Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    Dakle...ono sto je za moje poimanje zivota, sustina sinocnih desavanja...Alen Omic i Crvena Zvezda su najmanje bitni u celoj prici...Sinoc je normalna, samosvesna, gradjanska Srbija odnela jednu malu pobedu nad neobrazovanom, mrznjom i sovinizmom zadojenom, zatucanom bagrom....Meni je to, zbog zdravlja nacije ciji sam pripadnik, vece od bilo kakve klubske pripadnosti...I kao sto napomenuh, najvise sam ponosan na igrace naseg kosarkaskog kluba koji su svojim gestom pokazali sta znaci biti covek i kakve uzore nasa omladina ima u ovim momcima a ne u onom mulju na tribini...sinocnim potezom, mene je ova ekipa kupila za sva vremena, pa sve i da nista ne osvoje...ljudine, svi do jednog...
    Hocu da ti cestitam na svemu sto si napisao! Bilo koja vrsta vredjanja nije za tribinu. Smatram da tribina postoji da bi se podrzao klub a ne omalovazavao pojedinac.

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Nesto se desava na tribini sto mi ne znamo, odlazak Marka nije slucajan.

      Meni ne smetaju Marko, Bogdanov i ta ekipa. Zna se zasto su tu, oni bi se prvi vratili na ABA da nije degenerika Pedje. Znam o cemu pricam, Marka i ove pretpostavljam da boli kurac za to lozenje na Srpstvo jer znaju ko su i sta rade. Zna se ko forsira ovu idiotsku pricu i ti mi idu najvise na kurac jer su najveci licemeri i govna.
      Ne verujem da je otišao. U smislu napustio priču skroz. A da Pedjin to fazon jeste u pravu si ali Marko navlači ovo za Andreja da bi oterali Čovića, a Pedja kao orudje naloženo verovatno.

      Ljudi gde vi živite? Bravo Constantine za temu. To je isto kao kada bi jedna država samo proučavala poteze predsednika suparničke bez da gleda iza kulisa obaveštajna dešavanja.

      Daj da se dotaknemo te druge strane ako država neće, za dušu našu možda nešto i iskrpimo informacijama.
      Last edited by Cassius Clay; 27-01-18, 18:06.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ne verujem da je otišao. U smislu napustio priču skroz. A da Pedjin to fazon jeste u pravu si ali Marko navlači ovo za Andreja da bi oterali Čovića, a Pedja kao orudje naloženo verovatno.

        Ljudi gde vi živite? Bravo Constantine za temu. To je isto kao kada bi jedna država samo proučavala poteze predsednika suparničke bez da gleda iza kulisa obaveštajna dešavanja.

        Daj da se dotaknemo te druge strane ako država neće, za dušu našu možda nešto i iskrpimo informacijama.
        Jasno je da je do Marka, odavno se ne bi dolazilo na kosarku. Samo sto ta njegova ekipa radi sve iz interese, ali ne bi ih interesovala prica za ABA i veliku subotu. Pa oni i jesu dosli na 1/2 ABA protiv Partizana, iako nije bilo organizovano.

        Volim da pricam s tobom na ovu temu jer znam da si veoma dobro informisan. Lik koji vodi navijanje u poslednje vreme je momak koji radi na kasi jedne prodavnice odece i vozi se gradskim autobusom. Licno sam se uverio, stvar je sto je decko posten verovatno, samo sto je idiot. Vidis, takav idiot treba da vredja Zvezdinog igraca i da mi glumi Srbina, a pitanje je da li je zavrsio srednju skolu. Problem je sto Zvezda ispasta zbog takvih ljudi.

        Comment


        • Koji bre janko, marko...ko su bre ti ljudi i sta oni predstavljaju? Cime su oni zasluzili ovoliku paznju? Kako to oni "ginu za Zvezdu"?...Tako sto ne placaju karte, tako sto dzabe putuju po Evropi o trosku kluba, tako sto menadzerisu po klubu, prodaju klince i uzimaju novac, tako sto tribinu koriste za formiranje svoje mreze dilera, tako sto su klubu iz kase izbili vise miliona eura senluceci po stadionima.. i onda UEFA nepravedna...Zvezda je i propala zbog tih i takvih izmedju ostalog a valjda ce se nekad u ovoj zemlji pojaviti neki drzavnik koji ce taj sljam poslati tamo gde mu je mesto...Zabela, Mitrovica.....eto nek biraju destinaciju...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Gasi ovu temu gde se samo ova govna propagiraju. Ko hoće da piše o tim bolidima ima pun kurac debilnih navijačkih foruma pa nek idu tamo da pišu, ovo je sportski forum.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Jasno je da je do Marka, odavno se ne bi dolazilo na kosarku. Samo sto ta njegova ekipa radi sve iz interese, ali ne bi ih interesovala prica za ABA i veliku subotu. Pa oni i jesu dosli na 1/2 ABA protiv Partizana, iako nije bilo organizovano.

