Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ima nade za Gaskea
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ovog Schwartzmana cu izbaciti pa makar morao i Djokovica da uzmem

      Comment


      • Originally posted by збр View Post
        хахахахаха, Фиксни, хоћу ли одмах да тражим аватар или да испоштујем протокол и сачекам да моћни Пуј добије Милмана?
        Vidim ja da cu biti pcelica jedan duzi period....Ono sto sam jedino i pomislio da moze da ga sputa obistinilo se,izglada da su vrele Madjarice opravdale ocekivanja i turnir je pao u drugi plan..ostaje nada da je poveo zemljaka sa sobom u provod..

        Cung otkazao hahah..ameni prva zamena naravno Vinolas,ja moram bar dva puta da pogresim da bi naucio nesto...posto mi je Agut na klupi vrv ce izbaciti i Gofana
        Last edited by 61563; 25-04-18, 19:50.

        Comment


        • Vatrene Madjarice

          Metiljavi Risar jeste rizik sam po sebi, ne moze on toliko tenisa preko glave da preturi i da izdrzi za tako kratko vreme...but who dares wins...ponekad samo i retko doduse

          Losa i teska bas nedelja preda mnom, a najgore sto ni sledeca nece biti nista bolja -.-

          Koliko vam zamena ostalo?

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • I iskreno jedva cekam da se zavrsi sljaka da prodam ove prasinare, vec mi dosadili. Simona sinoc...piiii....tacno bih odlepila da je ispala od Ribarikove

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ja sam na 40 izmena
              a sledeca nedelja ce biti ocaj, ne znam da li imam 3,4 igraca i moram da smislim sta da radim...
              htela sam Chunga da kupim, ali je povredjen i nigde nisam procitala koliko je ozbiljno
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ja imam 48 izmena.

                Inace, ocekujem da budem najbolji ove nedelje u nasoj ligi, iako me je Stivens prodala i izgubila od Koko 12 gemova za redom na sljaci i minus poene donela. Zaista treba poseban talenat za to.

                @ Neces pcelicu, spremam ti novi, samo da Puj obavi formalnost danas.
                Last edited by mark !t zer0; 26-04-18, 10:32.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Vatrene Madjarice

                  Metiljavi Risar jeste rizik sam po sebi, ne moze on toliko tenisa preko glave da preturi i da izdrzi za tako kratko vreme...but who dares wins...ponekad samo i retko doduse

                  Losa i teska bas nedelja preda mnom, a najgore sto ni sledeca nece biti nista bolja -.-

                  Koliko vam zamena ostalo?

                  tt
                  40...i ako zatreba menjace se i ove nedelje...nisam ja Markan pa da se ustekam,on ko da cuva izmene za sledecu sezonu..(ne prenose se)...dobra si ti taman kako treba da te stignem na vreme...a sto se Madjarica tice nadam se da je neka zavela mladjanog Pulija,taman sam se na pcelicu navikao...

                  Kako bi danas moglo da bude lepih ispadanja,mada tesko,jer su favoriti bas favoriti al ako se okliznu fenomenalno

                  Comment


                  • Dobro bi bilo da markan izgubi neku opkladu za korisnicko ime, cisto da ne sme da ga menja makar mesec dana.
                    -To define is to limit.

                    Comment


                    • Originally posted by icetea View Post
                      Dobro bi bilo da markan izgubi neku opkladu za korisnicko ime, cisto da ne sme da ga menja makar mesec dana.
                      E Tea,kad si ti to pozelela,evo obecavam ti da cu sledecu opkladu shvatiti maksimalno ozbiljno,a posto sam ja rekao da necu avatar da mu menjam nego nick,kad izgubi sledecu,nadam se vrlo uskoro...tebi ostavljam prostor da mu smislis ime

                      Comment


                      • Kuma Tea.

                        Razmisljam da namerno izgubim sledeću opkladu, malo i da podignem samopouzdanje, a i icetea je sigurno kreativnija od mene.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ja ove nedelje isto pravim izmene, ali 1-2, sigurno necu sve 3 i mislim da sam onda mirna do kraja sljake
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by збр View Post
                            Kuma Tea.

                            Razmisljam da namerno izgubim sledeću opkladu, malo i da podignem samopouzdanje, a i icetea je sigurno kreativnija od mene.
                            Vec je poceo da trazi izgovore za poraz...ali ako je u pitanju Tea onda je to ok...a sto se tice mog samopouzdanja tice hahah...ja da izgubim 10 puta za redom i za 11 bi bio ubedjen u pobedu ko i prvi put...a izmene pa ako se nesto nepredvidjeno desi ja sam miran do kraja sljake eventualno ako Nole podivlja i dobije korektan zreb za RG,mada njega planiram za W,onako kapitenski do titule preko RF

                            Predlog za opkladu Markane,ti i ja ko ce skupiti vise poena sledece nedelje u Fantasi tenisu..ako ti skupis manje sto se ocekuje..Tea ti smislja nick,ako ja puknem,novi avatar kad istekne vec taj,neki koji mi bude nakacen,eto u mesec dana na Tein predlog
                            Last edited by 61563; 26-04-18, 11:58.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              E Tea,kad si ti to pozelela,evo obecavam ti da cu sledecu opkladu shvatiti maksimalno ozbiljno,a posto sam ja rekao da necu avatar da mu menjam nego nick,kad izgubi sledecu,nadam se vrlo uskoro...tebi ostavljam prostor da mu smislis ime
                              Hahaha, ma samo prava motivacija tebi fali da budes nepobediv.
                              Originally posted by збр View Post
                              Kuma Tea.

                              Razmisljam da namerno izgubim sledeću opkladu, malo i da podignem samopouzdanje, a i icetea je sigurno kreativnija od mene.
                              Fora je samo u tome da ti se onemoguci menjanje nicka.
                              Sto se mene tice vracaj mark it zer0.
                              -To define is to limit.

                              Comment


                              • E ozbiljno, ima da nadjem neku opciju da njemu onemogucim menjanje nicka
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X