Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Uroš View Post
    Ne znam više stvarno. To su ljudi koji se identifikuju sa grupom nisu oni krivi. Ne misle svi tako. Nisu svi nacisti koji su ubijali ljude bili nacisti u glavi nego su pratili autoritet i nisu osećali odgovornost za učinjena dela. Naučno dokazano. Plašili su se da ne izvrše dela, a govorili su da su radili po naredjenju. Individualno ili da su bili na drugoj strani 80% njih ne bi ništa skandiralo. Uvek je kancerogezan vrh loš, ali to ne znači da su svi govna. Nisu

    Prvi post u kk cz je uperen protiv senjaka drugi post maloroe rekao sam imenujte grupe i pojedince i da pričamo otvoreno. Neću da ih vredjam sve.
    Ako te interesuje, svako ko je danas skandirao Omiću odlazi, Omiću Turčine i pevao Olimpiakosove pesme u toku utakmice za mene nije Zvezdaš, ti tumači na tvoj način.

    KK je s Čovićem pobedio sve prvake Evrope 21. veka, a FK se raduje ulasku u drugorazredno takmičenje. Moja želja je da Nebojša ostane što duže, Delije što duže bojkotuju i svi srećni.

    Comment


    • #77
      Porediš fudbal i košarku nebo i zemlja. Ma jebe se meni za Omića ne saosećam se sa njim, od svega toga što rade Omić me najmanje zanima, štete na milion drugih načina. Ako sam im to progutao gutam i Omića. Znao je gde dolazi i Čović je znao šta pravi. Na leto je stopiran transfer Miralema Samardžića štopera koji je pre igrao u Rijeci. Nije to neki novi hir i prst u oko Čoviću to je tako.


      Šta ću sad plakati nad Omićem ovde 5 dana, isto bi se naš igrač proveo tamo ili u Dinamu, Hajduku. Pa i u Rijeci Vešpvić prolazi jer je Crnogorac. Šta je to sad toliko čudno. To bi se svuda desilo sem u Partizanu, njima se jebe.

      Sad od toga praviti fenomen Delija loša priča.

      Cela prva ekipa je pre 25 godina ostavila živote upravo za tu zemlju i upravo protiv tih sugradjana Alena Omića. 100 godina je malo a 25 premalo. Neće ljudi da vide to u klubu osetljivi su, prirodno osećanje.

      Ja da sam milioner platio bih Čoviću Ajversona a njega dao u Partizan i dao mu platu još jaču da pomognem komšijama i mirna Bačka.
      Last edited by Cassius Clay; 27-01-18, 02:57.

      Comment


      • #78
        Menjaš teze. Imaš dobre informacije i tu ti ne mogu ništa reći, uglavnom sve što pišeš oko srpske političke i kriminalne scene si u pravu, ali zaključci koje donosiš su po mom mišljenju neipsravni.

        Grupa Delije će se raspasti uskoro, nisu dobrodošli na košarci više. Da danas nije bilo Grka, bilo bi ih 100-200. Stoka se osilila, ali svakom zlu dođe kraj. Šta će se iz svega ovoga desiti, pitanje je. Samo bez "najvernijih" na KK utakmicama.

        Comment


        • #79

          Comment


          • #80
            Originally posted by Uroš View Post
            Porediš fudbal i košarku nebo i zemlja. Ma jebe se meni za Omića ne saosećam se sa njim, od svega toga što rade Omić me najmanje zanima, štete na milion drugih načina. Ako sam im to progutao gutam i Omića. Znao je gde dolazi i Čović je znao šta pravi. Na leto je stopiran transfer Miralema Samardžića štopera koji je pre igrao u Rijeci. Nije to neki novi hir i prst u oko Čoviću to je tako.


            Šta ću sad plakati nad Omićem ovde 5 dana, isto bi se naš igrač proveo tamo ili u Dinamu, Hajduku. Pa i u Rijeci Vešpvić prolazi jer je Crnogorac. Šta je to sad toliko čudno. To bi se svuda desilo sem u Partizanu, njima se jebe.

