Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidi ga sto izmislja rokove. Hahahahhahaha.

    Imas srece sto je prvi maj bio malo jaci, pa par dana nisam znao ime svoje a kamo li da igram neki fantasy tennis.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      haha..evo ga Markan...a prosle nedelje ga nema nigde,odjednom...i to vadjenje na platu...pa uplatis ko loto ni sam neverujes al ajde da probam...da si znao i mislio nasao bi ti kes za to ranije a ne igrao live,kad se videlo da je covek dosao na medeni mesec,al neka ,nek mu svaki turnir bude ovakav do kraja karijere...svakako mi gledas u ledja i to pre roka (jun)

      Moguce da zujim,i da dajem secer,al si ti uspeo i u ovaj igrici da budes iza mene,a jednom iza mene tu ostajes do kraja...to je bar jasno
      Nedaj se fiksni, pređi u napad

      Comment


      • Originally posted by збр View Post
        Vidi ga sto izmislja rokove. Hahahahhahaha.

        Imas srece sto je prvi maj bio malo jaci, pa par dana nisam znao ime svoje a kamo li da igram neki fantasy tennis.
        Ma toliko sam ti dao rok da cu te prestignem ,al nije to bitno,svakako se znalo da je to pitanje trenutka...a to nisi stigao,jbg tako i Kirijos i Monfils,da malo vise treniraju,ane vise po IG i misle nabasket,vrv ne bi imali problema sapovredama i bolje prolazili na turnirima,to moze samo sebe da tesis,a ustvari si dobro prosao sacuvao si trejdove...inace bi prosao ko zna kako,a i 1maj je bio u utorka, lokaut u nedelju al ok,ti krenes sa proslavom 2 dana unazad i dve unapred

        Torpedo nema predaje nikad se ja ne predajem..al me danas ovaj Cilikan pa Svarc bas smorili imali su cisto ovaj turnir ovaj SF,al dobro idemo dalje

        Ako nista bar sam dobrim savetima pomogao Olji...i ona je da kazem imala vise hrabrosti i stavila Cunga za kapitena,a ja isao na zicer i mladozenju,e i ta koja ga je izabrala...ubola je,svaka joj cast
        Last edited by 61563; 03-05-18, 20:51.

        Comment


        • Ja sam te pitao za rok, ali ai ti rekao na kraju sezone. Ali nema veze daj avatar, nick, potpis, sta god hoces, svakako sam mislio da neces ni u jednom trenutku biti iapred.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by збр View Post
            Ja sam te pitao za rok, ali ai ti rekao na kraju sezone. Ali nema veze daj avatar, nick, potpis, sta god hoces, svakako sam mislio da neces ni u jednom trenutku biti iapred.
            A ne nisam mislo na opkladu,opklada je kraj sezone,nego ja sam rekao da cu te prestici do juna,a posle kad je pretignem nekog tesko taj ide ispred mene...opklada jeste za kraj sezone...bravo Costa banditu trpaj penzionera

            Comment


            • mladozenja mozda preskace Madrid, cisto da znate
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ma nek zavrsi na celendzerima u Vijetnamu ako ima neki tamo,vec je prodat

                Comment


                • Trebalo je da se povuce i pre Turske, kada vec nije fit..a zenio se.

                  Sta se nerviras fiksni zbog Markovih prozivki, koji ima 26 poene ove nedelje ..lol...a da zaboravio opet na fantazi...hehe

                  Shminka ..Bojana ti rekla da nemas pojma

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Trebalo je da se povuce i pre Turske, kada vec nije fit..a zenio se.

                    Sta se nerviras fiksni zbog Markovih prozivki, koji ima 26 poene ove nedelje ..lol...a da zaboravio opet na fantazi...hehe

                    Shminka ..Bojana ti rekla da nemas pojma

                    tt
                    Ma nije on zaboravio nista..ma on mi nije reper ,nego razmisljam mogla bi Goga da ga stigne bilo bi lepo...al mora u potpunosti da pocne da me slusa,cim je pocela odmah se isplatilo igra samo sa 2 zene..i odmah bolje,al imao bih jos dobrih saveta za nju..Ne samo oko zena

                    A stepen baksuzluka kojimene prati na fantaziju ne znam cime se zasluzuje...znaci kad stavim izmenu dobru niko ne preda Zverko preko 100 poena,evo sad isto prva izmena Koli igrace F...a kad ne razmisljam o izmena odmah neko preda i eto je niotkuda Alberta ccc...a gle ovo imam Veselog,kupljen bas sto igra ovaj turnir i vidim Cara i kupim ga,a Veselog na klupu..i pogledaj...da ne pricam o Cicku..i Svarcmanu
                    Last edited by 61563; 04-05-18, 15:40.

                    Comment


                    • Koliko izmena vam je ostalo?

                      Comment


                      • 35...meni

                        Comment


                        • Kako aman 35 kada nisi igrao one nedelje kada su igrale zene?

                          Ostalo mi 37.

                          Uzasan wta zreb uzasan.

                          U drugom kolu sastaju mi se kljucne igracice: Simona vs Mertens i Garsija vs. Martic...ej u II koluu. Pored toliko zena..Fak!

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Meni 35, bilo je 36 ali nisam izdrzala da ne prodam Jarija

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • E da 37..ali nista nisam menjala sada pred Madrid...a cekam momke...pa da se izbedacim do kraja

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Kako aman 35 kada nisi igrao one nedelje kada su igrale zene?

                                Ostalo mi 37.

                                Uzasan wta zreb uzasan.

                                U drugom kolu sastaju mi se kljucne igracice: Simona vs Martens i Garsija vs. Martic

                                tt
                                Pa to ne znaci da u toj nedelji nisam trosio transfere...to je moja osnovna mana kocnica,ne samo u fantaziju...pa recimo u fudbal fantaziju..imas neograniceno izmena nedeljno ,jedna je dzabe a svaka sledecea se placa,tako sto ti skidaju osvojen poene...igra preko 5m ljudi ja jos nisam naisao na neciji tim koji je i priblizno napravio transfera ko ja..jbg takav sam...a oko zreba ispisacu kasniji sta da radis sa tim zenama,al kad prodje i muski zreb,pomoci cu ti opet opusteno

                                Comment

                                Working...
                                X