Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nećete valjda u EL bez centra? Uz dužno poštovanje prema Zokiju i Baroviću.

    Comment


    • Doći će centar druže, ne brini

      Comment


      • Originally posted by madafaka73 View Post
        Nećete valjda u EL bez centra? Uz dužno poštovanje prema Zokiju i Baroviću.
        Vidjecemo kako ce sve to izgledati. Malo ovako upada u oci taj podatak, da to na papiru izgleda dosta tanko, za taj neki nivo. Vjerovatno je i to razlog zasto ste vi angazovali tri "teska" centra, da napadnete dje smo najslabiji. Ali vrijeme ce pokazati sta je bilo ispravno. Ja licno, imam povjerenje i vjeru u ova dva momka. Bice tu i Earl Clarke da pomogne i rasiri. Vjerujem da mogu imati bolju sezonu nego proslu (Zoki i Barovic), da mogu da napreduju.

        Comment


        • Daleko od toga da brinem, druže. Nego ovde, a ti to ne znaš jer si nov, odavno ide priča da je roster kompletiran i da Budućnost ne juri centra.

          Comment


          • Originally posted by madafaka73 View Post
            Daleko od toga da brinem, druže. Nego ovde, a ti to ne znaš jer si nov, odavno ide priča da je roster kompletiran i da Budućnost ne juri centra.
            Ako sam nov ne znači da ne znam, upućen sam u čitavu situaciju više nego ti garantujem, samo se opusti i gledaj kako i ove a i narednih godina Budućnost osvaja region
            Last edited by AdmirMNe; 20-08-18, 12:39.

            Comment


            • Ja nisam uopšte upućen u to šta se dešava sa našom braćom iz Podgorice, zato i pitam. A dominaciju u regionu ne treba olako obećavati, ako si ozbiljan čovek.

              Comment


              • Jaci sastav imaju trenutno Zvezda i Cedevita,tesko mi mozemo Aba ligu uzet.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Jaci sastav imaju trenutno Zvezda i Cedevita,tesko mi mozemo Aba ligu uzet.
                  Ne bih nijednom timu u ovom trenutku davao prednost, i Budućnost i Cedevita i Zvezda mi deluju poprilično izjednačeno. Dosta zanimljivo mi izgledaju i Mornar i FMP.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Jaci sastav imaju trenutno Zvezda i Cedevita,tesko mi mozemo Aba ligu uzet.
                    Ne preteruj sa Zvezdom, za Cedu ne znam..., mislim da ste vi i Ceda tu negde a onda jedno mesto prazno pa mi, pa prazno (ostali neka se nađu gde će biti u Aprilu).
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Jaci sastav imaju trenutno Zvezda i Cedevita,tesko mi mozemo Aba ligu uzet.
                      Imali su i prosle godine, pa eto vas tu gde jeste.
                      U se i u svoje kljuse - pa sta Bog i sreca junacka daju.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Rano je jos za neke zakljucke. Vi jos niste zakljucili roster. Bice duga sezona. Zavisi od hemije, forme, samopouzdanja, povreda, srece, doselektiranja i jos mnogo faktora. Ovako za sada mozemo samo konstatovati da ce aba liga biti za kosarkaske sladokusce.

                        Comment


                        • Brine me to sto vecina ljudi odje kod nas, makar je takav moj osjecaj, ne zna sto je evroliga i sa kakvim azdajama cemo da se bijemo. Bukvalno nema vremena ni za slavlje ni za tugovanje. Da izgubiti od takvih azdaja 20-30 razlike nije nikakva sramota i da svi timovi u EL imaju takvih izleta. Sa druge strane raduje , sto te takve stvari jacaju i daju sansu za napredovanje.

                          Comment


                          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                            Brine me to sto vecina ljudi odje kod nas, makar je takav moj osjecaj, ne zna sto je evroliga i sa kakvim azdajama cemo da se bijemo. Bukvalno nema vremena ni za slavlje ni za tugovanje. Da izgubiti od takvih azdaja 20-30 razlike nije nikakva sramota i da svi timovi u EL imaju takvih izleta. Sa druge strane raduje , sto te takve stvari jacaju i daju sansu za napredovanje.
                            Iz našeg ali i komšijskog iskustva , nije preterano reći da sa svima može da se igra

                            Uplašiš se malo kad vidiš te vrhunske igrače na zagrevanju...trpaju ko ludi ali kad krene utakmica , druga priča

                            I mi i komšije smo dobijali bolje od nas... malo na znanje , veću želju , žestok pritisak sa tribina... može se

                            Nekad, jednostavno ni to nije dovoljno ...suvi kvalitet presudi

                            U svakom slučaju treba uživati , bolje košarke u Evropi nema

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Ljubooooooo, elem..naravno da je blam ako te samaraju 20-30 razlike..nema tu price, igras EL i ne bi trebao da se brukas..top16 klubova, ne top15+1...tako morate i da shvatite i da nabacite Dzilou pritisak...jedino tako moze...EL nije bas toliko jaka da se ne lazemo ovde..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Pa i nije bas. Blam treba da bude kad igras bez zara i truda, rekreativno. A sad boze moj, izgubis izgubis sto ces sad.

                                Comment

                                Working...
                                X