Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy tennis, POOL game - diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bojana kuka na budzet a drzi RF, prodaj na vreme pada cene posle USA mastersa

    Comment


    • Fiksni, uzalud ti sve
      najranije sto cu ga prodati to je pred Majami, a i to sumnjam
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Fiksni, uzalud ti sve
        najranije sto cu ga prodati to je pred Majami, a i to sumnjam
        Znaci da verujes da ce rasti cena tj,da ce zapeti i Indijan Welsu,u suprotonom ode cena ,lepo prodaj pre mastersa,pa uzmi ga za travu,al kako god tvoj izbor budi mazga ko ja, samo u kontri ja ga nikad ne ubacujem ti ne izbacujes...nego aj vodi red o Bugarcetu mrzi da sve jurcam,i sto ovi ne daju Rudu vise WC,cekaju, ko da im dodje,jos jedan da otkaze pa upada Casper,u Kito
        Last edited by 61563; 29-01-18, 22:14.

        Comment


        • Chung inace otkazao Sofiu, ako je ga je neko kupio, cisto da znate
          jos se nista ne zna za Grishu...

          ne znam sta ce Fed da igra, ako je zdrav, mozda zaigra i u Dubaiju, ipak je smesan zreb, svi su u Akapulku, a u IW je uvek dobro igrao.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Chung inace otkazao Sofiu, ako je ga je neko kupio, cisto da znate
            jos se nista ne zna za Grishu...

            ne znam sta ce Fed da igra, ako je zdrav, mozda zaigra i u Dubaiju, ipak je smesan zreb, svi su u Akapulku, a u IW je uvek dobro igrao.
            Ma ne deli te info,Markan to ne zna ,inace ja sam ga cim je spucao Noleta,kupio al samo zbog kesa,on sad leti samo da vidim za koga,a Dubai ako zaigra to ce biti e ko prosle godine,ma uostalom ja tebi pomazem ti prva,necu vise ...samo da Rudu daju WC ili da otkaze neko i ovaj sugavi Polanski koji ce on na sljaku...

            Comment


            • Samo ti deli Bojana, fair play, necemo da se igramo ko ima brze informacije, pusti fiksnog. Njemu je jedina nada moja prezauzetost, pa ne mogu da ispratim, tako moze da me stigne.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Inače, ako mogu da primetim, ovaj takmičar 61563 ima najbolje inofrmacije, i daleko je najbolji u teoriji na fantaziju. U praksi je 11.(jedanaesti).
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Da da Markane,nego kako one tvoje fantazije (Azijatkinje)..nemoj da te nagon tera na greske

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Da da Markane,nego kako one tvoje fantazije (Azijatkinje)..nemoj da te nagon tera na greske
                    Doći će mi žene glave, prodade me Zhang, preseče me živog, ako se po ponedeljku nedelja poznaje, mozda necu bas duplo vise imati, mozes da odahnes.
                    Last edited by mark !t zer0; 29-01-18, 22:36.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Necse sigurno u ovakvim nedeljama mozes doci do 200-300 poena,al ti kako si krenuo neces,dadose Robredu WC u Kitu poslednju,sad treba neko da otkaze pa da upadne Casper...Mada bi trebao da prodje kvale lagano,al sto da se muci
                      Last edited by 61563; 29-01-18, 22:41.

                      Comment


                      • Ako vas dvojica ne doktorirate na ovoj igrici i ne podelite to prvo mesto na kraju, kako god znate, džabe ćete igrati ove sezone, odmah da vam kažem
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ma meni ovo rutina 5 minuta,a Markan prvo mesto ne znam ni koji je,ako se ovde ne pohvali, ja gledam da pojurim prvo mesto u Srbiji,tesko ce ici sa ovakvim startom napasti svet...on je imao srece na pocetku,neka i treba mu dati motiva,vec sad se vidi njegovo znanje,a da nije Bojane,Dragana,kapiten za ovu nedelju bi mu bila Svitolina,a za sledecu Chung,to bi cekao info od Bojane do zadnjeg casa u vezi Dimeta,al svakako bi Chunga Lungu namestio u 20 posto...ja bar ne prica mu prazno u svakom tipovanju /fantaziju je iza mene od fudbala,kosarke ,tenisa a uvek je bio ispred u startu
                          Last edited by 61563; 29-01-18, 23:01.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ako vas dvojica ne doktorirate na ovoj igrici i ne podelite to prvo mesto na kraju, kako god znate, džabe ćete igrati ove sezone, odmah da vam kažem
                            Ma jok, grešiš. Fiksni ti je ciljao prvo mesto pre Audtralije, sad bi bio zadovoljan i sa top 5.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Evo fiksni, samo za tebe

                              Quito update:
                              OUT: Dolgopolov
                              IN: Ruud
                              Next: Olivo

                              z3 compact using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Evo fiksni, samo za tebe

                                Quito update:
                                OUT: Dolgopolov
                                IN: Ruud
                                Next: Olivo

                                z3 compact using Tapatalk
                                E tako treba sad jedan lagan zreb za Csapera,pa lepo i poene a i da nabije cenu...Markane kupi Kickera on igra ovo sljake po SA odlicno,a nije skup...da ne kazes da i ja ne dajem neki savet

                                Comment

                                Working...
                                X