Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tatanka je li istina ovo za Brendona Pola?

    Comment


    • Pol igra nisko krilo. Ne vidim onda ulogu Coti Clarka

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Štovani gospodine blond,

        njegovo veličanstvo "sport" u svojoj genezi pored analitike, teorije, taktike o kojoj svakako treba diskutovali na onom nivou koje nam znanje i ivaspitanje dopušta nosi sa sobom i animalni deo što bi mi neki razuzdani divljaci i primitivci rekli podprckujući deo priče, gde komšiji bližem ili daljem kad izgubi volimo, opet kolokvijalno da se izrazim, da zavučemo onako fino, naravno samo figurativno, nismo toliko moderni. A i oni nama, kada im se pruži prilika za to, sad što im se baš ne pruža često prilika šta ćemo, loš horoskop, globalno otopljavanje a i Vučić.
        Popijemo mi i piće posle zajedno, ili odemo na večeru, ali kad smo na forumu zna se red. Bilo tako i vazda će biti. Nema superiornijeg koncepta od ovog.


        S štovanjem,
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Pol je odlican igrac ali mi stvarno nije jasno sta ce im on. On pre moze biti zamena jacksonu.
          Last edited by NateHuffman; 27-10-18, 21:07.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Pol igra nisko krilo. Ne vidim onda ulogu Coti Clarka

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Pol je primarno dvojka, trojku moze igrati u nekim nizim petorkama, tako da se ne preklapa sa Kotijem. Blago undersized sa 193 cm, ali izuzetan atleta sa ogromnim rasponom ruku. U napadu je manje vise indijanac, kontrola lopte mu je tanja, ima dobar sut spolja koji pojacano forsira, odlican je u tranziciji, ali je pozitivno to sto je i dobar defanzivac, vrlo agresivan na lopti, a aktivan je i na strani pomoci. Meni bi bilo logicnije da je on zamena za Dzeksona.

            EDIT: Sada vidim da je i kolega Nate imao isti zakljucak.

            Comment


            • Cista dvojka, ali divljak..ali sa mudima..ne bezi od lopte kao Dzekson..Imao je dobru sezonu u Huventudu..posle EL..Efes valjda..ne znam ni gde je igrao..Dobar igrac, kao zamena za Dzeksona..neki mamojeb na kecu i da se posteno borimo...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Bio je u Spursima, dobio otkaz.

                Comment


                • Odličan šuter pre svega,ali ozbiljan potrošač lopti ako mu se dopusti

                  Comment


                  • Jbt koji ce im Pol. Teska divljastina

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Izgleda je zavrsen posao sa Polom,dolazi poslije Cedevite.
                      Majko moja dokle smo mi stigli,dolaze nam igraci iz NBA,stvarno smo veliki klub postali.

                      Comment


                      • Idemo znaci all in, kakav se plej of sprema, njam njam.

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Gordić : Džile = 1:0
                          Kad numeš da ceniš sad plači !
                          Gorda ima mesta bilo gde da ode, a ti džile ni u Partizan više ne možeš.

                          Comment


                          • Iskoristicu jednu foru koju sam cuo iz BG filharmonije kad je muzicarima dosao jedan gostujuci dirigent, i gnjavio je ovog jednog tipa i ovaj njemu na srpskom "Vazi vazi majstore, tvoja je proba moj koncert". Gordic je to Dzilu odradio veceras, ne znam koje cudo ga sad moze sacuvati nakon vecerasnje utakmice.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ne znam sta se desava sa Gordicem,ocigledno postoji sa Dzikicem neki tihi rat,povrijedjeni ego sta li vec.
                              Bila je neka frka pred pocetak sezone oko nastupa za BIH,mozda je i u tu bilo nekih trzavica.
                              Last edited by E1_PG; 28-10-18, 19:59.

                              Comment


                              • Čekajte ljudi, da li ste ozbiljni? Gordić da minira Džikića da bi ovaj otišao?

                                Comment

                                Working...
                                X