Announcement

Collapse
No announcement yet.

Navijači, "Navijači", simpatizeri, huligani....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Šta da se informišem, upravo sam to i rekao. A otkaz je dobio jer ga je našamarao na treningu Rajo Božović ne zbog rezultata. Nisam mislio bukvalno da nije dobio otkaz više sam mislio da ga je Rajo otkazao. Nije rezultatski uzrokovan. Nisam bukvalno mislio.

    Dobio je jer nije igrao ko je trebao i koliko treba, on odlazi, mi gubimo titulu.

    Nije bila nijedna parola, a niti su zvezdaši to pomenuli nekad i zamerili delijama.

    A protiv OFK je Rade Dunjić upucao onog iz Iron Boysa sa Senjaka oko vodjenja navijanja.
    Last edited by Cassius Clay; 27-01-18, 00:39.

    Comment


    • #62
      Samo mi odgovori na moje poslednje pitanje, pošto mi nije jasno koga ti ovde napadaš, braniš..

      Comment


      • #63
        Branim princp brate. Znam sve ovo 10 godina, sad treba da napušavam navijače i masu zbog Alena Omića i odluke a nisam do sada. Većina Delija su dobri momci, a to što su narkomani, pa 70% mog okruženja su narkomani i svuda su narkomani. Pogledajte socijalnu situaciju, životni standard, blsgostanje. Sad praviti od navijača majmune kao da žive u uredjenoj državi pa traže pogače na leba, a ne da ih sama BiA i država drže tj vodje i iste te uprave i Čovići posržavaju hrane i uzdižu, i sad ću ja da ih teram!!?? Pa nisam im ja davao legitimitet nego baš taj Čović npr. Mnogo poštenog sveta tu ima!!!!!!! Mnogo!
        Last edited by Cassius Clay; 27-01-18, 00:50.

        Comment


        • #64
          Urose, mislim da si pogresio forum i da tebi odgovara onaj, kako i sam kazes za sebe, radikalni. Razumemo se.

          Comment


          • #65
            Delije rade u interesu kluba nekad, a nekad šačica njih provlači lični interes kroz grupu uz pomoć svoje moći a to je ekipa sa Senjaka pre svega.

            Nisam radikal, ali razumemo se. Ti spavaj otvorenih očiju, gledaj taktiku, verovatno je teorija zavere ma taj Rajo je lik iz stripa. Nije ni Djuru davio. Hajde svi da spavamo jebo ta dešavanja previše je to apstraktno i nerealno.
            Last edited by Cassius Clay; 27-01-18, 00:48.

            Comment


            • #66
              Zato kažem ako žmurimo kao Goblin godinama šta smo večeras našli da budemo bundžije. To je tvoj problem Gobline što nisi informisan. Kriminal je jako bitan deo ovog društva i ima uticaj na državu, normalno da ću ga proučavati.

              Zato kažem ili revolucija ili držite ovaj status kvo nemojte da prdimo mnogo. Al revolucija ide ka držsvi i BIA. Kad ubiju ovog iz Kavačkog očekujem nas 50 000 najmanje na prostestu sa natpisom “ Pun nam je kurac kriminala, Vučića i ovakve države” Pa moramo krenuti odakle treba.
              Last edited by Cassius Clay; 27-01-18, 00:53.

              Comment


              • #67
                Treba napušavati ljude zbog kojih normalan čovek ne može da dođe na utakmicu. Treba ih napušavati jer oni prozivaju dečka koji je imao tri godine kada je rat završen. Treba zato što navijaju za protivničku ekipu na Zvezdinoj utakmici. Treba zato što su pre 10 godina dolazili na ABA ligu, pa su bojkotvali klub jer im se ne sviđa uprava jedna, pa druga, pa treća sve do dolaska Čovića. Pa su onda odlučili da bojkotuju ABA ligu. Pa će onda da se pucaju na utakmicama i tako otmu Zvezdi tituli.

                I još zbog 1000 razloga ih treba napušavati. Čović radi trenutno u interesu Zvezde kao i Alen Omić. Peđa, Marko, Andrej, Alek, Mali, Vesić itd. ne rade i treba ih napušavati. Treba ih napušavati jer su neobrazovani i fašistički nastrojeni. Evo ti ukratko.

                Comment


                • #68
                  Znaš, nisam ljut na Tudjamana i Slobu, nego ću tamo da hvatam neku marionetu ili bezumnog vojnika i da serem po njima. Ajde protest protiv države. Nećemo da kuckamo i teramo 5. ligu, idemo na prvu ligu. Iz korena to da sasečemo. Inače ovako bi bilo skloni Marka da dodje Janko. Isti kurac ko vodi navijanje hvata ga BIA u sistem za 6 meseci.

                  Comment


                  • #69
                    Mi smo civilizovan svet, barem sebe smatram takvim i ne planiram da rušim grad zbog raznih političkih odluka nego na izborima. Ako moja opcija na izborima dobije 5 ili 10 procenata glasova, ja zaista ne mogu da idem i bunim se protiv opcije koja dobije 55 procenata glasova. Ok, da kažemo da je pokrao 10%, svejedno bi u drugom krugu uzeo 65%.

                    Ovde mogu jer ovde 95 procenata ljudi misli isto kao i ja, navijamo za isti klub i ne želimo šaka neobrazovanih ljudi zviždi igraču mog kluba.

                    Comment


                    • #70
                      Pa tako da se lepo čisto predstavi kao taj tvoj post Pobeda, a ne da krivimo decu i delije jer su narkomani i jer pevaju što pevaju. Tu su se identifikovali, da imaju leba da jedu i posla ne bi ni bili tu i bili bi obrazovaniji pa bi bilo drugačije. Šta oni znaju. Ali osporiti im zvezdaštvo je suludo.

