Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao sto sam najavio ranije dosao je bek Edwin Jackson divljak sa kojim sa bas razocaran.

    Comment


    • Originally posted by kankkunen View Post
      Imao je Džile sličnog igrača u Krki, ume on sa takvima ...
      Nije skup a može da zatrpa svaki tim, kad mu se otvori ... ispati se u svakom slučaju.

      edit: Ricky Ledo je u pitanju, da ne bude zabune.
      Jel misliš na Armsteda ili kako se već beše prezivao?

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Jel misliš na Armsteda ili kako se već beše prezivao?
        Da, taj ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Bio povezivan i sa Partizanom i posle Novog Mesta nestao sa košarkaške mape.
          Ne bi se začudio da košarkaški hleb jede u Kini.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by tatanka View Post
            Kao sto sam najavio ranije dosao je bek Edwin Jackson divljak sa kojim sa bas razocaran.
            Bravo Tatanka, imao si info pravi. Jeli bas divljak odbrane bez???

            Comment


            • Odbrana bas losa. Osnove ne poznaje
              Sto se tice napada sve zavisi. Divljan jeste ali ima sezona gdje je odigrao dobro. Problem je sto je igrao dobro u sezonama gdje ima jedan mec nedeljno kao npr u Estudiantesu samo u ACB ligi i u Francuskoj a kad god je igrao EL i EC nije blistao. Ispao iz rotacije u Barseloni pred kraj godine potpuno, u PO sam gledao svaki mec, igrao na kasicicu i bolje da nije ulazio.
              Ja bih volio da pojedem sva govna koja sam ikad izasrao o njemu vec nakon sledece godine ali bas nisam optimistican.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Bio povezivan i sa Partizanom i posle Novog Mesta nestao sa košarkaške mape.
                Ne bi se začudio da košarkaški hleb jede u Kini.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                Bio je u Turskoj, čini mi se kod Uvalina u ekipi ... nisam baš siguran.
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Francuski JR Smith ukratko. Nije problem sto je on doveden no sto se sve igraci ovakvi divljani nude, sve su prilike da ce Buducnost ko neki poor man Efes proslogodisnji da izgleda. 90p po utakmici primis a gledas da das 100 sto se ne dogodi nikad.

                  Comment


                  • Originally posted by tatanka View Post
                    Odbrana bas losa. Osnove ne poznaje
                    Sto se tice napada sve zavisi. Divljan jeste ali ima sezona gdje je odigrao dobro. Problem je sto je igrao dobro u sezonama gdje ima jedan mec nedeljno kao npr u Estudiantesu samo u ACB ligi i u Francuskoj a kad god je igrao EL i EC nije blistao. Ispao iz rotacije u Barseloni pred kraj godine potpuno, u PO sam gledao svaki mec, igrao na kasicicu i bolje da nije ulazio.
                    Ja bih volio da pojedem sva govna koja sam ikad izasrao o njemu vec nakon sledece godine ali bas nisam optimistican.
                    Jel moguce da su takvo govno bez odbrane doveli? Pih....doveli su mi brata od strica gaudloka. Ovoga jedino da nabode neko iz svlacionice da sam ode.

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Jel moguce da su takvo govno bez odbrane doveli? Pih....doveli su mi brata od strica gaudloka. Ovoga jedino da nabode neko iz svlacionice da sam ode.
                      Takvi mogu da donesu par pobeda u EL, kad im se otvori ... valjda Džile zna šta mu treba.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Dobra stvar je da sklapamo tim i dovodimo igrace dan dva poslije zavrsetka njihovih sezona sto znaci da mi biramo igrace, ne cekamo da ostali pokupe pa sta ostane. Ali isto tako dovodimo samo Miskove pulene a to me brine iz razloga sto nisam siguran onda koliko Dzile sam bira igrace u potpunosti.

                        Comment


                        • Uh, bolje Lido da je došao. No dobro, valjda Džile zna šta radi.

                          Budućnost planiranim budžetom, okupljanjem ozbiljnih ljudi i države, radovima u hali, puštanjem signala o igračima koje bi doveli + debeli i ćelavi trener... pokazuje ambiciju i opasnu poruku šalje svima - menadžerima da spremaju spiskove kvalitetnih igrača, EL i njenim čelnicima da žele da postanu pravi EL klub, rivalima u EL da ih ozbiljno shvate, ABA klubovima da se za narednu sezonu ne nadaju previše...

                          Srećno navijačima Budućnosti, biće ovo luda vožnja.

                          Comment


                          • Sad vam odjednom Edwin ne valja? Legitimni El igrac sa iskustvom u najboljim igrackim godinama. . .kako apetiti rastu. . To je čudo

                            Comment


                            • Znaci treba da dodje taj Ledo i jos dvojica.Kazu neki da ce bit prave bombe ta 2 pojacanja.Opet nisam optimista da se moze osvojit ta EL ove sezone,mozda iduce ko zna.

                              Comment


                              • Bravo druze ipak si ti pogodio...Cestitam vam, sto se tice beka isti vam djavo sta ste doveli..Mislis da je on losiji od Feldina? ..Sve je to isti kurac na beku, na isti kalup pravljeno...Ovo ostalo ti je sve isto..taj Kaningen nema mozga u glavi isto nista...itd..na beku ne znam..nema tu biranja...Kako ce odigrati, sam Bog zna, verujem kao Feldin kod nas..

                                Ono sto jeste problem i onoga cega se poprilicno gadim, da svaki klub sa ovih prostora je kao jaje jajete..Nista bez Miska, predsednici vezani za drzavu, manje vise dunsteri...

                                Negde sam cak cuo da je Dzilo teo da Bokan to nesto odradi, on to veze sa vezom nema...Misko uvaljuje ono sto zelik,stim da vi imate vise para no mi..

                                Jad i beda od svih klubova ovde, Misko im je sve i svja i onda se cude nad svojom sudbinom..Mi ovde kako se odnosimo prema kosarci, ne treba da postojimo...ne mislim na vas samo, vec na sve klubove...

                                Ne morate odmah kukati, bek kao bek, svi su na isti kalup...ovaj mozda i odigra nesto, posto je oteran iz svih mogucih klubova ili su bili nezainteresovani, ono sto je sreca, pita se on, ako krene dobro...melje...ako prvih mesec dana zasere, usrace vas celu sezonu..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X