Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je dobar recept za f4

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      A FMP ? [emoji848]

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by Ivan_PG View Post
      I to sto kazes.Dobili su Cibonu,borbena su ekipa.
      Nego ovo sad zvuci kao neka glupa,alibi prica ali bice pakleno,mislim da gubimo sigurno od Partizana,vec sam odvojio pare koje cu da stavim na njega.Cedevitu u goste dobili nismo ne sjecam se od kad,mozda grijesim neka me neko ispravi.
      Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Dobili ste ih u eurocupu , čini mi se . A što se kkp tiče , moraš da se odlučiš čiji si navijač Mislim da se ni "čisti" navijači kkp ne sećaju kad su dobili u Morači
      Originally posted by Ivan_PG View Post
      A igra se u Moraci?Mislio sam da je u Bg utakmica.Onda ipak imamo neke sanse.
      Originally posted by mmajstor View Post
      Jel se razmislja o kadrovskim promenama, i ima li novaca za tako nesto?
      Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Ne znam zašto odma pominjanje promena i navodnih rotacija u rosteru. Nije Budućnost klub koji redovno učestvuje u ovakvoj košarci pa da se početni neuspesi kategorizuju pod tragično.
      Stoji da je tim pojačan, dovedeni su provereni igrači, pre svega Erl Klark i Džekson ali nigde garancije kako će se pobede nizati u najelitnijem takmičenju.
      Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Saglasan
      Ja ne razumem sta se ocekivalo? Da Buducnost pobesjuje u EL. Koliko je takav stav realna?
      Pa neki klubovi su u prvim sezonama EL gubili po 45+ razlike.

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by Ganac View Post
      Očekivao sam da bude bolja u duelu sa Zvezdom koja je mnogo više toga promenila i drugu godinu za redom krenula od 0.
      Ipak, ono gde sam ostao malo razočaran jeste utakmica protiv manekena. Ubeđen sam da su izašli da se pošibaju (figurativno naravno) da su im otežali svaki šut kao što su protiv makabija u tri četvrtine uradilli da bi ih rutinirali.
      Neku analizu je moguće dati tek u Januaru jer ovo je tek početak sezone, loš ali ipak samo početak.
      Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Gubljenje velikom razlikom bilo način odrastanja do F4.
      [emoji6]

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
      Originally posted by la haine View Post
      Da, kao u onom vicu kako se Rokfeler obogatio. Kao mali siromašni dečak kupio jednu jabuku, izglanca je i preproda. Sledeći put kupi tri i preproda. Pa gajbu jabuka, i njih preproda. A onda mu umrla neka tamo baba i ostavila mu milione.
      Originally posted by Ica View Post
      To je dobar recept za f4

      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Prethodni mecevi sa Realom:
        RM-Buducnost 91-63
        Buducnost-RM 62-76
        Buducnost-RM 72-82
        RM-Buducnost 90-71

        Comment


        • Ljudi nista da kazete pred ovaj spektakl nocas,nikakvu optimisticnu najavu.Sve nade su utihnule.Sve ladje su potonule.

          Comment


          • Alimpije je prosle godine pokazao da je kralj ranjiv.

            Comment


            • Pazimo se, ako puknemo 30, svakako nismo nista najavili, nastavljamo tiho, a ako ih ne daj Boze tresnemo, ocekujem spektakl na topiku oko 22:30, i od sjutra redove ispred Morace

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Moja prognoza je 98-75 za RM.Ipak mislim da su Spanci mekog srca i nece se bas izivljavat.

                Comment


                • Originally posted by StefanPG View Post
                  ocekujem spektakl na topiku oko 22:30

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                  Spektakl ne izostaje, mislim na forumski naravno, da se ne brinete.

                  Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Moja prognoza je 98-75 za RM.Ipak mislim da su Spanci mekog srca i nece se bas izivljavat.
                  Ivan vazda čvrsto sa dve noge na zemlji. Kao neki vaši pojedini košarkaši.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Deki imali smo srece sto si propustio par kola EL,nije te bilo na forumu.Nocas ces sve da nam naplatis bezobraznice jedan

                    Comment


                    • Mogla bi se Budućnost prikazati u lepom svetlu. Iz totalne rasterećenosti pružiti dostojan otpor aktuelnom vladaru.
                      Naravno, zavisi sve od domaćina i u kojoj brzini Lasovi podanici budu spremni za vojevanje.

                      Comment


                      • Trema me malo, podsjeca na ono kad nisi smio u skoli da dodjes sjutri dan jer ti je protivnicki tim za koji navija pola odeljenja nakantalo tvoje mezimce.

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Dobro se drze momcovi,13 razlike nije lose.Nadam se da ce ovoga Ilica drzati sto vise u igri,ovakve su utakmice za njega,kad vec nemamo sanse daj covjeku da se razigra.

                          Comment


                          • Jedino objasnjenje drzanje Erla u igri 7 min po cetvrtini je zagarantovana minutaza po ugovoru, ostalo ne bih mogao da shvatim. 0 poena, index -5

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              Jedino objasnjenje drzanje Erla u igri 7 min po cetvrtini je zagarantovana minutaza po ugovoru, ostalo ne bih mogao da shvatim. 0 poena, index -5

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                              Covjek se zajebava,bas ga boli kurac.Volio bih da sam Earl.

                              Comment


                              • Eo veli jean na cdm da mora da ima 30+ minuta, znao sam da je neka muka, jak ugovor, sad jbg trpimo ga.

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X