Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izuzetno gotivan lik, odličan košarkaš. Želja mi je da jednom obuče crveno beli dres, samo da ne bude na kraju karijere. [emoji6]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • http://www.kkbuducnost.me/clanak273

      Kakav majstor , uzivao sam gledajuci ga, tada kao 20-godisnjak.
      Last edited by Nemam_ti_kad; 15-06-18, 08:40.

      Comment


      • I dalje nerasvetljeno to ubistvo, sramota![emoji31]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          I dalje nerasvetljeno to ubistvo, sramota![emoji31]
          I zašto mladog sportistu?
          Jbg država banana...
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Guthrie i dekkard po 10 dana
            Konstantno provociranje i flejmovanje - 3-15 dana
            Primeri: namerno dizanje tenzije u diskusiji sluzeci se podmetanjem, lazima, uvredama i slicno.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Auu ovakav prelazni rok nismo odavno vidjeli. Jos ni vrucine nisu pocele mi smo doveli 3 igraca. Earl Clark.

              Comment


              • Oglasava li se Dzikic nesto po tom pitanju?
                Inace, svaka cast na trudu.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Koliko para toliko muzike...dajte nam kamenjara Aleksu Ilica, posto mi se cini da na njega necete da racunate.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Kao mi imamo vise para od vas...tesko da je istina.

                    Po mojem shvatanju prelaznog roka, Coty je dovoden umjesto Seada Sehovica, Jackson i Ovaj Clark umjesto Gibsona i Lendrija.

                    Edit..evo i jedan novinarski tekst na tom fonu...nije zvanicni stav kluba za sad

                    https://m.cdm.me/sport/kosarka/sehov...e-bez-ugovora/
                    Last edited by Nemam_ti_kad; 16-06-18, 10:13.

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Kao mi imamo vise para od vas...tesko da je istina.

                      Po mojem shvatanju prelaznog roka, Coty je dovoden umjesto Seada Sehovica, Jackson i Ovaj Clark umjesto Gibsona i Lendrija.

                      Edit..evo i jedan novinarski tekst na tom fonu...nije zvanicni stav kluba za sad

                      https://m.cdm.me/sport/kosarka/sehov...e-bez-ugovora/
                      Zanimljiv je ovaj dez o broju Miškovih igrača.
                      Brine me što nema ovih mojih stručnjaka iz ciganskog tabora da vam objasne , da ste ustvari najebali[emoji41]

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Klark je previse dobro pojacanje, ABA liga ce se pjeske odbraniti
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Oglasava li se Dzikic nesto po tom pitanju?
                          Inace, svaka cast na trudu.
                          Dzikic je valjda u Bg, bice predavac na seminaru krajem mjeseca. Ne oglasava se nista, samo posalje poruku na viber: Hocu ovoga!

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Klark je previse dobro pojacanje, ABA liga ce se pjeske odbraniti
                            Niko ne brani Abu pjeske. Treba mnogo znoja i muda da bi se uzela aba. Papir je jedno, teren je drugo, a euforija je nesto najgore za tim i nas navijace.

                            Comment


                            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                              Dzikic je valjda u Bg, bice predavac na seminaru krajem mjeseca. Ne oglasava se nista, samo posalje poruku na viber: Hocu ovoga!
                              Dovodjenje Dzikica vam je najbolji potez u zadnjih 15 godina.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Auu ovakav prelazni rok nismo odavno vidjeli. Jos ni vrucine nisu pocele mi smo doveli 3 igraca. Earl Clark.
                                Sve ste pokupili što valja kod Miška, nama ništa ostati neće ... svaka čast.
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X