on igra pa to je nestvarno. Sve zasluge idu Popovicu, ucinio je prava teniska zver od Filipa.


                        gdje ti tu napredak spominješ, i talenat i bla bla, ti pišeš kao da se radi licno o Federeru, cuj monstrum i teniska zver

                        Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Krenut ce ga kad Filip bukvalno nista ne igra, plitak je ko Vardar, mlitav, ne radi nista na terenu. Jeben je Puj kad mu das da se razmase, a mislim da bas Filip ima igru da ga uvuce u taj kontra fazon da pocne promasivati i napucavati jer Puj je teniser sto nema plan B i kad krene lose voz ide u kukuruz. Samo danas ocito to Filip ne zna iskoristiti iz ne znam kojeg razloga.

                        da nije iz onog razloga zbog kojeg nije mogao ni prosli tjedan?


                        @torpedo

                        ovakvi porazi sigurno dizu samopouzdanje, to si u pravu
                        Last edited by Mrkela; 02-03-18, 16:40.

                        Comment


                        • I to je tenis, Fića je rizikovao na drugi servis i promašio, Puj je rizikovao još više i pogodio.
                          U svakom slučaju odličan turnir za Filipa, lep broj uzetih poena i što je možda najvažnije iskustvo više za ovaj nivo takmičenja jer upravo mu ono toliko manjka.
                          Ukoliko bude konstantan može znatno napredovati na ATP listi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mrkela, cini mi se da si ti prikriveni fan Fice.

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              Krajinovic je prerastao u monstrum, kako on igra pa to je nestvarno. Sve zasluge idu Popovicu, ucinio je prava teniska zver od Filipa.


                              gdje ti tu napredak spominješ, i talenat i bla bla, ti pišeš kao da se radi licno o Federeru, cuj monstrum i teniska zver




                              da nije iz onog razloga zbog kojeg nije mogao ni prosli tjedan?


                              @torpedo

                              ovakvi porazi sigurno dizu samopouzdanje, to si u pravu
                              Druze, lik se vucarao po Challengerima, Popovic ga preuzeo, smesta zaredjao 2 ili 3 Challengera, usao u finalu Mastersa, evo ga i na pocetku ove sezone sjajno igra. Transformacija za 360 stepena, ne znam koji je razlog sto smaras i hejtujes bezveze.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post

                                ovakvi porazi sigurno dizu samopouzdanje, to si u pravu
                                Gledaš iz pogrešnog ugla, da mu je neko ponudio pre turnira da prođe dva kola objeručke bi prihvatio.
                                Ceo turnir je odigrao hrabro, prošao na papiru bolje igrače od sebe - za malo da se dočepa finala.
                                Veliki napredak u igri i samopouzdanju.

                                Comment

                                Working...
                                X