            Sad od toga praviti fenomen Delija loša priča.

            Cela prva ekipa je pre 25 godina ostavila živote upravo za tu zemlju i upravo protiv tih sugradjana Alena Omića. 100 godina je malo a 25 premalo. Neće ljudi da vide to u klubu osetljivi su, prirodno osećanje.

            Ja da sam milioner platio bih Čoviću Ajversona a njega dao u Partizan i dao mu platu još jaču da pomognem komšijama i mirna Bačka.
            Ne pricaj o ratu o kom si samo slusao od starijih. Ta "prva ekipa" je najvise izginula u medjusobnim obracunima oko plena iz pljacki i sverca. Svako drugo vozilo po Srbiji je bilo registrovano ili na Bjeljinu ili na Beli Manastir, sa sve "prekucanim" papirima. O ubistvima civila da ne pricamo. E, to su tyi prvobitne Delije, Alcatrazi, Zabranjeni... gomila jajara i ratnih profitera, koji izazivaju gadjenje u svakom iole normalnom coveku. Bezi, bre, od takvih - nisi ti za to i ne treba da budes deo tog sljama. Poradi malo na svojim ljudskim vrednostima i vaspitanjem. Nije srpski mrzeti bilo koga.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • #81
              Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Slobodno...ali prvo da se krene od onih koji podrzavaju vecerasnji sovinizam...i pokusavaju da ga opravdaju....
              Pa zašto bih čoveka banovali ako podržava Delije !? Neka čoveka, ali nemojte ga vređati zbog toga što niste istog mišljenja.

              On ima jedan stav ti drugi, ko je u pravu nzm, jer jbg ko je pa sudija !?

              Originally posted by Uroš View Post
              Izgleda da će Brajko tvoj miljenik u Italiju. Ne znam stvarno koji bi klub uzeo Račića ali to je očigledno super posao ako je milion i po i 20%. Nije da smo sigurni da će biti top igrač pa da kažemo kradja.
              Vidiš šta ti je život, prodade se "krš" pre Donalda legende kluba. Pazi ti ovo, mi legendu ni džabe ne možemo da prodamo, ali zato krš za 1.5 m i kusur od 20% od naredne prodaje.

              Sve sam već pisao za Račića, predispozicije vanvasionske, samo da u glavi bude kako treba i tjt.

              Na kraju i u tu priču sumnjam iskreno.

              Comment


              • #82
                I Njuz net zeza Delije... "Delije traze oduzimanje titule prvaka Evrope jer u timu nisu bili samo Srbi."
                Delije su ocigledno u mentalnom getu. Zapravo vodje predstavljaju tzv. zeton elitu. Elitni predstavnici parasistema.

                Comment


                • #83
                  Dobro Brajko nisam onda mislio da je legenda kluba ali je svakako od stranaca prvi kapiten i to će ostati upamćeno za sva vremena. Nije da sam nešto hvalio Donalda, a ni Račića da budem iskren.

                  A to što branim Delije, slažem se sa Pobedom da znam dosta i znam kakvi su moji stavovi.

                  Branim ih sad, kod mene sve zavisi od situacije, kad su ih ovako napali kao hijene svi zbog Omića a ćute 15 godina braniću ih do poslednjeg argumenta.

                  Malo to udje u fazon i ponese ljude, pljuju svoje navijače iz neke euforije i grupnog bunta. Sve što ima veze i sa jednima i drugima povraća mi se. Lepo je to opisao Gistav Le Bon, Tard...nema od mase ništa gore. Tako da kad svi govore Kanga naći ću razlog zašto ne, isto kao i za ovo. Ta tendencija da svi isto razmišljamo je najodvratnija.

                  A ako ćete iskreno ebe mi se i za navijače i za zvezdaše, ja Zvezdu volim taman je sam na stadionu gledao. Kao što i mlion puta odem sam i sednem sam. Na fudbal dolaze hardkor navijači, hladno je napolju bilo, nema fejkera i EL navijača pa zato ne idem na basket.

