Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuu koliko nepotreban igrac. Jbte dal je moguce da nema tima na ovom balkanu da im Misko ne dovede sve igrace...Ne znam, trebao vam je ovde skorer pre svega...pola tima prvi put u EL, sta vise Gordic ima najvise iskustva...

    Po meni ocajan potez, neka vam je Bog u pomoci kada se Cova povampiri..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • LOL. Ode igrachina u Buducnost. Zna Dzile da mora da se brani pick u EL ako hoces da prezivis. Preveliki respect za potez i moju broj 1 zelju za Zvezdu naredne godine. Niste pogresili u njemu kao igraca. Jeste da imate sada 3 pleja, ali ako ce igrati sa dva pleja i bez klasicne dvojke Dzile, moze ovo da bude super. Bolesno dobar defanzivac i lider. Igra za druge, ne trosi lopte. Maher

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Auuu koliko nepotreban igrac. Jbte dal je moguce da nema tima na ovom balkanu da im Misko ne dovede sve igrace...Ne znam, trebao vam je ovde skorer pre svega...pola tima prvi put u EL, sta vise Gordic ima najvise iskustva...

        Po meni ocajan potez, neka vam je Bog u pomoci kada se Cova povampiri..
        Scorer? Dal si ti citav. Pa i Ivanovic i Gordic su scoreri pre nego organizatori. Uz sve to dovedeni su Edwin Jackson i Earl Clark i Coty Clarke, sva trojica scoreri Pa koliko ima treba scorera

        Comment


        • Izgleda kao dijaboličan Čovićev plan u kojem Bokan naposletku guta udicu i uzima Crafta. [emoji23][emoji23][emoji23]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Izgleda kao dijaboličan Čovićev plan u kojem Bokan naposletku guta udicu i uzima Crafta. [emoji23][emoji23][emoji23]
            Ostavi Zvezdu i Covica van topica, procitaj ime istog. Ako nemas sta da dodas na istu, batali provokacije...

            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by tatanka View Post
              Meni strasno mio igrac al' sad koliko se uklapa u sve ovo nemam pojma. Ocigledno je da cemo igrati najruzniju kosarku ikad u EL

              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Svi oni mogu biti skoreri, ali ne za EL...Jedino sto je tu dobro, jeste sto ce imati zelju da se dokazu u EL, posto sam Lazic ima EL koliko ceo tim Buducnosti...Nije isto biti skorer u Sibiru, ABA ligi i u EL...Sem Dzeksona nema tu meke ruke, eventualno Ivanovic samo sto ce i nivo pozicija iz kojih sutira biti znatno tezi i pod vecim pritiskom..ovi ostali da variraju od 30-35% sa tim da ni Klarkovi nece biti dobri u dva poena...Nema tu previse sigurnih poena, ovako laicki bih rekao da ce Dzilo manje vise sve preuzimati i igrati na kos manje, moze ekipa rasti tokom sezone to je nesto dobro ali pocetak u EL im moze biti jako gadan, pod hitno im treba skorer...ja ovde vidim samo mucenje u napadu u EL, ABA je vec druga prica tu ce se izviljavati...

                Cova ako bude imao budzet oko 2.5m za plate, moze ovo pocistiti bez problema..zivi bili pa videli..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • По мени логичан потез, треба неко на позицији 1 да игра и одбрану пошто иста Гордића и Ивановића не занима превише. Минута ће бити довољно за све с обзиром на број утакмица који следи (биће и недеља са 3 утакице кад је дупли програм у ЕЛ), а и Џикић доста времена игра са две 1-це на терену.

                  Comment


                  • Gorda ako je nesto za EL nivo, to je odbrana...Po meni jako dobar defanzivac, dok je Ivanovic mucenik..dovesce jos jednog igraca verovatno...licno bih uzeo nesto tipa 3/2 ili 2/3 posto ce igrati nisko sa Klark na 4 a ovaj drugi na pet...na tri nemaju manje vise nikog..sa tim da Klark moze na tri, verovatno ce traziti neko nisko kriloi ako to dovedu, i taj zna da da poene, rekao bih da ce to onda biti dobar tim..ovo sad je meni pretanko za EL...iskreno govorim...pluckam i Zvezdu,nema tu provokacija..po meni jos krilo ali mora biti opasno i imate tim, ovo sad je ok, ali nedovoljno...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Au, koliko je kiselo grožđe
                      Čuš, ovo sad je ok, ali nedovoljno

                      Elem, odličan potez dovođenje Krafta. Jak na lopti, perfektan u odbrani, brze ruke, odličan u napadu, vođa... idealan za ovaj roster Budućnosti. Štaviše, brzo će postati ljubimac navijača.

                      Sjajno slaže kockice Budućnost za sada.

                      Comment


                      • Slažem se u potpunosti, pogotovo sam zadovoljan sa poslednjim pojačanjem Budućnosti.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Jasno je da je Milo dobro zalegao za EL i narednu sezonu, sto je i ocekivano, videcemo sve to na terenu kako ce izgledati. Iskreno jedva cekam da vidimo kako ce neki klub iz aba a da nije zvezda da se snadje u ovom formatu el.

                          Comment


                          • Evo, ja mislim da smo posteno odradili ovaj prelazni rok, koliko ja vidim ovo sto Dzikic hoce i planira, ukoliko dovedemo jos jednog, bice to igrac poput Dangubica recimo, koji zna sistem i moze da pegla dobru odbranu na 2 i 3. U tom slucaju roster bi bio, kako ja vidim, nekih 13,14 igraca.

                            Kao aktuelni sampioni , prema kojem ce druge ekipe da slazu rostere. Koje imaju sampionskih ambicija. Sve skoro gotovo u junu. Posteno. Ja licno, nevezano za izbor, mozda bi krio ove potpise maksimalno moguce vrijeme, avgust,septembar...ali mozda to nije moguce u danasnje vrijeme.

                            Comment


                            • Sve je ovo dobro ali Zoran Nikolić i Filip Barović 40 minuta evroligaške kosarke, mislim da bez centra nemamo sta da trazimo. Centar i ovo ostalo je sasvim dovoljno za regionalnu dominaciju, sto je i najbitnije da pravimo brend od Crne Gore i Podgorice.

                              Comment


                              • Sofro danas napisa na fb da ce sigurno bit doveden neki skupi centar.

                                Comment

                                Working...
                                X