              Volim da pricam s tobom na ovu temu jer znam da si veoma dobro informisan. Lik koji vodi navijanje u poslednje vreme je momak koji radi na kasi jedne prodavnice odece i vozi se gradskim autobusom. Licno sam se uverio, stvar je sto je decko posten verovatno, samo sto je idiot. Vidis, takav idiot treba da vredja Zvezdinog igraca i da mi glumi Srbina, a pitanje je da li je zavrsio srednju skolu. Problem je sto Zvezda ispasta zbog takvih ljudi.
              Moze li odgovo... Hvala

              A Marko je otisao u FK Graficar ili u UltraKop?


              Posto, nazalost, nije u zatvoru ili ludnici gde bi trebalo da su pomenuti Pedja, Bodganov i slicni

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Gasi ovu temu gde se samo ova govna propagiraju. Ko hoće da piše o tim bolidima ima pun kurac debilnih navijačkih foruma pa nek idu tamo da pišu, ovo je sportski forum.
                Ajde ti malo primereniji rečnik da koristiš. Ta kako ih ti nazivaš..... su Upravama, donose odluke, dele premije, biraju kapitena ...sve u svemu jedan su od nezaobilaznih faktora u jednom FK, na žalost. Što je "gazda" kluba moćniji, tako i njihova moć raste. AKo ti se ne sviđa da se to pominje ovde, lako je....zaobiđi temu. Ja takođe zaobilazim mnoge teme ovde jer mislim da su čisti treš i nemaju veze sa sportom, ali tu, egzistiraju na forumu.

                Te bande i kriminalci se moraju prozivati, dok ne izađu iz klubova i ne nestanu. Da li će to biti za mog, tvog našeg života....videćemo. Pokušaj da razlučiš kritičko pisanje od propagande.....I kako reče Njegoš....ne pada snijeg da pokrije brijeg.... e tako će i ovde zveri pokazati svoje tragove
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Koji bre janko, marko...ko su bre ti ljudi i sta oni predstavljaju? Cime su oni zasluzili ovoliku paznju? Kako to oni "ginu za Zvezdu"?...Tako sto ne placaju karte, tako sto dzabe putuju po Evropi o trosku kluba, tako sto menadzerisu po klubu, prodaju klince i uzimaju novac, tako sto tribinu koriste za formiranje svoje mreze dilera, tako sto su klubu iz kase izbili vise miliona eura senluceci po stadionima.. i onda UEFA nepravedna...Zvezda je i propala zbog tih i takvih izmedju ostalog a valjda ce se nekad u ovoj zemlji pojaviti neki drzavnik koji ce taj sljam poslati tamo gde mu je mesto...Zabela, Mitrovica.....eto nek biraju destinaciju...
                  To su vođe grupa koja su u direktnom kontaktu s upravama, nekada i biraju uprave, postavljaju svoje ljude itd.

                  Zbog ovog iznad su zaslužili pažnju, tome treba da se stane na put.

                  Originally posted by mad for red View Post
                  Moze li odgovo... Hvala

                  A Marko je otisao u FK Graficar ili u UltraKop?


                  Posto, nazalost, nije u zatvoru ili ludnici gde bi trebalo da su pomenuti Pedja, Bodganov i slicni
                  Ne znam gde je Marko otišao.

                  Za ludnicu verujem da ti nisi stručan, a u zatvor ne možeš da pošalješ čoveka koji nema nijednu ili ima jednu krivičnu prijavu koja je banalna.
                  Last edited by Победа; 27-01-18, 20:23.

                  Comment


                  • Mad for Red je tipičan primer čoveka koji samo tako piše ništa ne analizira, površan. Evo pošto Pobeda zna, da se taj vozi gradskim autobusom i da radi u prodavnici, možemo dva prsta ko misli da je to diler? Verovatno mu je posao iz snova rad u prodavnici, a pare od dilovanja troši bezveze.

                    Dakle ima i poštenog sveta. Bitno je da li je otišao Marko ili svi iz Ultra Boysa? Rekao sam da ih moj drugar nije gotivio.

                    Kako će se rešiti neki problem ako se ne povede javni diskurs na tu temu.

                    A ove baba deda priče “u ludnicu u zatvor”, to je toliko površno. Kao da mu ja dajem legitimitet i podršku a ne uprave oba kluba i vrh države.

