Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Ma taj Rodzer me pokopa u australiji,a Bojani kapiten i ovde kapiten donosi duplo..tj 50% a to je bas dosta poena,jer je veliki turnir...nece covek u penziju..

    A zene...jao,ja kad i gde god se uvatim sa zenama meni se obije na kraju,ili ja lose biram ili ne znam ,ali negde gresim,pa bezim od njih i sa tenisa
    Ma lako je Bojani kada ona igra bez principa, pa juce pljuje Saomi, a sutra ga kupuje

    To ti je do iskustva. Kada se opeces vise puta, sledeci put pametnije biras. Samo nemoj da bezis i kreces stranputicom

    Comment


    • Hahahahah ni Denis napast ti nije ravan

      Ko je tebe slusao...ne verujem da se dobro proveo..al nek me demantuje neko...Princevicu??

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Princoni. View Post
        Ma lako je Bojani kada ona igra bez principa, pa juce pljuje Saomi, a sutra ga kupuje

        To ti je do iskustva. Kada se opeces vise puta, sledeci put pametnije biras. Samo nemoj da bezis i kreces stranputicom
        nije to bez principa, nego je to vrlina da priznam da sam napravila gresku i ispravim je, tj. kupim saomi

        a fiksni vec 2.godinu igra bez RFa i bez zena i tvrdi kako je on ustvari najbolji
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ja igram sa principima,a RF ne mogu nekog kog ne volim da lazno navijam onda za njega,takav mi karakter,znam ja da je on zicer pogotovo kad dodje trava,ali ne mogu,za njega cu navijati samo ako mu je F nekom protivnik Cilic...e za taj poraz 2010 u SF mi jedino zao

          A zene,lomim se Princoni mnogo sam se opekao,mnogo su opasne one veruj mi,mora da se dobro pazi..al ne odustajem ja,al polako...kakva stanputica nisam toliko bas zalutao,to samo kad je tenis u pitanju i muskarci hahahha

          Olja ,sklapam ti tim uzivaj
          Last edited by 61563; 04-05-18, 20:11.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Hahahahah ni Denis napast ti nije ravan

            Ko je tebe slusao...ne verujem da se dobro proveo..al nek me demantuje neko...Princevicu??

            tt
            Nemoj mene u vase licne odnose sada da mesas . Ko je tu koga slusao, ja to ne znam. To ti je tvoja rec protiv njegove

            Comment


            • Samo sklapaj, sklapaj..

              Jos ces da me nateras da napravim neku glupost sa timom...pretetujes

              Ma gde te mesam Princevicu...caskamo samo...sedi slobodno, ne ujedamo.

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ja je moj Princoni cak nisam ubedjivao ,nego pisao pametne i ispravne stvari,ona kao iskusna provalila,i primenila na svoj tim i odmah dalo rezultate najbolja ce biti vrv ove nedelje,zbog toga u SK grupi

                Ako ne uzmes ovaj tim koji sam sklopio,tj ne kupis to sto mislm da treba da kupis i stavis samo 2 zene,napravices neku glupost,a imas finu sansu sad dok nema RF na sljaci...mada posto si napisal da ne zelis B..vec D...onda nista,pa te mozda D i stigne
                Last edited by 61563; 04-05-18, 20:23.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Ja igram sa principima,a RF ne mogu nekog kog ne volim da lazno navijam onda za njega,takav mi karakter,znam ja da je on zicer pogotovo kad dodje trava,ali ne mogu,za njega cu navijati samo ako mu je F nekom protivnik Cilic...e za taj poraz 2010 u SF mi jedino zao

                  A zene,lomim se Princoni mnogo sam se opekao,mnogo su opasne one veruj mi,mora da se dobro pazi..al ne odustajem ja,al polako...kakva stanputica nisam toliko bas zalutao,to samo kad je tenis u pitanju i muskarci hahahha

                  Olja ,sklapam ti tim uzivaj
                  Sve su to krhka emotivna bica, samo se ti lose postavljas . I moras da smanjis sa tom retorikom protiv zena, na sudu bi te vec deklarisali kao zenomrsca, a to nam nece ici u prilog kada te budem razvodio

                  Originally posted by miloolja View Post
                  Samo sklapaj, sklapaj..

                  Jos ces da me nateras da napravim neku glupost sa timom...pretetujes

                  Ma gde te mesam Princevicu...caskamo samo...sedi slobodno, ne ujedamo.

                  tt
                  Kada se setim kakve si mi sve optuzbe bila nabacila kada sam zaboravio da postavim one parove, tako da sam sada sa razlogom oprezan

                  Comment


                  • Cek prvo da se ozeni

                    Pa sam si kriv...a nisam te optuzila..prosto nije bilo po pravilima

                    A bog te ubio ne ubio fiksni ako ja razumem.sta ti pises...srecom pa telepatija te vrste ili citanje tudjih misli daleko je mnogo od nas.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • E Princoni,vec me je Goga koja voajerise tako okarakterisala,al ja sam u sustini slab prema njima..samo se seti sta su mi Boksi i Olja radile ,na goli otok me poslale,al eto ja sve oprostio zaboravio...i sad se jos i fino druzimo...sta cu

                      Comment


                      • Na Goli otok [emoji23]

                        Bojana mozda je vreme da isceprkas onaj ss sa proslogodisnjeg fantazija
                        #kazemsamo


                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Na Goli otok [emoji23]

                          Bojana mozda je vreme da isceprkas onaj ss sa proslogodisnjeg fantazija
                          #kazemsamo


                          tt
                          Ne znas ti sta je napast,tisina

                          Comment


                          • Ne vredi, ne slusas nista...cak ni svog partnera... a pametno ti veli

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              E Princoni,vec me je Goga koja voajerise tako okarakterisala,al ja sam u sustini slab prema njima..samo se seti sta su mi Boksi i Olja radile ,na goli otok me poslale,al eto ja sve oprostio zaboravio...i sad se jos i fino druzimo...sta cu
                              Ma secam se . Ali tada si bio najjaci . U kojoj god temi da nesto krenes da pises, ti se zavadis sa nekim na krv i noz . I onda takav naidje na Olju i Bojanu ...

                              Comment


                              • Jeste i posle ga nas dve proganjale po forumu i on se jadan napatio sa nama

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X