Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moram da priznam da je Bokan ovog puta u pravu ukoliko nije kakva varka ili spin u pitanju. Ekipi treba mir i podrska. Bez obzira u kakvom se kanalu nalazi iako ja ovo do sada ne vidim kao kanal. Prejaka rijec.
    Nisam pobornik da se koplja lome posle par losih partija. Ono sto smo ponavljali stalno ranije je da nam treba kontinuitet. E sad kad je tesko treba se izboriti i uvidjeti sta u stvari znaci kontinuitet.
    Sigurno da ce se mijenjati roster jer ne treba biti puno kosarkaski pismen da se uvidi koje su slabe i stetne strane ekipe.
    Samo podrska ekipi i manje nervoze. Koliko je euforija stetna kada se pobjedjuje pandan nervozi kada se gubi.
    "Usrali" jesmo ali cemo i sami pocistiti.

    Comment


    • Treba vam jedan bre kreator...to je toliko ocigledno da je neverovatno da je takav propust napravio Dzikic..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
        Moram da priznam da je Bokan ovog puta u pravu ukoliko nije kakva varka ili spin u pitanju. Ekipi treba mir i podrska. Bez obzira u kakvom se kanalu nalazi iako ja ovo do sada ne vidim kao kanal. Prejaka rijec.
        Nisam pobornik da se koplja lome posle par losih partija. Ono sto smo ponavljali stalno ranije je da nam treba kontinuitet. E sad kad je tesko treba se izboriti i uvidjeti sta u stvari znaci kontinuitet.
        Sigurno da ce se mijenjati roster jer ne treba biti puno kosarkaski pismen da se uvidi koje su slabe i stetne strane ekipe.
        Samo podrska ekipi i manje nervoze. Koliko je euforija stetna kada se pobjedjuje pandan nervozi kada se gubi.
        "Usrali" jesmo ali cemo i sami pocistiti.
        Svaka ti ko u Njegoša.
        Jedini kiks, slabo izdanje protiv Zvezde ostalo očekivano.
        Ne znam gde su se tako očekivali sigurni bodovi u EL pa ljudi doživljavaju kao nekakav blam ili neuspeh.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Struka Podgoričana procenila da Aron Kraft nije za ekipu, te on jedini najverovatnije napušta Moraču i vraća se u "svoj" Limož .

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Struka Podgoričana procenila da Aron Kraft nije za ekipu, te on jedini najverovatnije napušta Moraču i vraća se u "svoj" Limož .

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Kakvo iznenađenje. [emoji33]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Kakvo iznenađenje. [emoji33]
              Ode rumenko,mislim da je to losa odluka.Ako nista trudio se dosta.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Svaka ti ko u Njegoša.
                Jedini kiks, slabo izdanje protiv Zvezde ostalo očekivano.
                Ne znam gde su se tako očekivali sigurni bodovi u EL pa ljudi doživljavaju kao nekakav blam ili neuspeh.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                Mislim da se ne radi (samo) o rezultatima ...odnos prema igri je loš

                Comment


                • Loš je i u Feneru. Već drugi meč zaredom, posle sjajnog prvog dela izlaze u nastavak ko razuzdana banda, totalno haotično i neprepoznatljivo imajući u vidu koji Staljin ih vodi i trenira.
                  To je nešto što se da promeniti. Treba verovati u trenera koji ti donese kao grom iz vedra neba prvi regionalni trofej.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Prevelike su cipele EL za Džikića, iako su prevelike on se baš ne oseća komotno u novoj ulozi, odatle su i greške: u selektiranju igrača, pripremama, podeli uloga...na kraju takvi su i rezultati (za sada).
                    Last edited by nebitan; 27-10-18, 16:24.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ne, mislio sam na sudijsku krađu. Džikić nije imbecil, meni lično je veoma simpatičan zato što nije seljak iako je težak grobar.
                      To sto si napisao pripada drugoj temi, a to je pomracenje uma (koje se kao gnusas, a medju prvima si tamo po broju postova). Ekipu je kao imbecil vodio Alimpijevic.

                      Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Struka Podgoričana procenila da Aron Kraft nije za ekipu, te on jedini najverovatnije napušta Moraču i vraća se u "svoj" Limož .

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Ne znam sta je ideja, jer i bez njega deluje da nema slobodnih minuta. Cak mi on i ne bi bio visak, koliko jedan od Clarkova. Umesto njega (Cotya ili Earla) dovesti ofanzivnu zver na 2 ili 3 i to je sasvim druga ekipa.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Realno, nije Džikić ništa doneo, već dobio. I to oberučke prihvatio.
                        Ne zna on da radi pod pritiskom, da hendluje više od jedne "zvezde" u timu.
                        Po teorijskom znanju košarke, jedan od najboljih u Evropi. Sjajan i na košarkaškim klinikama, uvek odlična predavanja. Sve u svemu idealan pomoćnik u nekom jakom EL klubu, ili NBA ligašu, što da ne. Za prvog renera treba da se ima još nešto.

                        Comment


                        • Dzile ce ostati do kraja sezone i tacka.Ako brod tone nek tonemo sa Dziletom,majstorem.
                          Ali bice bolje,znam da ce bit.Optimizam se neki osjeca u vazduhu,kao da svi mi navijaci Buducnosti znamo da je ovo prica sa srecnim krajem.

                          Comment


                          • Originally posted by blond View Post
                            Ekipu je kao imbecil vodio Alimpijević
                            Ne slažem se, vodio je najbolje u datim, neregularnim okolnostima, sa iskustvom koje je imao u tom trenutku i ekipom koju je imao na raspolaganju.
                            Druga je stvar što mi vaspitanje ne dopušta da nekog okarakterišem na taj način a da ga lično ne poznajem. Ali, svi međusobno se razlikujemo po mnogim stvarima pa i po tome.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Videćemo Džileta popularnog koliko će imati pobeda u EL pa će tek onda nekima biti jasno koliko je onih 11 pobeda od prošle godine veliki uspeh.

                              Comment


                              • Originally posted by blond View Post
                                To sto si napisao pripada drugoj temi, a to je pomracenje uma (koje se kao gnusas, a medju prvima si tamo po broju postova). Ekipu je kao imbecil vodio Alimpijevic.



                                Ne znam sta je ideja, jer i bez njega deluje da nema slobodnih minuta. Cak mi on i ne bi bio visak, koliko jedan od Clarkova. Umesto njega (Cotya ili Earla) dovesti ofanzivnu zver na 2 ili 3 i to je sasvim druga ekipa.
                                Erl kada bi povratio nivo forme od pre 2 sezone bio bi višestruko koristan, pravi lider na terenu . Nikako da uđe u šut sa omiljenog poluodstojanja, što ga krasilo u visokim procentima cele karijere i svakako to predstavlja ogroman problem u igri tima.
                                Više sam očekivao od Džeksona, odlični šuter od odlaska iz Unikahe nikako sebe da pronađe. Morao bi uzimati više protagonizma i kreacije.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X