                  Znači ako pletete po Delijama očekijem da pletete od sad pa do zauvek, i kad im jedan Čović da podršku da se skupite i stavite natpis “Džukelo, odlazi!” Sve ostalo shvatiću kao prdjenje po internetu u prazno.

                  Kakve su to frustracije sinoć bile, te narkomani, dileri, ovo ono, kad nadglašavaju svi zajedno EL na njihovo vodjstvo onda se onaniše, ili kad se krade pehar itd.

                  Comment


                  • #84
                    Urose, ne znam zasto ljude pokusavas da naucis o nekim dogadjajima koji su bili dok nisi bio ni rodjen. Kakve crne Delije i ratiste? Bilo ih je, kao sto je bilo i Grobara, lekara, novinara i slicno. Ali vrh navijacke grupe je masno profitirao ratom 90ih. Kronos ti lepo kaze za Bijeljinu, a ako ces najiskrenije, jedan takav sa bazom u Bijeljini je i mojoj porodici pomogao da predje Drinu.
                    Nemoj sine, ako ne znas. Nisi ti kriv, al' ne mlati tudjim kurcima gloginje.

                    Comment


                    • #85
                      Ne, ja ne pričam o dešavanjima, ja pričam o tome da je možda to jedan od povoda. A Gobline, sad što bi ljudi rekli sereš. Sad ću da ti kažem zašto, da bi opisivao istorijski period jedan dovoljne su činjenice a ne i datum rodjenja, inače o ww2 bi bilo kompetentno da raspravlja nekolicina ljudi. Nisam pisao o tokovima rata, švercu, očiglednim ratnim zločinima od strane te formacije, te “kradje” i ostalo i tu ima dosta babskih priča ali nije tema.

                      Mene samo nervira što kad bi bilo 50 Goblina i 10 navijača vas 50 bi kao pizde ćutali i onda bi došli na forum i pričali narkomani ovo ono. Gde je tu akcija? Ebite im mater uživo terajte govna ja ću kokice kupiti. A ne ovako da mlatimo praznu slamu klošari dileri rak rana. Meni da smetaju ja bih našao grupu ljudi da se boro protiv gamadi da mislim da toliko uništavaju Zvezdu, zbog Omića. Stavio bih transparent u masi naravno “pičke narkomanske Zvezdu ste izdali”.

                      Ili ćemo da škrabamo 7 dana po netu? Umesto da ste ti i tebi slični pozdravili potez delija, rekli više mesta za nas, ne možemo da ih gledamo, smislili neku akciju zvezdaši na Zvezdu, a dao sam ti 10 razloga zbog kojih ste ti i tebi slični trebali da dignete glas ali bolelo vas uvo. Po FK mogu da se poseru, nemoj neko da dira KK mezimče dokličara, porodičnih radnih ljudi, semenkara i svih onih (70%) kada ta ista Zvezda ispuši EL ove godine, koji dogodine neće videti Pionira i upiraće prstom na Delije u smislu opet “pičke jedne gledajte kakva nam je poseta” jer oni su dužni da idu kada se vama ne ide, jer boli vas uvo da gledate samo ABA i EC.

                      Comment


                      • #86
                        https://youtu.be/i8bz0U6GbVg

                        Evo ti kako je bilo pre Delija, a posle ove utakmice smo redovno punili halu. Navijanje je bilo fantasticno, sve dok te iste Delije nisu poslale batinaše da spreče to jer ne sme se navijati bez njih.

                        Comment


                        • #87
                          Slusaj deriste obicno. Niko ovde ne bi srao 10 dana kako ti kazes da se ti, prepametni filozof, nisi našao prozvanim i stao da branis kriminalce sa tribine. Svi te zivi iskulirali osim nas dvojice ili trojice koji bi da ti skinemo te 'ruzicaste naočare'. Necu vise ni ja, nećes dobiti nikakav odgovor, sta god mi napisao.

                          A proslost ljudi sa foruma, sta oni nisu ili možda jesu uradili ne procenjuj na osnovu postova i istog tog foruma jer je u krajnju ruku nevaspitano.

