Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam ja sam cuo da se taj budzet krece nedje od 7 do 9 miliona.Nemojte me drzat za rijec.

    Comment


    • Lakse i preciznije je reci 4 miliona nego minimum minimuma. Osim ako se taj minimum nije malko rastegao, pa je ujedno i donekle odgovor na pitanje za one koji ne znaju koliki je minimum, a da pritom nikog nije slagao za tacan iznos.
      Last edited by mmajstor; 26-09-18, 19:58.

      Comment


      • Kakva crna 4 miliona,davno smo mi to presisali.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Kakva crna 4 miliona,davno smo mi to presisali.
          To je minimum minimuma.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            To je minimum minimuma.
            Znam ali imamo mi duplo vise od toga nego se folira Bokan,bog zna kakve su tu igre u pitanju.

            Comment


            • Isto kao i Čovićeve i pre toga Vujoševićeve...da prikaže kako se igra za topli obrok i GSP karticu, mama Vesnin podvarak, etc, etc...ko još veruje njima?
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Meni nije jasno samo zasto se stalno na ovom forumu ljudi prepucavaju oko budzeta,je li dao bog da se ima tih para,da se trosi.Ja bih najsrecniji bio da sad Bokan objavi da imamo budzet od 20 miliona.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Znam ali imamo mi duplo vise od toga nego se folira Bokan,bog zna kakve su tu igre u pitanju.
                  Da se ne lazemo = budzet vam je mnogo veci, jer su i apetiiti menadzera igraca veci. Drzava je uletela u infrastrukturu (Moracha), na vama je da dokazete ostalo. Sa srecom!
                  Prijatno osvezenje za ABA ligu i usijane glave na ostalim stranama.
                  Last edited by kronostime; 26-09-18, 20:24.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Meni nije jasno samo zasto se stalno na ovom forumu ljudi prepucavaju oko budzeta,je li dao bog da se ima tih para,da se trosi.Ja bih najsrecniji bio da sad Bokan objavi da imamo budzet od 20 miliona.
                    Budzetometrija je veoma popularna medju navijacima, ali i rukovodiocima u Srbiji. To je valjda jedina situacija gde odrasli ljudi ulaze u raspravu pokusavajuci da dokazu da je njihov manji... Jer ako je veci, onda sta god da uradis i nije neki uspeh, prakticno je ocekivano, a ako je pak manji, onda je to herojski poduhvat, neverovatno dostignuce, carobnjastvo.

                    Comment


                    • Samo nek daju sve od sebe i nek sve oderu.Pa sta bude onda neka bude.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Samo nek daju sve od sebe i nek sve oderu.Pa sta bude onda neka bude.
                        Amin! Na parket - pa da vidimo...
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Evo stigao nam je Omic
                          http://www.vijesti.me/sport/omic-sti...akmice-1005975
                          Stvarno sam zadovoljan sto je on dosao,po meni bolja opcija od Vidmara.Nadam se da ce ga navijaci fino docekat.
                          Last edited by E1_PG; 27-09-18, 16:48.

                          Comment


                          • Kako ce Tatanka prezivjet zaboga sto dovedosmo ovu peticu,citavo se ljeto borio protiv toga

                            Comment


                            • Iskreno, očekivao sam da ćete dovesti kvalitetnijeg igrača, ali se očigledno akcenat bacio na borbenost i požrtvovanost, na uštrb kvaliteta. Potpuno razumem tu odluku kluba, ima logike.

                              Comment


                              • Originally posted by madafaka73 View Post
                                Iskreno, očekivao sam da ćete dovesti kvalitetnijeg igrača, ali se očigledno akcenat bacio na borbenost i požrtvovanost, na uštrb kvaliteta. Potpuno razumem tu odluku kluba, ima logike.
                                Sto? Kod Omica ima puno prostora za napredak i ne sumnjam da ce, uz pomoc Dzikica, i te kako napredovati.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X