                    Comment


                    • Ultra boys grupa se ugasila koliko sam shvatio, posle Kelna ili pre Kelna je bila neka oproštajna žurka.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Mad for Red je tipičan primer čoveka koji samo tako piše ništa ne analizira, površan. Evo pošto Pobeda zna, da se taj vozi gradskim autobusom i da radi u prodavnici, možemo dva prsta ko misli da je to diler? Verovatno mu je posao iz snova rad u prodavnici, a pare od dilovanja troši bezveze.

                        Dakle ima i poštenog sveta. Bitno je da li je otišao Marko ili svi iz Ultra Boysa? Rekao sam da ih moj drugar nije gotivio.

                        Kako će se rešiti neki problem ako se ne povede javni diskurs na tu temu.

                        A ove baba deda priče “u ludnicu u zatvor”, to je toliko površno. Kao da mu ja dajem legitimitet i podršku a ne uprave oba kluba i vrh države.
                        Ti pricas o povrsnosti, a nemas 2 razreda zivotne skole. Pises gluposti, hvalis se druzenjem sa narkomanima i kriminalcima, lupetas gore nego dete od 5 godina sto bi pricalo o fudbalu.
                        Nije ni cudo sa si sovinista i rasista jer mislis da je normalno da se zvizdi igracu Zvezde jer je druge nacije!
                        Moras ti jos mnogo da ucis da bi mogao 2 smislene recenice da napises, a da ne budu mrznja, sovinizam ili rasizam.

                        Balavac ces mentalno biti i sa 50 godina i to je ono najgore

                        Comment


                        • Ja se hvalim druženjem? Gde tačno? Imam jednog druga dečko obrazovan i znamo se pre te priče neću prekodati prijateljstva zato što neko ide na Zvezdin sever.

                          Ja ne gledam na to da li je normalno ili ne, nego gledam ima li logike. Ne zvižde Benu jer je musliman a druge je nacije, vaše generalizacije nisu na mestu. Zvižde jer mu je otac bio snajperista BiH, koji su bili sa nama u ratu pre 25 godina.

                          Ne podržavam, razumem. Ne podržavam zviždanje to mi je odvratno, ali ovo indiferentan sam, ne bih ga terao ali bih se ponašao kao sa Bosančićem u fudbalu.

                          Nema tu mržnje sve suve činjenice. Ne sećam se da se zviždalo Ibrahimu Gaju, ili da se negodovalo oko Bena. Ovde se radi o ožiljcima rata, nije da nemaju povoda.

                          Što ne znači da su mi idoli i da ih podržavam. Meni idol može biti Saša Pejanović, ali ne može mi idol biti neki lik što vodi navijanje ili neka grupa.

                          Comment


                          • Ti ne znas ni kome se zvizdalo, decace dragi. Alen Omic, a ne Ben... A kao navijas za Zvezde... Patetican si...

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Ja se hvalim druženjem? Gde tačno? Imam jednog druga dečko obrazovan i znamo se pre te priče neću prekodati prijateljstva zato što neko ide na Zvezdin sever.

                              Ja ne gledam na to da li je normalno ili ne, nego gledam ima li logike. Ne zvižde Benu jer je musliman a druge je nacije, vaše generalizacije nisu na mestu. Zvižde jer mu je otac bio snajperista BiH, koji su bili sa nama u ratu pre 25 godina.

                              Ne podržavam, razumem. Ne podržavam zviždanje to mi je odvratno, ali ovo indiferentan sam, ne bih ga terao ali bih se ponašao kao sa Bosančićem u fudbalu.

                              Nema tu mržnje sve suve činjenice. Ne sećam se da se zviždalo Ibrahimu Gaju, ili da se negodovalo oko Bena. Ovde se radi o ožiljcima rata, nije da nemaju povoda.

                              Što ne znači da su mi idoli i da ih podržavam. Meni idol može biti Saša Pejanović, ali ne može mi idol biti neki lik što vodi navijanje ili neka grupa.
                              Ne. Zviždi se jer je iz BIH. Kao što su raspravljali da li je Robi dobrodošao ili ne. Eno imaš temu na forumu Robert Prosinečki gde na 30 strana raspravljaju o njemu.

                              Comment


                              • Raspravljati da li je jedan od 10 najboljih igraca u istoriji kluba podoban za neku funkciju, govori o inteligenciji glupaka koji o tome raspravljaju. Kao i o nepoznavanju fudbala, istorije Zvezde, nepostovanju igraca i sl.
                                Last edited by mad for red; 27-01-18, 21:00.

                                Comment

                                Working...
                                X