                      Mnogi i ne idu više zbog Ultra kop priče, ali šta će neki i dalje vole da idu a hajde ne pevaj nešto dok si u kopu ili se buni pa će da bude znaš već šta.

                      Država je golo govno. A od svih razloga sad da ja napadam Delije zbog Omića neću. Kada nisam do sada neću ni od sada. To samo sluti na odvratne podele.

                      Kad bude uredjena zemlja neće biti ni toga i molim lepo

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Uroš View Post
                        Zato kažem ako žmurimo kao Goblin godinama šta smo večeras našli da budemo bundžije. To je tvoj problem Gobline što nisi informisan. Kriminal je jako bitan deo ovog društva i ima uticaj na državu, normalno da ću ga proučavati.
                        Druze, ne znas ko sam, ne znas mi ime i prezime i ne znas sta sam radio u svojoj proslosti. Ne znas ni koji mi je stepen obrazovanja i da li imam dva razreda osnovne ili sam redovni profesor. Ne znas apsolutno ništa o meni i molim te da me zaobiđes sa ovim sranjima i psihoanalizama. Nemas nikakve osnove da pricas sta si upravo napisao, a pre svega treba da se ponašaš kulturno na forumu.

                        Sa pricom si otisao mnogo daleko od inicijalne poente i to mi i govori dovoljno da zakljucim da si delimicno funkcionalno nepismena osoba i da ces terati iznova i iznova na neki svoj teren, iako se koprcas u blatu. Pripisujem to tvojim godinama.

                        Over and out, necu ti vise odgovarati jer nema smisla.
                        Last edited by Dubiozni goblin; 27-01-18, 01:03.

                        Comment


                        • #72
                          55% od 50-60% plus batinaši od Zvonka Veselinovića, od raznih pederčina, istog tog Zvonka čiji su Srbi krimosi palili granični prelaz na Kosovu. Uz te batinaše, uz svu ekipu pooslobadjanu iz zatvora, ti se moliš izborima??? Naivno brate. On će pasti samo kada ovi sa strane kliknu. A to je kada prizna Kosovo. Još malo.

                          Comment


                          • #73
                            Postujem Gobline, ziv mi bio. A dosta je price krenuo sam stvarno u drugom smeru.Neka izbrise neko ovo odlutali smo u spam mojom krivicom.
                            Last edited by Cassius Clay; 27-01-18, 01:04.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Uroš View Post
                              Pa tako da se lepo čisto predstavi kao taj tvoj post Pobeda, a ne da krivimo decu i delije jer su narkomani i jer pevaju što pevaju. Tu su se identifikovali, da imaju leba da jedu i posla ne bi ni bili tu i bili bi obrazovaniji pa bi bilo drugačije. Šta oni znaju. Ali osporiti im zvezdaštvo je suludo.

                              Mnogi i ne idu više zbog Ultra kop priče, ali šta će neki i dalje vole da idu a hajde ne pevaj nešto dok si u kopu ili se buni pa će da bude znaš već šta.

                              Država je golo govno. A od svih razloga sad da ja napadam Delije zbog Omića neću. Kada nisam do sada neću ni od sada. To samo sluti na odvratne podele.

                              Kad bude uredjena zemlja neće biti ni toga i molim lepo
                              Pa od ovih danas koji su bili na tribini B, pa svima njima osporavam zvezdaštvo. Grupa je pokazala da im je Zvezda nebitna, pošto kada idem, idem u parter B imam lep ugao i vidim lepo celu tribinu. Brigadiri, Peđa i ekipa i ceo kop je psovao sve živo Omiću ili nama simpatizerima kako vole da nas nazivaju. Mada pre mislim Omiću, tako da kapiram da je njima Zvezda nebitna stvar.

                              Ostali koji su ih podržali su tu zbog gasa nekog, da se izduvaju i nekih drugih razloga, tako da ni njih ne interesuje.

                              Originally posted by Uroš View Post
                              55% od 50-60% plus batinaši od Zvonka Veselinovića, od raznih pederčina, istog tog Zvonka čiji su Srbi krimosi palili granični prelaz na Kosovu. Uz te batinaše, uz svu ekipu pooslobadjanu iz zatvora, ti se moliš izborima??? Naivno brate. On će pasti samo kada ovi sa strane kliknu. A to je kada prizna Kosovo. Još malo.
                              Da, kada bi svako od nas ispunio građansku dužnost, imala bi aktuelna vlast oko 20-25%.

                              A realnost je druga i s time se slažem. Pašće kada prizna Kosovo, samo što tad me više i neće interesovati. Jebeš narod koji se odrekao jednom za svagda svoje teritorije. Da su Jevreji tako razmišljali, danas ne bi postojali.
                              Last edited by Победа; 27-01-18, 01:07.

                              Comment


                              • #75
                                Ne znam više stvarno. To su ljudi koji se identifikuju sa grupom nisu oni krivi. Ne misle svi tako. Nisu svi nacisti koji su ubijali ljude bili nacisti u glavi nego su pratili autoritet i nisu osećali odgovornost za učinjena dela. Naučno dokazano. Plašili su se da ne izvrše dela, a govorili su da su radili po naredjenju. Individualno ili da su bili na drugoj strani 80% njih ne bi ništa skandiralo. Uvek je kancerogezan vrh loš, ali to ne znači da su svi govna. Nisu

                                Prvi post u kk cz je uperen protiv senjaka drugi post maloroe rekao sam imenujte grupe i pojedince i da pričamo otvoreno. Neću da ih vredjam sve.
                                Last edited by Cassius Clay; 27-01-18, 01:11.

                                Comment

                                Working...
                                X