Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo si mi ti falio jos da dolivas so..i mudrujes da ne kazem bzzzzzzz
    Bezim ti tricavih 600 poena...pa jedino da prestanem da igram pa da me prestignes

    Nije meni problem sto su poispadali u I kolu ili rano, vec sto su mi doneli: 0.7, 2.3, 3, i 7 i danas Simona velika koja mi je donela oko 3 poena. E to je probelm
    A Stefi mi sedi na klupi sa 55



    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Samo si mi ti falio jos da dolivas so..i mudrujes da ne kazem bzzzzzzz
      Bezim ti tricavih 600 poena...pa jedino da prestanem da igram pa da me prestignes

      Nije meni problem sto su poispadali u I kolu ili rano, vec sto su mi doneli: 0.7, 2.3, 3, i 7 i danas Simona velika koja mi je donela oko 3 poena. E to je probelm
      A Stefi mi sedi na klupi sa 55



      tt
      Lepo kazes tricavih,ode to ocas posla,jedino da kupis RF za travu,inace ovako stizem

      Ja kad bih racunao moju klupu Zverko 100 i kusur Majami,Gaske nekih 40 me kostao prosle nedelje,a ko zna koliko ce Agut ove nedelje za sad ima vise 8 poena od Vinolasa...al nema veze,i tako sam mnogo dobar,pa zamisli da sam tu bio ozbiljan i da nemam ove 2 nedelje pauze ,kad ne igraju muski,da racunamo da bih uzeo manje od proseka to je nekih 400 poena za te 2 nedelje,al ok...nemoj Olja da prestajes,nije isto sa tobom i bez tebe,aj sad ce mala Garcia da okrene....

      E sto ovako ne zvekne i ova Wozn,al nema nju ko tamo da pobedi,sugavi turnir

      Comment


      • Na 30 za Svitolinu u drugom setu sam najavio preokret...Olja,aha...cisto da te malo oraspolozim

        Comment


        • Vidi predade i Wozn ko bi rekao...Markane,koliko ti je ostalo igraca u timu u nedelji u kojoj si najavio da ces biti najbolji...sem Nadala,mada kako te je krenulo mozda i on ispadne...

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Samo si mi ti falio jos da dolivas so..i mudrujes da ne kazem bzzzzzzz
            Bezim ti tricavih 600 poena...pa jedino da prestanem da igram pa da me prestignes

            Nije meni problem sto su poispadali u I kolu ili rano, vec sto su mi doneli: 0.7, 2.3, 3, i 7 i danas Simona velika koja mi je donela oko 3 poena. E to je probelm
            A Stefi mi sedi na klupi sa 55



            tt
            Gledam ti sad tim i bas nemas srece, cetiri igraca i dobijes malo vise od 10p a na klupi prva dva preko 90p..

            Ja vratim Kvitovu u tim misleci kako ce opet dobiti Kerber, a ovaj Grk mi je delovao kao dobra investicija i ne uzmem ga na kraju..

            Comment


            • Hvala fiksni što misliš na mene ali mogla je samo lično Karolin da me oraspoloži

              Vule, srećom računa mi se Garsija, jer je Čung predao pre početka, a ona je prva od rezervi.

              A sada moćni David
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Tri tiebreak-a bi bilo najpostenije, pa da i ja zaradim neke bodove

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Hvala fiksni što misliš na mene ali mogla je samo lično Karolin da me oraspoloži

                  Vule, srećom računa mi se Garsija, jer je Čung predao pre početka, a ona je prva od rezervi.

                  A sada moćni David
                  Uvek Olja uvek(sad zavisi kako kad)al taman posla da nam batalis igricu ...tesko da je mogla da je nisam prozvao ,i nju i ovu sto je otisla da se promaje po Turskoj ko zna sta bi sad bilo...

                  A Gofan bi valjalo da dobije ,svakako,pa dosta sam poklanjao bodova zbog gluposti ...meni Vinolas na klupi pre Aguta

                  Comment


                  • Ma gde da je batalim, pa da me prestigneš

                    To sam ja revoltirana, jer taman se približim Draganu, on zbriše... i sad ne samo što je zbrisao na prošlom turniru, već nastavio dalje da stvara razliku, ali možda David ipak samnji malo

                    EDIT: A možda ipak i neće -.-
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      hhaha..rekoh ja sta je neminovnost Olja,eto i ova Coco ja pozelim i ona ispuni ocekivanja...ajde Busta cisti Bugarceta i ovo mu je previse

                      @Nemanja ,ma ne pratim ,i nesto malo poceo ove godine zbog ovog fantazija,da vidim o cemu se tu radi...al izgleda da sam u pravu da je sa njima problem slicno ko i stvarnom zivotu..tj. hocu da kazem mnogo su bre komplikovane ,pa sad ako bih jos morao i teniserkama da ulazim u mozak bilo bi previse
                      Ma vidim da si malo krenuo. Pa pošto pratim , zanimljivi mi tvoji komentari pa moram malo da te zezam

                      Comment


                      • Olja ti treba da juris Boksi,dal druga ili treca svejedno,a dotle cu taman ja tebe prestici i samim tim izbiti na prvo mesto

                        Ma Nemanja uvek sam ja za dobru zezanciju..nego sad gledam nesto ove zene sve posipadale,aj Garciu necemo da diramo da nam Olja ne bude revoltiran,pa sta uradi nek uradi,nego ova Sakari mi zapala za oko,zena robot vrv ni sama ne zna kako je stigla do SF,kako je krenula uzece turnir, a sem solidnog servisa i FH nema nista ...valjalo bi da je Polona sutra pocisti nekako

                        Comment


                        • ja tebi bezim 900 poena i ti mislis da me stignes
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            ja tebi bezim 900 poena i ti mislis da me stignes
                            Polako, bilo i hiljadu to sto si krenula iznad ocekivanja stvorilo je razliku,sad se polako stvari vracaju u normalu ,ja sam svake nedelje najbolji,i krcka se 100 po 100 poena...nece biti lako, ali par Kokinakis nedelja da se poveze kad treba i sve ok

                            Comment


                            • Ti ne igras sa zenama i ne znam kako mislis da stignes kad imas ogranicenje, posebno u nedeljama kad su mastersi i slemovi u toku, turniri koji nose najvise poena.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ti ne igras sa zenama i ne znam kako mislis da stignes kad imas ogranicenje, posebno u nedeljama kad su mastersi i slemovi u toku, turniri koji nose najvise poena.
                                Pa zamisli jos i sa njima da igram vrv bi vec sad bio prvi i takmicenje postalo dosadno...ma ja samo RF da stavim u tim i laganica,al necu

                                Nego niko da pohvali Gogin rezultat ove nedelje odlicna,prihvatila sugestije (najboljeg)poizbacivala zene i odmah se vidi poboljsanje,jos ove dve da makne i super,aj ova Ostapenko mala Kvitova,kocka,nekad donese nekad moze bas da te unisti...a za Makarovu sam cuo, al nit znam kako izgleda a tek kako igra,sklanjaj to Gogo

                                Comment

                                Working...
                                X