Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro o Robiju ne znam ko je raspravljao taj je retardiran do kraja. Robi je legenda kluba svi smo ga voleli, može da dodje kada hoće samo da kleknem da se poklonim. Ne pratim forum delije net od 2012-13 a i kada sam pratio kao klinac čitao sam o gostovanjima pre po Jugoslaviji i Evropi. Nisam lud da čitam nebuloze od naširoko poznatog Generala.

    Comment


    • Originally posted by mad for red View Post
      Ti ne znas ni kome se zvizdalo, decace dragi. Alen Omic, a ne Ben... A kao navijas za Zvezde... Patetican si...
      Ti stvarno ne razumeš ništa ali računaj da ti opraštam. Ima jedna stvar koja se zove analogija i koristimo je nekad i nekad radi uporedjivanja dve situacije, dva paralelna dogadjaja i slično.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ti stvarno ne razumeš ništa ali računaj da ti opraštam. Ima jedna stvar koja se zove analogija i koristimo je nekad i nekad radi uporedjivanja dve situacije, dva paralelna dogadjaja i slično.
        Ti ne razumes sam sebe, niti znas imena igraca, trolujes glupostima, otvoren si sovinista i rasista i time se ponosis... Samo napred decace, ziveces ti 100 godina u svom ruzicastom svetu, ti i tvojih par drugara ispod te odvratne frizure.

        Comment


        • Kakve frizure ti si poremećen. Aj gde si na Novom Beogradu blizu sam sad da ti pokažem da nisam ćelav. izadji na terasu sine.

          Comment


          • Ni obicne jednostavne metafore ne razumes... Stvarno si patetican...

            Ispod odvratne frizure bi trebalo da imas mozak, a ti imas piljevinu i prasinu, ocigledno
            Last edited by mad for red; 27-01-18, 21:21.

            Comment


            • He he...odakle mi piljevina, samo prašina bajo moj.

              Comment


              • mad for red

                - opomena -


                U privatnoj poruci objašnjeno. Mislim da ne trebam i javno obrazlagati, ali ukoliko je potrebno, tu sam.
                Opomena, zato što je ovo prvi put da 'mad for red' pređe granicu dozvoljenog, a da ne bi otišlo predaleko.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • 80.000 gledalaca!!!! Eeeeeeee.......heee...



                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Najposećenija fudbalska utakmica na prostorima bivše Jugoslavije, u smislu najvećeg zvaničnog broja prodatih ulaznica, bila je ona odigrana 23. aprila 1975. godine u polufinalu Kupa pobednika kupova između Crvene zvezde i budimpeštanskog Ferencvaroša na beogradskoj “Marakani”. Ostalo je zabeleženo da je prodato tačno 96.670 ulaznica.

                    Prema procenama tadašnjeg direktora stadiona Crvene zvezde Mileta Petrovića, tu utakmicu (gornja slika) je sigurno posmatralo i više od 105 hiljada gledalaca.


                    stara, dobra vremena
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment




                    • Prema zvaničnim podacima, utakmicu Partizana i Dinama, igranu 21. maja 1983. godine, posmatrala su 75.792 gledaoca sa plaćenim ulaznicama! Koliko je zaista bilo ljudi na tribinama te noći, teško je utvrditi.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Oko 105-110k duša gledalo je jedan od najvećih svetskih klubova Crvenu Zvezdu... Kakav klub, što kaže onaj grobar što sam okačio na drugoj temi "plakaću sada" ... razumem zašto su plakali.

                        Constantine pratio sam, više voliš Zvezdu od Partizana ubedjen sam u to.
                        Last edited by Cassius Clay; 15-03-18, 20:48.

                        Comment


                        • Hahaha dobri ste
                          Ma bilo je i preko 80.000 dusa na Mari, pricao mi deda (nesto mi se u glavi vrzma Ferencvaros)...kaze nosila ga masa, jedva prstima dodirivao zemlju, a visok covek...ali ovo sam uslikala na TVu, bilo mi zanimljivo...kako je nekad to bilo

                          Edit: izvini Constantine...tek sada vidim da si Madjare vec pomenuo...bio deda na tom mecu...ludilo pravo!

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Oko 105-110k duša gledalo je jedan od najvećih svetskih klubova Crvenu Zvezdu... Kakav klub, što kaže onaj grobar što sam okačio na drugoj temi "plakaću sada" ... razumem zašto su plakali.

                            Constantine pratio sam, više voliš Zvezdu od Partizana ubedjen sam u to.
                            Ili manje ne podnosim Zvezdu od Partizana
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • E Uroše....nemam ništa ni protiv jednih. Imao sam "manji" incident pre par godina na Stadionu JNA...najpre pored terena, a onda i ispred službenih prostorija. Još me to drži...ali ni Zvezda nije zaostala u tome i već sledeće sezone, neprijatnosti na RM. POčeo sam da razmišljam...da nije u meni problem...???....

                              Epilog svega....ne idem više ni na JNA, ni na RM...ni službeno. Utakmice na Čairu ne propuštam...osim kad gostuju Partizan i Zvezda. I to ne zbog Beograđana...nego zbog Nišlija....i to je sve što imam da izjavim za zapisnik
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • 80000 prodatih karata, računaj da je bilo preko 90!
                                Dve utakmice su meni ostale u sećanju kao najposećenije.. Zvezda-Milan, drugi dan, na severu smo bukvalno stajali jedni drugima na glavama, i Zvezda-Drezden, gde je bila situacija da se na poluvremenu 300ak ljudi pojavilo na KROVU istoka, a spiker je molio publiku da se zbije da bi i ti ljudi mogli da stanu negde!

                                Comment

                                Working...
                                X