                          Comment


                          • #88
                            Pa ko kaže da sam vaspitan. Ti bi da deliš vaspitne a kad te neko pecne gde te najviše boli skačeš kao omamljen. Sedi uzeću ti ja bundevine sledeći put, peni u sebi, piši ovde pa u krug. Ne procenjujem ja nikoga ja poštujem Valtera i Kronosa Suptila Pobedu i još par ljudi jer nikada nisu neargumentovano krenuli na mene uprkos svim smaranjima mojim. Ne znam šta si ti umislio? Nisam ti ja kriv što nemaš bunta u sebi da se usprotiviš batinašima i štetočinama Zvezde.

                            Meni su oni 5. liga nisu mi zanimljivi ali ne obasipam ih epitetima raznim zbog 15 ljudi da serem po svima sa tribine. Koliko tu poštenih momaka ima pojma nemaš. A ta vrhuška traje dugo još od 2002-3 kad su oterali starije, uveli hijerarhiju strogu, iste zastave, izbacili latinicu, nema više grupa kao Vatos Locos ili slično, nego Marko glumi Arkana stoga i nadimak Komandant.

                            I šta će jedan moj drug kad se tu identifikuje i ima prijatelje uvek su zajedno, zajedno treniraju, da uzme da se skloni sa severa koji voli ili da pridje Marku i ekipi pa da mu pročiste grkljan pištoljem?

                            To je isto kao kad bi pitali što grobari ne sklone janičare? Pa da ih onaj Velja Belivuk pokosi ko zečeve, još bi u muriji oni najebali jer su napali agente. Tako i ovde.

                            I sad ja kažem drugu narkomane smradu stoko, jer si odvajao nekad poslednji dinar da odeš na gostovanje, jer su ti u Bugarskoj lomili bubrege protiv Ludogoreca, jer živiš za Zvezdu, magare i stoko što nisi ćutao i bunio se na trbini pa da te izuju ko Splićane na jugu.

                            Comment


                            • #89
                              Meni se gadi celokupna situacija. Klub je nista bez navijaca, tako je vazda bilo tako ce uvek i biti. Ali treba razdvojiti kriminalni milje, organizovane i placene vodje navijaca od normalnih ljudi koji simpatisu ovaj klub i daleko bi vise isli na utakmice da stvari nisu postavljene tako u tom rogobatnom sistemu vrednosti.

                              Sto vise bijes, dilujes, vredjas, nosis utoku to si veca zver na tribinama. Vise te postuju jer si nekom klincu izbio bubrege kroz usta u cilju nekog dokazivanja moci. Vodje navijaca na platnom spisku fudbalskih klubova, vodje navijaca u upravnim odborima. Gepekuju, zlostavljaju, jebu normalan narod i uzimaju ovo malo radosti sto im je ostalo.

                              Nadrogirana stoka koja ne zna da sastavi tri prosto prosirene recenice. To sto prica Uros o docentima i doktorima koji glume huligane, slobodno mogu da im se poserem na sve diplome jer onaj najvazniji ispit ljudskosti nikada nece poloziti.

                              Bojkotujes klub jer igra musliman, to je prava defencijia ljubavi. Instruisano preseravanje kako bi se instalirala nova politicka struja, kako bi neko progurao svoj interes i profitirao na budalama.

                              Ja ne znam ni jednog vodju navijaca, niti me zanima. To su sve ista govna, malodusni placenici koji su i zaboravili sustinu podrzavanja nekog kluba.

                              Pre par godina i poslednja utakmica na kojoj sam bio, dvojica bolida, pijanih i nadrogiranih krenuli su na moje sestrice, momci od 13 i 11 godina u tom trenutku, samo iz razloga sto nisu imali obelezje kluba.
                              Last edited by Indigo; 27-01-18, 12:22.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • #90
                                Šta će sada biti kada nam se Mare komandant povukao s tribine?

                                Od tebe očekujem da to znaš, čak i da znaš zašto se to desilo. Kako god okreneš, taj tvoj drugar neće morati nikome da se zamera jer će se ova grupa Delije raspasti. Neminovano je sada.

                                Comment

                                Working...
                                X